320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    nii, mina kui vanamoodne inimene, tõmbasin ikka mussi limewire abil, aga kui ma täna avastasin, et limewire on prg ajutiselt või igaveseks suletud, siis karjatasin ma teadmatusest. siinkohal ka mu küsimus: kust saaks tõmmata lihtsalt ja normaalselt mussi ( mulve ju ka maas :/ ) ?

    Kommentaar


      Algselt postitas Teiresias Vaata postitust
      nii, mina kui vanamoodne inimene, tõmbasin ikka mussi limewire abil, aga kui ma täna avastasin, et limewire on prg ajutiselt või igaveseks suletud, siis karjatasin ma teadmatusest. siinkohal ka mu küsimus: kust saaks tõmmata lihtsalt ja normaalselt mussi ( mulve ju ka maas :/ ) ?
      Kasuta torrenteid.
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        kui ma tahan tõmmata ühte lugu, pean hakkama kõikide torrentitega veel nussima ja veel albumeid otsima jamidaveel + eesti mussi üldse pole.... mingit progret ei ole saadaval veh? :P

        Kommentaar


          Soulseek.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

            Kommentaar



              Mis see lilleke( või mis iganes punane plekk) seal keskel sümboliseerib?

              Kommentaar


                Algselt postitas Herr Vaata postitust

                Mis see lilleke( või mis iganes punane plekk) seal keskel sümboliseerib?


                "Plekk" iseenesest on mooniõis

                Kommentaar


                  no tänan,et valgustasid mind.

                  ma olen tükk aega mõelnud miks treenerid ja muud tegelased seda kannavad.

                  nüüd on selge

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                    kas uus skype versioon ei toeta? Lihtsalt keegi midagi mainis, aga ei mäleta kas see oli videokonverents just või hoopis mingi ekraani jagamise teema.
                    sul on õigus.
                    Proovi grupivideokõnede beeta-versiooni tasuta
                    Ava Skype 5.0 Windowsile. Klõpsa kontaktil, lisa vestlusesse rahvast, klõpsa videokõne nuppu ja vali avanevast aknast Telli grupivideo.

                    Märkus: grupivideokõned on beeta-funktsioon, mis tähendab, et see ei ole veel lõpuni valmis – kuid oled teretulnud seda proovima.

                    Pea meeles: grupivideokõne toimimiseks peab igal kõnes osalejal olema Skype 5.0 Windowsile.
                    How does Freddy Kruger wipe his butt?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                      Eston, minuteada oli küll nii, et Saku ja Coq leppisid kokku, et üle 7 kraadiseid asju ei toodeta. Ma ei ütle, et siin idealism mängus oli, pigem ikka mainekujundus. Aga aktsiisisiga vist ainult ikka tegu pole.
                      Kange alkoholi hakkasid juba alguses tähtsate meeste juures kõvasti lobby-tööd tegema, sest kangete õllede pärast kaotasid ju nemad.

                      Tõsteti järk-järgult õlleaktsiisi ja kui mingist momendist hakkas kange õlle eelis ära kaduma, siis niiöelda lepiti kokku ja astuti samm euroopalikkuse poole
                      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                      Kommentaar


                        miks osad lukud tagurpidi on?
                        Algselt postitas JT8055
                        Olge aktiivsemad!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
                          miks osad lukud tagurpidi on?
                          See vist naiste leiutis, et mehed täis peaga koju ei saaks.
                          DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                          Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                          AD e. Andekas Disainer...

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Scooter Vaata postitust
                            See vist naiste leiutis, et mehed täis peaga koju ei saaks.
                            Vastus ammendav, tänan
                            Algselt postitas JT8055
                            Olge aktiivsemad!

                            Kommentaar


                              Kuidas Prodirectsoccerisse pakk tagasi saata? Kuidas peaksin toimima jne. Kiire!
                              "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                              Kommentaar


                                Mis värk on... Seb.ee, postimees.ee ja muud lehed ka olid mingi hetk maas korraga. Osad siiani. Venelane ründab või saab internet otsa?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X