320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mis lood mängivad tavaliselt VSB vaheaegade ajal (mil tavaliselt näidatakse Premier League´i väravaid)?

    Ehk oskate nimetada mõne, mis on sealt tuttav

    Võin ehk valesti kuulda, aga minu teada selles loos, mille nime tahan teada, kõlab "Aiai aiaiaii" vms.

    Kommentaar


      Algselt postitas mazz Vaata postitust
      keegi,kes on eesti keele grammatikas kõva käsi,oskab äkki aidata ühes asjas.
      nimelt kas on ainuõige kirjutada mõttetu või on lubatud ka mõtetu.minu 84.a. ÕS seda problet igatahes lahendada ei suuda.teada on vaja seda mõt(t)etust seetõttu,et tekkis lihtsalt ühe inimesega väike vaidlus sel teemal.
      niisiis öelge palun kas see vaidlus oli mõtetu või mõttetu?
      Minul on kusagilt meeles, et nüüd on mõlemad lubatud. Nagu ka paljude teiste sõnadega.. grammatika hakkab mõtet kaotama, sest valesti kirjutamine on igal pool lubatud.. Kunst on sõnades levima hakanud. Võta näpust kinni, kas hea või halb.

      Kommentaar


        Algselt postitas plekkpurk Vaata postitust
        Minul on kusagilt meeles, et nüüd on mõlemad lubatud. Nagu ka paljude teiste sõnadega.. grammatika hakkab mõtet kaotama, sest valesti kirjutamine on igal pool lubatud.. Kunst on sõnades levima hakanud. Võta näpust kinni, kas hea või halb.
        Samas, proovigem öelda seda sõna mõlemal viisil. Kuidas te suuliselt seda sõna ütlete? Arvatavasti ikka, et "mõtTetu". Makes more sense imho.

        Kommentaar


          Algselt postitas SoccerGoal Vaata postitust
          Mis lood mängivad tavaliselt VSB vaheaegade ajal (mil tavaliselt näidatakse Premier League´i väravaid)?

          Ehk oskate nimetada mõne, mis on sealt tuttav

          Võin ehk valesti kuulda, aga minu teada selles loos, mille nime tahan teada, kõlab "Aiai aiaiaii" vms.
          Kasabian - Fire?


          mazzi ees pean vabandust paluma. hakkas ka mul see lugu lõpuks töötama.
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Algselt postitas dannar Vaata postitust
            Küsimus meie finantskeenjustele. Kas saab näiteks õppelaenu tagasi makstes valida, et kas sa tasud esmalt tagasi põhiosa ja seejärel intressi?

            Näiteks praegu on kuisest tagasimaksest 50% intress ja 50% põhiosa, aga kas see suhe on paigas laenulepingus või on see muudetav?
            Arvan, et üldiselt sõlmitakse need laenulepinguid tüüptingimusi kasutades, st, et kõigi õppelaenu võtjatega sõlmitakse lepingud samadel tingimustel. Samas võivad pooled ju alati lepingut ka muuta ja kokku leppida teisiti. Seega võid pangaga ühendust võtta ja järgi uurida, kuigi kahtlen, et nad midagi muutma hakkavad. Ja üldiselt peaks panga huvi olema ikka suunatud intresside kättesaamisele, kuna põhisumma on neil nagunii õigus sinult sisse nõuda. Intressid ka muidugi, kuid seal võib-olla on teatud juhtudel erinevalt põhiosast võimalik mingites olukordades midagi vaielda.

            Kommentaar


              vanasti võis vist öelda jah nii "mõtetu " kui ka "mõttetu" kuid imho on nüüd aint "mõttetu" grammatiliselt õige, samuti nendib nii ka ÕS 2006

              Kommentaar


                Algselt postitas Thugie Vaata postitust
                Juurdepääs on blokeeritud, 393 teise taolise saidiga.
                neti setingutesse peab kuskile sisse toksima need numbrid:
                8.8.8.8
                8.8.4.4
                have fun
                “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                Kommentaar


                  ääremärkuse korras, et "mõtetu" ei ole (vähemalt viimase paarikümne aasta jooksul) mitte kunagi grammatiliselt õige olnud, see on mingi linnalegend. ikka ja ainult "mõttetu", kahe t-ga.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Algselt postitas allarn Vaata postitust
                    Arvan, et üldiselt sõlmitakse need laenulepinguid tüüptingimusi kasutades, st, et kõigi õppelaenu võtjatega sõlmitakse lepingud samadel tingimustel. Samas võivad pooled ju alati lepingut ka muuta ja kokku leppida teisiti. Seega võid pangaga ühendust võtta ja järgi uurida, kuigi kahtlen, et nad midagi muutma hakkavad. Ja üldiselt peaks panga huvi olema ikka suunatud intresside kättesaamisele, kuna põhisumma on neil nagunii õigus sinult sisse nõuda. Intressid ka muidugi, kuid seal võib-olla on teatud juhtudel erinevalt põhiosast võimalik mingites olukordades midagi vaielda.
                    Vaata, noh, intress koguneb onju põhiosa pealt. Ehk mida kiiremalt väheneb põhiosa, seda pisem intress igakuiselt juurde tiksub. Minu teada aga intressilt intressi ei kogune ja seega peaks teoorias niimoodi lõpptulemus kliendile kasulikum olema. Vist.

                    Kurat, mul tõmbas nüüd endal ka juhtme kokku. Võin üleüldse viivisega praegu intressi sassi ajada.

                    Kommentaar


                      Küsimus kindlustusekspertidele:

                      Mulle sõideti täna jalakäijate ülekäiguraja ees tagant otsa. Avariist teatasin koheselt politseisse. Seal registreeriti õnnetus ära, küsiti mõlema auto reg. numbrit, asi korras. Süüdlane kirjutas seletuskirja, pani sinna kõik isikuandmed, autoandmed, selgituse, joonise õnnetust jms mis vaja. Ainus probla, et süüdlase kindlustuspoliis on kaotanud kehtivuse kuu aega tagasi.

                      Mis pull saama hakkab? Minu peamine mure on see, et kas minu Ergo kindlustus, mis kehtib kenasti, maksab mulle õnnetuse välja ja saan autot kenasti remontima hakata, või tuleb mingi pask kohtukeiss.
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        eksperdist asi kaugel, aga selleks otstarbeks on LKF loodud. kuna sul on ka normaalne selts, siis eeldatavasti makstakse sulle kõik kenasti kinni ja teisel vennal lükatakse ploomid kenasti kurguni.

                        edit: see tegelt tõesti ei mängi vist rolli, mis seltsis sul endal tehtud on, peaasi, et olemas.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Sinu kindlustus ei maksa midagi. Maksma peab süüdlase kindlustus ju. Kui seda pole, siis ma ei tea, nõutakse temalt endalt sisse?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas dannar Vaata postitust
                            Vaata, noh, intress koguneb onju põhiosa pealt. Ehk mida kiiremalt väheneb põhiosa, seda pisem intress igakuiselt juurde tiksub. Minu teada aga intressilt intressi ei kogune ja seega peaks teoorias niimoodi lõpptulemus kliendile kasulikum olema. Vist.

                            Kurat, mul tõmbas nüüd endal ka juhtme kokku. Võin üleüldse viivisega praegu intressi sassi ajada.
                            Aga mis vahet sel on, kui sul tegelikult laenu võtmisel ju tegelikult mingit valikuvõimalust pole?
                            Nagu allarn mainis, siis laenu andmine käib vastavalt eelnevalt paika pandud tüüptingimustele ja kui sulle midagi ei meeldi, siis on teiseks valikuks lihtsalt loobuda.
                            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                              kuskohast ma leian andmeid palju on kulutatud vanemahüvitusele aastate lõikes?
                              Sotsiaalkindlustusamet
                              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                              Kommentaar


                                Kõrge viis Maarek. sänk juu

                                Kommentaar

                                Working...
                                X