320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Teie "kiiksud"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    okei jäta see number meelde 99999999999999999999999999999999999999999999999999 99999999999999999999999999999999999999999999999999 999

    Kommentaar


      #92
      Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
      kui kõnnin tänaval, kus on plaadid, siis proovin astuda plaadi sisse, mitte servade peale
      Tuli seoses sellega meelde, et kui tänaval on plaadid ja siis alati mõned on näiteks hallid ja teised sellised veidi teist värvi, siis üritan nende teist värvi plaatide peal käia, kuid mitte kunagi hallide.. Kaugelt võib imelik mulje jääda kui kõnnin usun D . aga noh enamasti randades on sellised kivid

      Kommentaar


        #93
        Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
        kusjuures mul on samamoodi, et kui avastan et tuba-toad on natuke liialt korrast ära ja see koristamistuhin tuleb, siis läheb mul igasuguste jubinate, ajakirjade ja mu nodi sorteerimise peale kohutav aeg. kui lõpuks kord majas on, siis mõtlen et nüüd olen korralik ja segadust ei tekita, aga võta näpust...
        Algselt postitas Maekas Vaata postitust
        Seda tänavakivide keskosasse astumist teen ise ka aeg-ajalt. Mõned aastad tagasi aind nii käisingi, aga viimasel ajal üritan vähem silmi maas hoida kõndides. Möödakäijatele vaatan suht alati silma.
        Algselt postitas vincent Vaata postitust
        teatud määral samasse rubriiki - muusikafail peab olema arvutis korrektselt pealkirjastatud (kujul "esitaja-sidekriips-loo nimi"), täpselt niisamuti ka folder, kui on tegu plaadiga. samas see, mis folderi sees, on ükskõik.
        ja filmifailid käivad suurtähtedega.
        Lisaks neile tuleb tunnistada, et on väga palju asju mida ma lihtsalt ei söö (nt. tomat, heeringas, rosinad).
        Minu kiiksuks on võibolla see, et ma istun arvuti taga alati oma mingisuguse lapsepõlve teki sees, kuidagi pehme ja palav ka ei hakka.
        FM-is ma pean alati 3 vahetust ära tegema.
        Vutti või kossu mängides peab alati viimane vise/löök sisse minema.

        Rohkem midagi väga erilist ei tulegi kohe meelde, aga ma tulen siia veel tagasi
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          #94
          mul on selline kiiks, et kui õpin gümni eksamiteks siis alati kui on loetud ca. 10 järgmist lehekülge siis premeerin ennast millegiga.. Kas näksin jälle midagi külmkapist või niisama chillin kodus ringi..

          ja teine kiiks et kui tulemas eksamid siis ma rsk jätan alati kõik viimasele õhtule.. ja ültsegi olen viimase hetke inimene.
          Lähen viimase võimaliku rongiga või bussiga kooli, näiteks tunnid hakkavad 8.15, siis mina lähen ikka 8.09 bussiga, missest et hiljaks jään. Järgmine kord peaks targem olema, aga sittagi..

          Kommentaar


            #95
            Lisan...

            Muusikat kuulan ma arvutist alati vaikselt(see windowsi volume'i asi on esimesel tasemel), ainult halva tuju korral lasen oma muusikat vähe valjemalt.

            Sularaha pole mul peaaegu mitte kunagi... ALATI maksan kaardiga, täitsa õnnetusse olukroda võib (ja ka olen) nii sattuda tegelt.

            FMi kohapealt on ka igasugu veidrusi... näiteks mängude ajal peab hiirekursor teatud konkreetses kohas paiknema jne
            olgem kristlased, vabandused on esitatud

            Kommentaar


              #96
              Duubeldan kahte eelpool mainitud kiiksu:
              1) Laulud peavad olema arvutis alati korrektselt pealkirjastatud. Kui ei ole, siis panen ise õige pealkirja. See võib võtta isegi tunde. Kui tõmban näiteks albumi ja sealt on paar lugu puudu, siis lasen terve albumi maha.
              2) Ei tea kas see on just kiiks, aga lükkan kõik alati viimase sekundi peale. Tihti hilinen seetõttu. Ka siis hilinen, kui hakkan juba tund aega enne minekuks valmistama . Üldiselt sama kehtib ka eksamiteks õppimise kohta. Olen proovinud seda kiiksu korduvalt parandada, aga olen võimetu.

              Kommentaar


                #97
                Ma ei anna poes kunagi sente ega krooniseid kui nad küsivad. Alati toon koju ja panen kõik rahakassasse. See tänavaplaatide vahedesse mitteastumine on ka mul teema. Autoga sõidan tihti lompidest suure hooga läbi.

                Kommentaar


                  #98
                  Algselt postitas Casablanca Vaata postitust
                  Autoga sõidan tihti lompidest suure hooga läbi.
                  Löökaugud FTW!
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    #99
                    Algselt postitas Casablanca Vaata postitust
                    Ma ei anna poes kunagi sente ega krooniseid kui nad küsivad. Alati toon koju ja panen kõik rahakassasse. See tänavaplaatide vahedesse mitteastumine on ka mul teema. Autoga sõidan tihti lompidest suure hooga läbi.
                    Eriti nendes lompidest, mis asuvad kõnnitee lähedal ja kus samal hetkel inimesed liiguvad?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Gairi
                      Kui on kuskile minek (kasvõi ainult üheks pääevaks, st hommikul lähed ja õhtul tuled), mingi reisi peale vmt, siis ma kontrollin vähemalt 3 korda kas KÕIK asjad on kaasas. Ja ALATI on tagavaraasjad kaasas. Kõike peab olema topelt, siis mine tea, mis juhtub.
                      Kui on kuskile minek (kasvõi ainult üheks pääevaks, st hommikul lähed ja õhtul tuled), mingi reisi peale vmt, siis asjade pakkimine peab ALATI toimuma viimasel veerandtunnil.

                      Umbes viiendikul kordadest jään bussist maha. Ja selle pärast, et midagi tähtsaks maha võiks jääda, ma lihtsalt ei muretse. Niikuinii jääb, iga jumala kord. Ja küll siis pärast selgub, mis seekord puudu on.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
                        ja teine kiiks et kui tulemas eksamid siis ma rsk jätan alati kõik viimasele õhtule..
                        See ei ole kiiks, see on lihtsalt inimlik nörkus, sest ma ei tea (üli)õpilast, kes nii ei teeks. Hull lugu on veel siis kui nädalaga on vaja diplomitöö valmis kirjutada. Ikka viimasel hetkel. Alati ja peaaegu köik.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Casablanca Vaata postitust
                          Autoga sõidan tihti lompidest suure hooga läbi.
                          duubeldan.

                          ja loomulikult mitte siis kui inimesed läheduses on..

                          Kommentaar


                            Üle pika aja on foorumis ka lugemist ja kirjutamist vääriv uus teema, kiiksutaksin oma paar asja:

                            - arvutis on see start menu taskbar vms paremas servas, mitte all nagu suuremal osal inimestest. Kõikides minu poolt kasutatavates arvutites siis. Muudmoodi tundub täiesti imelik. Lisaks: kõik arvutid, mida kasutan kauem kui päev vms, peavad olema varustatud firefoxi, bookmarkside, teatud kindlate add-onsidega, kindel skin... kui rohkem aega, siis peavad tuunitud olema ka msn ja winamp jms.

                            - jalad on alati külmad. Ka siis, kui jalas on 3 paari sokke.

                            - talvejopet, talvesaapaid, talvekingi või mida iganes sarnast praktiliselt ei tunnista.

                            - magama minnes peab olema:

                            * padi külm. Kui kiirelt magama ei jää, siis peab padja külge keerama. Kui padi on juba kõikjalt üles soojenenud ja veel ei maga, siis on ikaldus.

                            * tekk lõuast varbaotsteni. Üleüldse on üliharv juhus, kui varvas teki alt välja lükatud saab. Seega on eelistatud suuuur ja paks ja soe ja raske tekk.

                            * täielik pimedus. Kui kardin pole korralikult ette tõmmatud ja kuskilt paistab tuppa/seinale mingi valgusribake, siis tuleb asi ette võtta ja korda teha. Läpaka tulukesed jms - ei lähe mitte.

                            * vaikus. Muusika, seadmete pinin vastunäidustatud. Peab midagi ette võtma.

                            - telefonis on kõik nimed salvestatud kujul Eesnimi Perekonnanimi, ainsad erandid on vist ema ja isa.

                            - veel monkluse teemadel:

                            * prügi ei viska maha põhimõtteliselt, linnatänaval võib aeg-ajalt käia tükk aega silmadega seda kasti otsides, kuhu saaks oma kommipaberi vms pandud. Ok, autoroolis olen metsavahel, kui teisi autosid ümbruses ei ole, aknast õunasüdame või banaanikoored välja visanud, muud kindlasti mitte.

                            * hambapastatuubi peab pressima lõpust ja nii pidevalt ja jätkuvalt.

                            * koju jõudes panen alati võtmed, rahakoti, telefoni, auto dokumendid ühe kindla koha peale.

                            * külmkapis on kõik saia-leiva peale käivad asjad ülemisel korrusel ja sinna ei pane kunagi midagi muud. Ehk ka üldisemalt - igal asjal olgu oma koht... kui vaja kiirelt, siis leiab üles momendi jooksul.

                            * autot pargin parklates parema meelega pigem 100 meetrit kaugemale, aga kohta, kus on rohkem vaba ruumi (ie nt 3 parkimiskohta).

                            * rahakotis, nagu siin juba paljud maininud, rahatähed suuruse järjekorras. Samas sularaha on rahakotis hirmharva.

                            * telekanalid tuleb televiisoris sättida nii, et kanali 1 all etv, 2 all kanal 2 jne. Kindel süsteem.

                            Mitte et see kiiks oleks, aga toitudest ei söö vääga paljusid asju (seened, juurviljad, aedviljad, keedetud-keetmata, porgand kartulisalati sees - nono, teradega leivad, süldid, lambaliha phmt, piim... jnejne, ei ole mõtet siin loetleda).

                            Kommentaar


                              mul ka võimalikult paks tekk, ja mitte mingil juhul sinine või kollane!
                              Eelistan punast kõige rohkem!

                              Mulle meeldib peeretada võimalikult kõva soundiga!!

                              Kommentaar


                                mul selline vene keele kiiks, et ma ei suuda korraga üle kahe vene keelse sõna meelde jätta Ingliskeel oskan ma üli hästi

                                Kommentaar

                                Working...
                                X