320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eh polegi ainuke. mõtlesin, et viga on minu netis vms. Ise ei saa ka Postimees.ee'sse ja hot'i.
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    tagasi, hinga sügavalt ja
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

    Kommentaar


      Algselt postitas Iceman Vaata postitust
      Eh polegi ainuke. mõtlesin, et viga on minu netis vms. Ise ei saa ka Postimees.ee'sse ja hot'i.
      Mina ei saa Facebooki. Mis on täielik sigadus loomulikult.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Kas ma olen ainuke, kes ei saa MSNi sisse?

        edit: nüüd sain

        Kommentaar


          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
          Mis värk on... Seb.ee, postimees.ee ja muud lehed ka olid mingi hetk maas korraga. Osad siiani. Venelane ründab või saab internet otsa?
          Elionil oli mingi järjekordne error, aga õnneks said veits rohkem kui tunniga hakkama ja õnnestub ikka tööd edasi teha.
          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

          Kommentaar


            Mul tekkis Vassiljevi penalti ajal küsimus, et kas oskad keegi tuua statistikat, palju Eesti koondis taasiseseisvumise järgselt on penaltisid löönud, palju on sisse ja mööda läinud ka kes on lööjad olnud?
            Millal me näiteks viimati penaltit ei realiseerinud, kas keegi mäletab? Endale ei meenu absoluutselt.

            Kommentaar


              Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
              Mul tekkis Vassiljevi penalti ajal küsimus, et kas oskad keegi tuua statistikat, palju Eesti koondis taasiseseisvumise järgselt on penaltisid löönud, palju on sisse ja mööda läinud ka kes on lööjad olnud?
              Millal me näiteks viimati penaltit ei realiseerinud, kas keegi mäletab? Endale ei meenu absoluutselt.
              Midagi nagu meenuks, et Viikmäe oleks mööda löönud, vist oli Uus-Meremaa vastu...
              Newton Heath 1878

              Kommentaar


                Kust saaks homseks õhtuks umbes 40-50 liitrit väga odavat popcorni?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                  Mul tekkis Vassiljevi penalti ajal küsimus, et kas oskad keegi tuua statistikat, palju Eesti koondis taasiseseisvumise järgselt on penaltisid löönud, palju on sisse ja mööda läinud ka kes on lööjad olnud?
                  Millal me näiteks viimati penaltit ei realiseerinud, kas keegi mäletab? Endale ei meenu absoluutselt.
                  Peale Usbeki mängu huvitas asi ennastki ja siis tuulasin ajalooarhiivides, ei väida, et otsingud 100% tõesed on, kuid midagi siin on

                  1994 sõpakas Walesiga (Tallinnas) Reim –sisse
                  1995 sõpakas Küprosega (Limassolis) Reim – sisse
                  1996 BT Leeduga (Narvas) Reim – sisse
                  1998 EURO 2000 Fääridega (Tallinnas) Reim – sisse
                  1999 sõpakas Norraga (Umm Al-Fahmis) Reim – sisse
                  1999 sõpakas Araabia Ühendemiraatidega (Abu Dhabis) Reim – sisse
                  2000 sõpakas Soomega (Bangkokis) Zelinski – sisse
                  2000 sõpakas Taiga (Bangkokis) Reim – sisse
                  2000 sõpakas Luksemburgiga (Luxembourgis) Reim – ei saanud hakkama
                  2000 FIFA 2002 Andorraga (Tallinnas) Reim – sisse
                  2000 sõpakas Kõrgõstaniga (Kuressares) Reim – ei saanud hakkama
                  2001 sõpakas Kreekaga (Ateenas) Zelinski – sisse
                  2002 sõpakas Uus Meremaaga (Tallinnas) Viikmäe – ei saanud hakkama
                  2005 FIFA 2006 Luksemburgiga (Luxembourgis) Oper – sisse
                  2005 sõpakas Soomega (Helsinkis) Kruglov – sisse
                  2008 sõpakas Gruusiaga (Tallinnas) Kink – sisse
                  2010 sõpakas Usbekistaniga (Tallinnas) Vassiljev - sisse
                  2010 sõpakas Liechtensteiniga (Tallinnas) Vassiljev - sisse
                  Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                  Kommentaar


                    mis krdi disko ja keeks erso ning janku ümber käib?
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Jänes on tross, pole tal esimene kord see aasta silma paista. Mahtra muuseum, Haapsalu muuseum on esimesed näited, mis meelde tulevad

                      Kommentaar


                        Miks Eestis ei suudeta bussides stop nuppe kasutusele võtta?
                        Nii tore on kesklinnast bussiga Laagrisse sõita ning Vabaduse puiesteel täiesti tühja peatuda igas peatuses ning uksed avada mitte kellegile. Vaiksemal ajal võib julgelt öelda, et maha minekut/peale tulekut toimub ehk igas kolmandas-neljandas peatuses osadel liinidel.
                        Joga Bonito!!!

                        Kommentaar


                          Suht jama on bussist maha jääda, sest too on 5 minutit varem plaanitud ajast ära käinud. Mõistlik on seda teha kui bussid käivad tihti.

                          Kommentaar


                            mingit progejuppi ei ole, millega saaks blokeerida Tätte ja CO haipettevõtet puudutavaid uudiseid?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                              milliselt saidilt leiakse inglise jalgpalli liigade tabeleid Non League Div One-st allapoole?
                              no asjatundjad kus te olete?
                              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                              Ott Järvela

                              Kommentaar


                                Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                                no asjatundjad kus te olete?




                                edit: palun kasuta otsingumootoreid.
                                How does Freddy Kruger wipe his butt?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X