320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Black Magic Vaata postitust
    Kas Fifa online on maha võetud vms? Mul mäng arvutis installitud, aga täna ja eile pole mängida saanud. Laeb natuke ja siis tuleb "cannot connect to the EA servers". Internet ilusti ühendatud.
    Kas koolitükid ikka tehtud?
    Kuidas tunnistus tuleb?
    Kiri jõulule juba teele saadetud?

    Kommentaar


      Algselt postitas marconius Vaata postitust
      Kas koolitükid ikka tehtud?
      Kuidas tunnistus tuleb?
      Kiri jõulule juba teele saadetud?
      Käi putkasse. Talle on juba selgeks tehtud need elupõhimõtted, ta ei sa aru. Ja ei ole sul ka ülbitseda vaja, kui vastata ei oska hoia suu kinni.
      You need people who score goals, that's how you win games.

      Kommentaar


        Algselt postitas Thugie Vaata postitust
        5 päevaga 1,5-2kg alla võtta. Mis oleks effektiivseim viis, ohtsalt vett juua ja saun ?
        No Kiivikas käis enne võistlust kuuma dušši all ja võttis nii 0,5 kilo alla.

        Kommentaar


          Kas kuulikindlavesti jaoks peab olema relvaluba? Või mõni muu luba? Või kas seda võib seda kanda iga Eesti kodanik?
          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
          sigpic

          Kommentaar


            Algselt postitas count Vaata postitust
            Kas kuulikindlavesti jaoks peab olema relvaluba? Või mõni muu luba? Või kas seda võib seda kanda iga Eesti kodanik?
            vihastasid Icemani välja?

            Kommentaar


              Tunned vaikselt juba, et su elu hakkab ohtlikuks muutuma siin foorumis olevate julgete sõnavõttude tõttu?

              Kommentaar


                Algselt postitas count Vaata postitust
                Kas kuulikindlavesti jaoks peab olema relvaluba? Või mõni muu luba? Või kas seda võib seda kanda iga Eesti kodanik?
                Kas metallplaadi käes hoidmise pärast peab olema relvaluba? Või rattaluba? Kas seda võib kanda hommikuti ja õhtuti, kui ma olen Leedukas?

                Ma ei tea..

                Kommentaar


                  Algselt postitas plekkpurk Vaata postitust
                  Kas metallplaadi käes hoidmise pärast peab olema relvaluba? Või rattaluba? Kas seda võib kanda hommikuti ja õhtuti, kui ma olen Leedukas?

                  Ma ei tea..
                  Mina aga tean. Nimelt:

                  Relvaseaduse 13. ptk. § 89. Metallplaatide käes hoidmine.

                  Käesolevast seadusest ja selle alusel antud õigusaktidest kinnipidamise üle järelevalvet teostama volitatud ametiisikul ei ole õigus:
                  1) hoida käes metallplaati, mille koguraskus ületab kehamassiindeksi korrutist konstant G-ga.
                  2) hoida käes metallplaati, kus lisandite(sh vask(Cu), tsink(Zn) ja nikkel(Ni)) protsentuaalne sisaldus ületab metallplaatidele ÜRO poolt ettenähtud sisalduse kvooti 2 mahuühiku võrra.


                  Allikas: Riigi Teataja

                  Kommentaar


                    Ei peaks eriti rumal küsimus olema, kui keelatud on sellised asjad nagu teleskoop nuiad jne. Mis reaalselt on ka lihstalt metall kaikad kuskilt tellingutelt . Keelatud on omada ka pesapallikurikat, kui just kinnast kaasas pole ja sa ei suuda veenda kedagi et sa kannad neid koos kaasas et sporti teha jne. Aga kui kuulivest veel ei lähe mingite "relvade" alla, siis on ju igati nunnu...
                    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Martinho Vaata postitust
                      Nii, üliõpilastele küsimus, et mis siis saab kui mingi aine lõpetamata jääb semestris... TÜ kodukal oli et siis saab maha võtta ennast kui on vähem kui 10% toimunud, a nüüd on rohkem ja ma see semester ei suuda seda ainet kindlasti lõpetada... Kas siis lihtsalt jäävad need ainepunktid saamata ja jääbki nii või mis?
                      Nii, jätkan samat teemat ja küsimus selline:

                      Ma võtsin vabaaine (pole õppekavas) ja jätsin sellel pooleli ning ei saanud arvestust. Kas ma pean selle ikkagi kunagi ära tegema, et bakat kätte saada või võib see niisama ka jääda ?
                      Inter - ausaim klubi Itaalias.

                      Kommentaar


                        keegi oskab soovitada head nahaarsti?(Tallinnas)

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Herr Vaata postitust
                          keegi oskab soovitada head nahaarsti?(Tallinnas)
                          Miron Zagnin.
                          Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                          Kommentaar


                            Kuidas Youtube'is saab lisada similar video vms? Abrahami - Miski on lilla-le http://www.youtube.com/watch?v=vB8hx7kgcDs oleks ju paslik lisada Gogol Bordello - Start Wearing Purple - http://www.youtube.com/watch?v=sM1Ahn0Osjo
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Lamb Of God Vaata postitust
                              Nii, jätkan samat teemat ja küsimus selline:

                              Ma võtsin vabaaine (pole õppekavas) ja jätsin sellel pooleli ning ei saanud arvestust. Kas ma pean selle ikkagi kunagi ära tegema, et bakat kätte saada või võib see niisama ka jääda ?
                              ei pea ära tegema
                              I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                              Kommentaar


                                Kes eikale lapse tegi?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X