320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ma ju küsisingi sellepärast et keegi teine arvutaks. Oletame et mul standardpott ja vesi maksab keskmist tallinna hinda

    Kommentaar


      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
      ma ju küsisingi sellepärast et keegi teine arvutaks. Oletame et mul standardpott ja vesi maksab keskmist tallinna hinda
      Vee hind Tallinnas ca 33 krooni / m3 ja kui loputuskast mahutab näiteks 30 liitrit, siis saad ühe kantmeetri ehk 32,57 krooni eest vett peale tõmmata 33,3 korda ehk maksad umbes kroon korra eest.

      PS. Krt, hiline aeg ja juhe koos. Lähen ära magama.
      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

      Kommentaar


        30l vett sa vaevalt peale tõmbad.

        Kommentaar


          Algselt postitas Barca&Reds Vaata postitust
          Keegi proosateksti oskab soovitada (u. 100 sõnalist) ?
          milleks?

          Kommentaar


            Nojah, tundub et minu eelmine küsimus ei olnud rumal, sest vähemalt seni sellele vastust pole keegi pakkunud, aga äkki oskab keegi öelda siis seda, kas on olemas mingit üldist eestikeelset muusikafoorumit, kus oleks juttu igasugu erineva muusika kohta. Ütleme Indigolastest Iron Maidenini ? ?

            Kommentaar


              Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
              Nojah, tundub et minu eelmine küsimus ei olnud rumal, sest vähemalt seni sellele vastust pole keegi pakkunud, aga äkki oskab keegi öelda siis seda, kas on olemas mingit üldist eestikeelset muusikafoorumit, kus oleks juttu igasugu erineva muusika kohta. Ütleme Indigolastest Iron Maidenini ? ?

              Kommentaar


                midagi avaramat kui rada7 ei oska küll soovitada. see peaks ka enamvähem as close as it gets olema, kuigi jah eks eeskätt ikka rockikeskne. ja ega ei kujuta tegelt hästi ette ka, et maailmaski üldse mingit "diskost-dubstepini ja elektrost-evimetalini" võtmes kohta leiduks. ikka eri stiilidel omad foorumid.

                edit: nojah.
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Algselt postitas Lambimees Vaata postitust
                  30l vett sa vaevalt peale tõmbad.
                  Ma võtsin spetsiaalselt selle numbri, et õhtusel ajal arvutuskäik lihtsam oleks
                  May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                  Kommentaar


                    Loll küsimus.

                    Kui mul on elioni interneti kaabel, kas interneti kiiruses on vahet, kui

                    a) ma selle ühendan kodus wifi vidina taha ja tarbin arvutis netti läbi wifi; võrreldes
                    b) kui ühendan kaabli otse arvuti taha.
                    "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                      Loll küsimus.

                      Kui mul on elioni interneti kaabel, kas interneti kiiruses on vahet, kui

                      a) ma selle ühendan kodus wifi vidina taha ja tarbin arvutis netti läbi wifi; võrreldes
                      b) kui ühendan kaabli otse arvuti taha.
                      ei.
                      tähemärgid

                      Kommentaar


                        Kui su wifi purk ja läpakas toetavad sama kiiret traadita ühendust kui sul mööda kaablit tuppa jookseb, siis pole vahet. Mingid krüptovärki jms ei tohi muidugi peal olla.

                        Ehk kui sul on vähegi uuem elioni aparatuur ja selle sajandi läpakas siis praktikas see sul kiirust ei piira.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                          Ehk kui sul on vähegi uuem elioni aparatuur ja selle sajandi läpakas siis praktikas see sul kiirust ei piira.
                          Sõltub vist definitsioonist. Eelmisel aastal liitumisega saadud Elioni kraam toetab näiteks 802.11g standardit, kuigi ma loeks selle küll vähegi uuema aparatuuri alla. Ei viitsi läpparite hingeellu hetkel süveneda, kuid 802.11n toetus vaevalt, et sajandialgusest pärineb. Minu mälu järgi vähemalt paar aastat tagasi oli see veel üsna harvaesinev variant.

                          Ehk siis Elioni hüperkiire puhul võib küll juhtuda, et kaabel suurema kiiruse tagab.
                          20 LEGEND

                          Kommentaar


                            Minu 2004/2005 aasta soetatud ruuteril on küll nii, et kaabliga on kiirem ühendus ruuterisse kui ilma.

                            Kommentaar


                              maikel 'budulojus' polton.
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Kes täna TV6-s Rangersi-MANU mängu kommenteerivad?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X