320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Need on siis fotod pühapäevasest Esiliigamängust Orbiidi ja Levadia II vahel. Tark koer oleks palli ikka külaliste võrku võinud viia.

    Kommentaar


      Algselt postitas dannar Vaata postitust
      See on ju Pohlaku vest enne töötlemist!
      nojah, siis on arusaadav, miks ta levadia mängija säärde (mitte säärt!) tahab karata
      kaks firmatorti, kast pepsit!

      Kommentaar


        Uskumatu, et esiliigas selline asi juhtuda võib..
        Ma just mõtlesin et kirjutan nalja pärast piltide alla et Meistriliiga ja tuleb välja et ma palju mööda ei pannudki..


        Kuidas nimetatakse neid pilte netis, kus on pilt keskel, taust must ja all valge tekst..

        Kommentaar


          Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
          Kuidas nimetatakse neid pilte netis, kus on pilt keskel, taust must ja all valge tekst..
          Demotivators, demotivationals
          Newton Heath 1878

          Kommentaar


            Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
            Kuidas nimetatakse neid pilte netis, kus on pilt keskel, taust must ja all valge tekst..
            Motivational picture.

            Kommentaar


              Ma ei tee praegust mingit nalja ja ei loodagi saada oodetud vastust, kuid kui suur on tõenäosus, et Tarmo Kink ei ole praegust boroga Inglismaal? Sest ma nägin täna Pärnus Maxima hüpermarketi ees täpselt TaKI nägu isendit

              Kommentaar


                Oskab keegi öelda, miks BS Playeri täisekraani esitluses on pilt kastina ainult keskel ja ümberringi on must. Ilmselt mingi seadistuse viga, aga vaatasin kõik üle ja miski ei aidanud.
                Inglisekeelne Wikipedia ja Eesti Vikipeedia

                Kas Sina oled juba oma panuse Wikipediasse kui kultuuripärandisse andnud? Kui ei, siis miks?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Teiresias Vaata postitust
                  Ma ei tee praegust mingit nalja ja ei loodagi saada oodetud vastust, kuid kui suur on tõenäosus, et Tarmo Kink ei ole praegust boroga Inglismaal? Sest ma nägin täna Pärnus Maxima hüpermarketi ees täpselt TaKI nägu isendit
                  Jah, see oli Taki. Ta nägi sind ka.

                  Kommentaar




                    Mis laul algab 3.05 ?
                    slimm.ee

                    Kommentaar


                      Prince Igor (ei tea, kes sinu versioonis esitab)



                      Ja omaaegne bänger, mis oli igast Nana loost seitse korda parem.
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Selline küss, et kuskohas saab Tallinnas osta puitbriketti? Ma ei mõtle seda "osta tonn ja saad teise odavamalt", vaid sellist mõne koti ostmist.

                        Kommentaar




                          10 kilosed variandid

                          Kommentaar


                            Algselt postitas dannar Vaata postitust
                            Selline küss, et kuskohas saab Tallinnas osta puitbriketti? Ma ei mõtle seda "osta tonn ja saad teise odavamalt", vaid sellist mõne koti ostmist.
                            Ehituspoodides kahh müüa seda,ise tavaliselt sealt ostnud
                            b-day

                            Kommentaar


                              Algselt postitas dannar Vaata postitust
                              Selline küss, et kuskohas saab Tallinnas osta puitbriketti? Ma ei mõtle seda "osta tonn ja saad teise odavamalt", vaid sellist mõne koti ostmist.
                              Mina olen näiteks Selveris näinud.
                              I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas eika Vaata postitust
                                Tänks, võtsin mingi 100 kilo.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X