320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
    Millises Tallinna (spordi)poes on hea valik hea hinnaga korvpalliketse?
    vaata tondi outleti

    Kommentaar


      Ise veidi laisk praegu ja esimese raksuga vastust ei leidnud, aga küsimus, et kui pikaks võib teooria- ja sõidueksami vahe venida? (Teooria tehtud, aga sõit mitte ja arvatavasti nii pea ei jõua ka) Kas see vahe oli aasta? Meenub nagu ARKis kohapeal öeldi nii, aga võin vabalt ka valesti mäletada. Ning kas see ei määra midagi, et kui ammu ma autokooli ära tegin ja ega tervisetõend vahepeal ei aegu vms? Hetkel pole need paberid käepärast ka võtta kuna teises linnas.

      Kommentaar


        Algselt postitas erxu
        Mu uurimistöö teema on "Kondoomid" ja ausalt öeldes on mu närvid täiesti läbi. Mul vaja teha küsitlus gümnaasiumi õpilaste seas (eeldan, et teen ainult meessoole) aga mul ei ole aimugi mida ma võiks üldse uurida neilt, palju nad neist teavad vms. ja isegi küsimusi ei oska välja mõelda. Kas kellegil on ettepanekuid mis küsimusi küsida? Oleks tõesti väga tänulik.

        ps: tehke keegi mu uurimustöö ära ja ma maksan 500eeku. PM
        lase neil nimetada kummitootjaid ja tee statistika palju keskmiselt teatakse. Siis küsi, et kui suur tõenäosus eit rasedaks teha kui kummi kasutada.

        Kommentaar


          Algselt postitas erxu
          Mu uurimistöö teema on "Kondoomid" ja ausalt öeldes on mu närvid täiesti läbi. Mul vaja teha küsitlus gümnaasiumi õpilaste seas (eeldan, et teen ainult meessoole) aga mul ei ole aimugi mida ma võiks üldse uurida neilt, palju nad neist teavad vms. ja isegi küsimusi ei oska välja mõelda. Kas kellegil on ettepanekuid mis küsimusi küsida? Oleks tõesti väga tänulik.

          ps: tehke keegi mu uurimustöö ära ja ma maksan 500eeku. PM
          Mäletan, et endalgi oli paras nuss see uurimistöö tegemine (paar aastat tagasi), aga mul oli tegu ka võistlustööga, siis ootas õpetaja mingit hiina imet. 500 pärast ei viitsiks küll seda vaeva uuesti läbi teha, aga samas Sul vist eesmärk ainult läbi saada ja ei tea kui ranged nõudmised teil selles suhtes on. Teemat enam millegi muu vastu muuta ei saa? : D Kui ei oska isegi midagi sealt uurimuslikku välja võluda, siis teistel ka raske. Kuid mängumaa peaks ometigi lai olema selle teema puhul : D

          Kommentaar


            Jap mul eesmärk ainult läbi saada ja ilusti 3 kätte saada, muud ma ei pinguta. Teemat tegelt vist saab veel vahetada, aga sellessuhtes et mul päris palju juba tehtud + on ühe inimese töö kes sai 100punkti ja tegi ka Kondoomidest, sealt oleks päris palju vaadata.

            Kommentaar


              Kui see tüüp, kes sama teema tegi, sinuga ühest koolist ei ole, siis võta tuimalt sama töö ja esita see. Isegi olen selle kuradi uurimistöö jama läbi elanud ja tasub öelda, et see ikka paras õudus. Eriti veel siis, kui õpetajad seda jube tõsiselt võtavad. Meil võtsid paljud teistest koolidest pärit inimeste tööd ning neljad ja viied tulid ilusti

              Kommentaar


                See on jah hoopis Eesti teisest otsast pärit töö ja ma lasin igaltpoolt netist selle töö eemaldada ka. Ja tõesti õpetajad võtavad seda kuradi tõsiselt, igapäev hõõruvad nina alla seda et tegelege oma uurimustööga jne.

                Kommentaar


                  Algselt postitas erxu Vaata postitust
                  Jap mul eesmärk ainult läbi saada ja ilusti 3 kätte saada, muud ma ei pinguta. Teemat tegelt vist saab veel vahetada, aga sellessuhtes et mul päris palju juba tehtud + on ühe inimese töö kes sai 100punkti ja tegi ka Kondoomidest, sealt oleks päris palju vaadata.
                  Oeh, tuleb endalgi meelde neid higistatud tunde arvuti taga uurimistööd tehes. Kuid ma ei tea kui hea mõte on esitada täies mahus kellegi tööd, kes sai 100p. Oma kooli õpetaja ei pruugi tõesti aru saada, aga kui see saadetakse edasi võistlusele, siis on kuri karjas. Vähemalt meie koolis saatis tööd oma väljanägemise järgi võistlustöödeks õpetaja ja seega meil valikuvarianti ei olnud. Iseenesest teema ei olegi kõige halvem, üsnagi hea teema, millest annab väga palju välja pigistada

                  Kommentaar


                    Complete overview of Manchester United vs Tottenham Hotspur (Premier League) including video replays, lineups, stats and fan opinion.


                    Mis lugu taustal mängib? Tuttav viis, aga nime oleks vaja.
                    Türgi mägede hirm, kitsekarjuste kuningas ja Atamani kuri naaber...

                    Kommentaar


                      Miks Iisrael ja Iisraeli sportlased võtavad osa Euroopa Meistrivõistlustest mis tahes spordialal, kuigi Iisrael asub hoopis aasias?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas krizto Vaata postitust
                        Miks Iisrael ja Iisraeli sportlased võtavad osa Euroopa Meistrivõistlustest mis tahes spordialal, kuigi Iisrael asub hoopis aasias?
                        Sest turbanid keelduvad nendega mängimast.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas krizto Vaata postitust
                          Miks Iisrael ja Iisraeli sportlased võtavad osa Euroopa Meistrivõistlustest mis tahes spordialal, kuigi Iisrael asub hoopis aasias?
                          No iseenesest jääb Iisrael Aasiast kaugemale kui Eesti.
                          E: Pooltäpsustatud andmetel umbes sama kaugele.
                          Algselt postitas alehis
                          "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
                          Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas krizto Vaata postitust
                            Miks Iisrael ja Iisraeli sportlased võtavad osa Euroopa Meistrivõistlustest mis tahes spordialal, kuigi Iisrael asub hoopis aasias?
                            Juudid? Illuminaadid? Raha?
                            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Algselt postitas krizto Vaata postitust
                              Miks Iisrael ja Iisraeli sportlased võtavad osa Euroopa Meistrivõistlustest mis tahes spordialal, kuigi Iisrael asub hoopis aasias?
                              Iisrael peab end kultuuriliselt Euroopa osaks. Ehkki geograafiliselt nad seda ei ole.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Ehk keegi on kuskil näinud, või teab, et kust kohast oleks võimalik leida A1 or A2 suuruses paberit? Vaja üks joonistus teha...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X