320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Teie "kiiksud"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas smörgåsbord Vaata postitust
    (mo arust küll täiesti loogiline)
    seoses sellega meenub veel üks. et ma räägin vahel nagu saarlane, kasutades sõnade "minu" ja "sinu" asemel vastavalt "mo" ja "so". alguse sai see sellest, et kunagi niisama tögasin paari kaasfoorumlasest saarlast, lõpuks jäi see mootamine aga külge. ja nüüd ma ei pane enam tähelegi, kui lausesse mõni selline lipsab.

    Kommentaar


      Võileiba tehes saia peale võid ei pane, ainult leiva peale panen.
      My daddy was a bankrobber

      Kommentaar


        Kiiks ei ole, aga suht nõme komme, mis kindlasti mõnel teiselgi - võtan laua pealt mingi vidina ja hakkan seda näppima vms.

        Eriti halb tunne on, kui mingi pooltundmatu seltskonnaga vutti vaadates mingi vend pikalt silma vaatab, et mis sa mu telefoniga teed, tahad tasku panna vä? A tasku ma neid kunagi ei pane.

        Kaks korda olen klapid peas poes käies asjad tasku lükanud. Leti ääres on õnneks meelde tulnud. Teenindaja silmad on muidugi suht suured olnud, kui ma need taskust välja võtan.
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          ühtegi särki ega pluusi mitte kunagi püksi ei taha panna.

          Kommentaar


            Algselt postitas smörgåsbord Vaata postitust
            ja keegi täheldas kord, et kahekesi suitsunurgas olles istun ma alati vastaspingile, mitte kunagi kõrvale, ja pidas seda hullupööra naljakaks. (mo arust küll täiesti loogiline)
            Istumisejutt tuletab mulle meelde, et kui vähegi võimalik, sätin end kõrtsudes alati - nagu õige kauboi kunagi - näoga ukse poole. Ja kui ei ole võimalik, vahin liiga tihti üle õla.

            Ja kui suhkur on tees või kohvis segatud, ei võta ma lusikat tassist välja, vaid joon, vars silmaaugus, nagu venelane.
            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mmmerka Vaata postitust
              Võileiba tehes saia peale võid ei pane, ainult leiva peale panen.
              jääb arusaamatuks mis on su saial pistmist tehatava võileivaga?

              Kommentaar


                Mul on selline kiiks, et vihkan 2 krooniseid. Iga kord kui kuskilt sellise rahaühiku saan, siis viskan ta auto laekasse. Iga kuu lõpus saan kasti õlut või mahla kogunenud raha eest.

                Kommentaar


                  Algselt postitas fitti Vaata postitust

                  Ja kui suhkur on tees või kohvis segatud, ei võta ma lusikat tassist välja, vaid joon, vars silmaaugus, nagu venelane.
                  ma tulen su paati

                  Kommentaar


                    Mõned kiiksud ,mis ka mul siis on.
                    Algselt postitas skint Vaata postitust
                    - magama minnes peab olema:

                    * padi külm. Kui kiirelt magama ei jää, siis peab padja külge keerama. Kui padi on juba kõikjalt üles soojenenud ja veel ei maga, siis on ikaldus.
                    Sama asi peab ka tekiga olema minul.
                    Algselt postitas skint Vaata postitust
                    * tekk lõuast varbaotsteni. Üleüldse on üliharv juhus, kui varvas teki alt välja lükatud saab. Seega on eelistatud suuuur ja paks ja soe ja raske tekk.
                    Ega ma eriti ei saagi varbaid teki alt välja pista, sest kass kipub neid küünistama.

                    Algselt postitas fitti Vaata postitust
                    Ja kui suhkur on tees või kohvis segatud, ei võta ma lusikat tassist välja, vaid joon, vars silmaaugus, nagu venelane.
                    Kodus on koguaeg kobin ,et võta lusikas tassist välja ega sa venelane pole

                    Kommentaar


                      Algselt postitas fitti Vaata postitust
                      Istumisejutt tuletab mulle meelde, et kui vähegi võimalik, sätin end kõrtsudes alati - nagu õige kauboi kunagi - näoga ukse poole. Ja kui ei ole võimalik, vahin liiga tihti üle õla.
                      See on vist mingi kooliaegsete tagapingis istujate sündroom.
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Algselt postitas piimamees Vaata postitust
                        . Sente on kogunenud ka väga hirmuäratav hulk. Niipalju, et mul on häbi neid panka viia(ei viitsiks oodata, kuni neid loetakse).
                        Ega sa ometi arva, et teller sul neid käsitsi kokku loeb

                        Minu pägaliku kassa sisu, mis kaardile kanti, oli ca 150 krooni ja aega võttis selle kaardile kandmine pangas umbes samapalju kui suvaline tavatehing.
                        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                        Kommentaar


                          kas sentide eest saab täis summa tagasi?... sellesmõttes, et kuskilt on kõrvu jäänud, et kui viid kotitäie münte, siis mingi % võtab pank vahelt.....

                          Kommentaar


                            lastelt ei võeta, kuid täiskasvanutelt kooritakse vist küll.

                            Kommentaar


                              Sellega seoses meenub, et kunagi sai ca 200 metallkrooni Rahu kauplusesse viidud ja kasti õlle vastu vahetatud. Kassapidaja oli shokis
                              Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas taku* Vaata postitust
                                kas sentide eest saab täis summa tagasi?... sellesmõttes, et kuskilt on kõrvu jäänud, et kui viid kotitäie münte, siis mingi % võtab pank vahelt.....
                                Aitäh hea küsimuse eest, ma just täna tegin seda Hansapangas ja uurisin isegi seinalt mingit hinnakirja, kuid ei pannud tähele, kas tegemist on kehtiva või alles kehtima hakkava hinnakirjaga, mingi tunne on, et seal oli 10. mai vms lause.

                                Igatahes olid need numbrid sellised: mündid paberiks 5%, paber mündiks 0,5% ja vähemalt 15 krooni.

                                Kuid mina sain selle summa, mis pärast müntide masinasse lükkamist tseki peal kirjas oli ja kui masin juba % maha ei arvestanud, siis hinnakiri veel ei kehtinud.
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X