320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Markko Vaata postitust
    Nii, Ryanair'iga lennanud inimesed. Kuidas seal jalaruumiga on pikkadele inimestele? Kas ligi 2 m kolge saab rahus olla või istub põlved kõrvade juures?
    Riia-Milan-Barcelona liinil oli mul küll isegi päris ebamugav kuigi ma olin sel hetkel päris lühikest kasvu. No midagi väga hullu ei ole, kuigi 2m võib päris sitt olla sest jalad võivad reaalselt vastu istet olla. Aga no soodne hind ja 1-2 tundi lendu kannatad ära ikka.

    Kommentaar


      istu esimesse pinki ja laiuta palju tahad, muidu suht vähe ruumi on aga üks 2 m kolge elab selle üle !

      Kommentaar


        Tänases Reporteris olevas ühes lõigus räägiti sellest kuidas Tallinna ringteel hukkus mees. Mainiti mehe ees ja-perekonnanimi ning töökoht.
        Paar lugu hiljem mainiti avalikult ära peaminister Ansipi Tallinna aadress.

        Kas selliseid asju ikka tohib nii lambist avaldada?
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Ütleme, et Eesti sportlane siirdub välismaale. Toome näiteks Mikk Pinnoneni, kes siirdus mängima Taani ja räägib et Eestis sai trennides särgi märjaks küll, aga sellist surmatunnet nagu Taanis, Eestis vaevalt kätte saab. Näited on palju: erinevad Eesti jalgpallurid, kes välismaale siirdunud, räägivad et treeningute intensiivsuses ja üleüldises treeningu- tasemes on vahe nagu öö ja päev, võrreldes välismaaga muidugi.
          Siit ka lihtne küsimus. Miks Eestis ei tehta samalaadseid treeninguid, nagu välismaal? Miks piirdutakse Eestis suhteliselt kergete treeningutega? Kuidas teeb Fc Flora või Levadia teistmoodi trenni kui näiteks Bundesliiga klubid?
          Kindlasti rumal, aga vajalik küsimus

          Kommentaar


            Tase, need kes üldjuhul välismaale l'hevad on oma klubis tegijad. Kui oleks selline tase trennis, oleks pooled mehed seal surnud, ning teine pool ei tuleks kohale. Kindlasti on veel teisi põhjuseid ka(ei osata, Eestis, neid treenereid, kes väljamaa trenne näinud, suhteliselt vähe). Eks teised pakkuvad ka veel põhjuseid.

            Kommentaar


              Näited on palju: erinevad Eesti jalgpallurid, kes välismaale siirdunud, räägivad et treeningute intensiivsuses ja üleüldises treeningu- tasemes on vahe nagu öö ja päev, võrreldes välismaaga muidugi
              Ise vastasid ju: tase on teine. Vist Aksalu tõi ETV spordiportaalis või kusagil mujal intervjuus näite, et kuna Inglismaal mängijad on tehnilisemad, püsib pall rohkem treeningmängus platsil ja trenn on seega intensiivsem.
              Teine asi on konkurents, mis näiteks Leedu kuttidel kossus või soomlastel hokis on selline, et sunnib paratamult pingutama. Kui keegi jääbki selles olelusvõitluses alla on mitu meest kohe ukse taga ootamas. Nagu Kullami klassikaline kreedo kõlab: kui ei taha, pole vaja,meil mehi on - tuleb uus mees,oskab vähem aga tahab rohkem.

              Kommentaar


                Lisaks veel juurde, et osaliselt jääb asi ka treenerite ja klubi omanike taha. Müürsepp tõi oma raamatus sellise näite: Ivkovici all ei tulnud kõne allagi, et vigastatud vend niisama paranemist ootaks. Kui oli jalg haige, treeniti ülakeha, kui käsi kipsis, saab vähemalt ratast vändata.
                Ma olen ise näinud kuidas üks võrkpalli- ja teine kossumeeskond (mõlemad vähemalt poolprofessionaalsed kui mitte täisprofid) üldfüüsilise ettevalmistusega tegelesid ja kui oleks ise sponsor, küsiks küll, et mille kuradi pärast peaks taolise porri eest veel kellegile palka maksma? Küllap pole ka vutisatsides teisiti.

                Kommentaar


                  Ma võin küll eksida, aga minu mäletamist mööda pole jalgpallurid kurtnud, et trennid rasked on. Korvpallur Saage oli eelviimane kurtja. Võibolla oskab keegi vastu vaielda, mõnda näidet tuues.

                  Kommentaar


                    Aga kes kurtmisest rääkinud on? Ka Saage vist ei kurtnud vaid nentis fakti, et Kaunases on trennid kõvemad.

                    Kommentaar


                      Ega keegi teie 30-aastane või teie sugulane pole minemas neljapäeval rootsi? hirmsalt oleks vaja vastutajat.

                      // Kes tahab tasuta kruiisile neljapäeval?? http://www.osta.ee/index.php?fuseact...fo&id=16741144

                      Kommentaar


                        ja eks asi ole ka selles, et noortetreenerid ei pea teadma inimese füsioloogiast jms. halligi, et kutsetunnistust saada. vähemalt enamike puhul. seega ei teata ka, et palju üldse näiteks võiks auru panna treeningul. teine asi on selles, et kui trennis paned karmilt, siis enam ei tulda kohale. olen kuulnud jutte, kus Tammeka (vist teise koosseisu omi) poisse on treener käinud palumas, et palun tule trenni, tee natukenegi ja tule mängi ikka ka. see viimane kuulujutt, aga eks kõneleb ka ühtteist.

                        Kommentaar


                          Miks ma Olav Osolini twitteris follow'ida ei saa?

                          Kommentaar


                            Mis see uus mulve oli, otsing ei tööta konkreetselt..
                            Algselt postitas JT8055
                            Olge aktiivsemad!

                            Kommentaar


                              PirateApp Aga mul oli seal vaja ka mingi konto teha ja settingutes user/pw ette anda et otsing töötaks.

                              Kommentaar


                                Tänks, pidasin foorumiotsingut silmas
                                Algselt postitas JT8055
                                Olge aktiivsemad!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X