320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
    kuidas youtube'is kommentaare filtreerida? tahan ühe video 'most thumbs up' kommentaare vaadata.
    Vähemalt mul on küll "Highest Rated Comments" automaatselt kõige esimesed.

    Kommentaar


      On keegi hiljaaegu näinud kuskil müügil mõnd korralikku (nt. Fiskarsi) lumesahka?
      20 LEGEND

      Kommentaar


        kas sellest tegelaselt on hiljem ka midagi tulnud?http://www.youtube.com/watch?v=7IiLZ0dvDWU
        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
        Ott Järvela

        Kommentaar


          Algselt postitas budulojus Vaata postitust
          kas sellest tegelaselt on hiljem ka midagi tulnud?http://www.youtube.com/watch?v=7IiLZ0dvDWU
          Wikipedia on imeline abimees. http://en.wikipedia.org/wiki/Jordy

          Kommentaar


            mis teema dannar ja sandaaliga oli? ma ei ole võimeline seda postitust leidma.
            slimm.ee

            Kommentaar


              kas kusagil kaupluses saab eurodega maksta juba? sadama lähedal alkopoodides näiteks?
              kas ma saan pangas panna üks millised euromündid arvele? või ainult mingi 50 öörised, 1 ja 2 eurised?
              forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

              Kommentaar


                PÄRNUS COMARKETIS saab juba 2 päeva eurodes maksta, kuna sääl on juba kõik hinnad ka eurodeks arvutatud. aga noh pärnu on teistest alati peajagu ju ees olnud... ega pärnu ju mingi TARTU ei ole

                Kommentaar


                  räägid sa nüüd tõsiselt või? oskavad tallinna inimesed ka midagi öelda, et kas saab kusagil maksta eurodes juba?
                  forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                  Kommentaar


                    eino jah, kõik hinnad on eurodes ja loogiliselt võttes peaks saama eurodes küll maksta comarketites. see on 90 %, 10% jääb sp üle et ma ise kordagi ei proovinud..

                    Kommentaar


                      Tallinna Keskturul sai küll Eurodes 30 detsembril maksta
                      Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                      Kommentaar


                        No turistilõksudes on juba aastaid saanud eurodes maksta, seda küll mitte ametliku kursi järgi:P
                        BVB - Vaprus

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Mis kurat on lahti Wulffmorgenthaleri kodulehel?
                          ilmselt dick bird ehitas uut ja uhkemat. nüüd näikse valmis olevat, tõsi, poe ja downloadi lingid on varasemaga võrreldes puudu. loodetavasti ajutiselt.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Kas Põhja-Koreas tohib saluuti lasta?

                            Kommentaar


                              ainult tisside vahele

                              Kommentaar


                                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                                ainult tisside vahele


                                Asiaatidel on need ju nii väiksed. Tavaliselt...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X