320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
    1. jaanuarist 2011 jõustub keskkonnaministri pakendi tagatisraha suurust reguleeriva määruse muudatus, mille kohaselt kehtestatakse A-tähisega ühekordse kasutusega kuni pooleliitrise mahuga plastpudeli pandi suuruseks senise 50 sendi asemel 0,03 eurot ja B-tähisega plastist, C-tähisega metallist, D-tähisega klaasist ühekordse kasutusega pakendi ning klaasist korduskasutusega pakendi senise 1 krooni asemel 0,06 eurot.
    tänud.

    euro hinda ei tõsta!

    Kommentaar


      Mis ajaks JPH peab liidule ära teatama, kui palju nad Uruguay mänguks pileteid soovivad?
      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
      Algselt postitas taku*
      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

      Kommentaar


        Algselt postitas Martin Vaata postitust
        Kus siis olema peaks? Rahvaliidu pangas või?

        Tekkis ka sama küsimus. Mul on nii SEB ja Swed konto ja kuidas SEB pedereerib kliente on lihtsalt nii haige et tegin ammu konto tühjaks ja ei taha iilagi enam nendest midagi kuulda. Swed aga keerab ka täiega aga mis alternatiiv on?

        Kommentaar


          Algselt postitas CD7 Vaata postitust
          Tekkis ka sama küsimus. Mul on nii SEB ja Swed konto ja kuidas SEB pedereerib kliente on lihtsalt nii haige et tegin ammu konto tühjaks ja ei taha iilagi enam nendest midagi kuulda. Swed aga keerab ka täiega aga mis alternatiiv on?
          mõned alternatiivid siiski veel on ju

          aga milles seisnes siis täpsemalt SEBi pedereerimine? ise nagu ei oska eriti negatiivset küll välja tuua...
          olgem kristlased, vabandused on esitatud

          Kommentaar


            Algselt postitas CD7 Vaata postitust
            Tekkis ka sama küsimus. Mul on nii SEB ja Swed konto ja kuidas SEB pedereerib kliente on lihtsalt nii haige et tegin ammu konto tühjaks ja ei taha iilagi enam nendest midagi kuulda. Swed aga keerab ka täiega aga mis alternatiiv on?
            Mul on Danske Bank ehk Sampo ja ei kurda. Internetipangas tehtud maksete peale raha ei kulu, teistest automaatidest saan ka 4 korda kuu jooksul tasuta raha võtta. Enamikul kordadel maksan poes nagunii kaardiga, mistõttu väheste automaatide pärast väga ei muretse.
            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

            Kommentaar


              Viimasel ajal tegid koguaeg seda millest siin jutt. Niikaua kui mul seal natukenegi raha oli, oli vaja seda sealt vähemaks võtta. Konto ära nullisin, siis ei tülitand enam keegi.

              Kommentaar


                Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                Mul on Danske Bank ehk Sampo ja ei kurda. Internetipangas tehtud maksete peale raha ei kulu, teistest automaatidest saan ka 4 korda kuu jooksul tasuta raha võtta. Enamikul kordadel maksan poes nagunii kaardiga, mistõttu väheste automaatide pärast väga ei muretse.
                Mõistlik tegelt. Mul aint õppelaen tiksub tagasi praegu ja niikuinii eestist plaan ära kolida, et eriti pole mõtet hakata vahetama.

                LHV-s on mul ka konto ja nendega on siiani küll ainult positiivsed kogemused.

                Kommentaar


                  Kas ma olen õigesti aru saanud, et Rein on nüüd Austraaliast tagasi? Aga mis tal juhtus? Või olen ma ainukene kes arvab, et ta on viimasel ajal muutunud?

                  Kommentaar


                    Miks Viasat Baltic Spodil pole kuskil kavades kirjas kas tegu on kordusega või live ülekandega?
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                      Kas ma olen õigesti aru saanud, et Rein on nüüd Austraaliast tagasi? Aga mis tal juhtus? Või olen ma ainukene kes arvab, et ta on viimasel ajal muutunud?
                      On tagasi.
                      Viisa sai vist läbi.(?)
                      Alla on vist ka võtnud.(?)
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                        Kas ma olen õigesti aru saanud, et Rein on nüüd Austraaliast tagasi? Aga mis tal juhtus? Või olen ma ainukene kes arvab, et ta on viimasel ajal muutunud?
                        Olen tagasi, juba üle kuu aja.
                        Mis mul juhtuma siis pidi?
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Rein Vaata postitust
                          Mis mul juhtuma siis pidi?
                          Puberteet sai läbi.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Millist tasuta viirusetõrjet soovitate?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas nurmalna Vaata postitust
                              Millist tasuta viirusetõrjet soovitate?
                              Windowsipõhisele süsteemile Microsoft Security Essentials. Väärt asi. Või kui see ei peaks millegipärast sobima, siis avast.

                              Kommentaar


                                Avast on hea jah, annab ise kõva häälega märku uuendustest jne.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X