320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kui mul oleks 5000 krooni

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Ma arvan, et 5000 kasutaks endale toredates kohtades alkohoolsete jookide ostmiseks. Endal ja teistel hea meel.
    Mul on liiv ja sul on savi.

    Kommentaar


      #17
      Vastan täiesti asalt. Kui keegi annaks mulle praegu niisama 5000 krooni, siis broneeriks selle juba ette Eesti koondise kaheks järjestikuseks välismänguks, mis niikuinii kunagi tuleb.

      Olgu see siis ükskõik milline variant, kasvõi Horvaatia - Belgia, kuid sinna alla see raha läheks. Täpselt nii nagu kunagi läks veel suurem summa Andorra-Iirimaa sõidule. Ehk siis - selline reis tuleb igatahes ette võtta ning need 5000 kulutaksin selle peale.
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        #18
        Ostaks bingo pileteid,ükskord peab näkkama.
        Jalgpallihaigla liige.

        Kommentaar


          #19
          Orginally posted by pats

          Ostaks bingo pileteid,ükskord peab näkkama.
          Täpselt, saad 20 krooni.
          Mul on liiv ja sul on savi.

          Kommentaar


            #20
            Küsimus on selles, kuidas kõigepealt 5000 omanikuks saada, seejärel võiks ju ka kulutada...
            See ei ole siin mingi sanatoorium!

            Kommentaar


              #21
              Orginally posted by Martin

              Vastan täiesti asalt. Kui keegi annaks mulle praegu niisama 5000 krooni, siis broneeriks selle juba ette Eesti koondise kaheks järjestikuseks välismänguks, mis niikuinii kunagi tuleb.

              Olgu see siis ükskõik milline variant, kasvõi Horvaatia - Belgia, kuid sinna alla see raha läheks. Täpselt nii nagu kunagi läks veel suurem summa Andorra-Iirimaa sõidule. Ehk siis - selline reis tuleb igatahes ette võtta ning need 5000 kulutaksin selle peale.
              Täiesti nõus. Ja Boratile. tule ka Horvaatiasse, ehk leidub sulle mõni odav hoor.
              Supplies!

              Kommentaar


                #22
                5000 krooni? hmmm. paneks kõrvale järgmiseks reisiks villa pargile. tak vot

                UP THE VILLA!!!!

                Kommentaar


                  #23
                  Orginally posted by borat

                  Jumala mõttetu teema, sest 5000 krooni eest ei saa siin maailmas mitte sittagi (peale odavate hoorade...)
                  Oleks ma ka nii kõva mees kui sa!
                  \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                  Kommentaar


                    #24
                    Orginally posted by greenday
                    Oleks ma ka nii kõva mees kui sa!
                    JAH, kui vaid...
                    Hey, Skeezix. You ain't cool. You're fuckin' chili. And chili ain't never been cool.

                    Kommentaar

                    Working...
                    X