320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ja kuna sa juua ei või, siis peadki kainet mõistust usaldama.

    Kommentaar


      A le Coq Arenal, ise kaameraga sisse saab? Kunagi väikse digika sain, aga kas nö proffikaameraga saab ka?

      Kommentaar


        Algselt postitas Shaq Vaata postitust
        A le Coq Arenal, ise kaameraga sisse saab? Kunagi väikse digika sain, aga kas nö proffikaameraga saab ka?
        Selle kohta öeldi mõni aeg tagasi, et kui fotovarustus väga mahukas pole ja sinust profifotograafi muljet ei jäta, siis ei tohiks probleeme olla omaks tarbeks pildistamisega.

        Kommentaar


          Algselt postitas ericbana Vaata postitust
          Kas keegi on siin veel keskkoolis ka ning kasutab e-kooli? Kas uue süsteemiga ei olegi enam võimalik näha, mis hinded ma varasemates klassides saanud olen?
          Kasutan e-kooli lapsevanemana ja vähemalt mulle tundub, et seoses selle uuendamisega on ajalugu ära kaotatud ja pole lihtsalt viitsitud / tahetud seda välja kaevata.
          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

          Kommentaar


            Keegi teab, kas Counter Strikes eksisteerivad veel sellised serverid nagu "T6runet serverid". Mõni teadjam võiks anda ka Tõrunet deathruni ip või siis mõne muu hea deathruni ip.

            Kommentaar


              Algselt postitas Black Magic Vaata postitust
              Keegi teab, kas Counter Strikes eksisteerivad veel sellised serverid nagu "T6runet serverid". Mõni teadjam võiks anda ka Tõrunet deathruni ip või siis mõne muu hea deathruni ip.


              Vali ise.
              You need people who score goals, that's how you win games.

              Kommentaar


                Mis asi on sildipilv ja miks ma seda vaatama peaksin???
                tulevik on tunni aja pärast

                Kommentaar


                  foo fighters 26.juuni helsingis. palju piletid võiksid umbes maksta?
                  forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Even Vaata postitust
                    foo fighters 26.juuni helsingis. palju piletid võiksid umbes maksta?
                    68euri ja ylessepoole.
                    Joga Bonito!!!

                    Kommentaar


                      okei, ma arvasin ka seda umbes kuna bon jovil olid kõige odavamad piletid 69 eurot. aga teab keegi, et milline ala see seal kalasatamas on? mingi haige vabaõhukontsert ikka?
                      forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                      Kommentaar


                        Kuidas ravida (väääga) valutavat alaselga ja kui kiiresti on võimalik taas vutti mängida?
                        "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas football2u Vaata postitust
                          Kuidas ravida (väääga) valutavat alaselga ja kui kiiresti on võimalik taas vutti mängida?
                          Kiropraktiku juurde mine. Odav lõbu see pole, aga korda saad ikka.
                          Seda kui kiiresti vuttisaad mänima hakata on raske öelda. Kuu pead ikka eemal olema. Mõistlik oleks ennast korralikult terveks ravida.
                          Ise soovitaksin Jaak Lille. Minu sai kahe seansiga korda.
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            capsicami peale

                            Kommentaar


                              Algselt postitas football2u Vaata postitust
                              Kuidas ravida (väääga) valutavat alaselga ja kui kiiresti on võimalik taas vutti mängida?
                              Ära kohe kiropraktiku juurde küll mine.
                              Kui ikka väga äge seljavalu, siis alguses pöördu ikka alguses traditsioonilise meditsiini poole.
                              See, kui keegi hakkab oma kogemusi edasi siin foorumis andma - on suhteliselt bingoloto. Valutav alaselg on liiga hämar diagnoos, et siin hakata kellegagi samu (eriti poolalternatiivseid) ravivõtteid kasutama. Et soovitan arsti. Ortopeedi siis vast.

                              Kommentaar


                                Mind need traditsioonilise meditsiini võtted ei aidanud(antibiootikumid, ortopeed ja elekriravi).
                                "Poolalternatiivne" meditsiin tegi kahe nädalaga mu selja korda.
                                Ps! Ortopeedi juurde on saatekirja perearstilt vaja.
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X