320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kuidas siin foorumis hääletust/küsitlust teha saab? Seda ma nägin kuidas valikute arvu sättida saab aga kuidas valikuid endid?

    Kommentaar


      Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
      ei tea mis versioonil jooksen aga kui ta mulle seda uute smailide ja kujundusega asja tahab installida siis ma saan ju silmavähi.
      Help ja About..siis näed. Kui sul mingi vanem, siis saad otsida mingi häki või siis otsi eelmise versiooni installer, seda ei sunni mul küll uuendama.

      Kommentaar


        lasin uuenduse peale ja silmale nähtavalt midagi ei muutnud - võit! tänks siiski!
        Algselt postitas JT8055
        Olge aktiivsemad!

        Kommentaar


          kui tulnukad röövivad Janno Reiljani, siis kas nad on võimelised teda nii kõvasti raputama, et mõlemad ta silmad tsentrisse jääksid?
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Kas keegi on siin veel keskkoolis ka ning kasutab e-kooli? Kas uue süsteemiga ei olegi enam võimalik näha, mis hinded ma varasemates klassides saanud olen?

            Kommentaar


              Pigem on nii,et kool/õpetajad pole neid sisestanud, või pole eKool seda hetkel võimaldanud, aga meile öeldi,et jaanuari lõpuks saab(kas siis lisavad õpetajad, või on asi eKooli taga).

              Kommentaar


                Oskab keegi öelda kust sellise salli võin leida? Koondisemängude ajal müüakse neid alati stata ees, aga kust selle praegult võiks leida, Arena Sportlandist?

                Kommentaar


                  Kaubamaja spordiosakonda võid ka vaadata, teistesse Sportlandidesse samuti.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar




                    Sellist asjandust Eestis leidub? Kui jh, siis palju krõbiseva küsitakse?
                    "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                    Kommentaar


                      Kuidas need "tänan" ja "saada perse" asjandusi teha saab?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Black Magic Vaata postitust
                        Kuidas need "tänan" ja "saada perse" asjandusi teha saab?
                        Algselt postitas wiiner Vaata postitust
                        Tundub, et tänamise ja persesaatmise funktsionaalsus ei leidnud oma esialgsel kujul foorumlaste ühist heakskiitu. Muutsin need nupud praegu nähtamatuks ja panen nad tagasi siis, kui oleme leidnud üksmeele, milline peaks olema nuppude sõnastus ja paigutus nii, et enamik rahule jääks.

                        Ootan ettepanekuid.
                        ja tegelikult on uue foorumi jaoks isegi oma teema : http://foorum.soccernet.ee/showthrea...-foorum/page45

                        Kommentaar


                          Olin veel esmaspäeva hommikul päris haige. Käisin arsti juures ja sain antibiotsikuuri. Pool kuuri läbi ja pool veel ees. Enesetunne on väga hea. Kas täna trenni minek oleks hea idee?
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            kindlasti mitte

                            Kommentaar


                              Mis sa ise arvad?

                              Kommentaar


                                Kaine mõistus ütleb, et pole.
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X