320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ericbana Vaata postitust
    Kas selliseid lehekülgi leidub, kus mulle automaatselt soovitatakse odavaim lennuviis viis punktist A punkti B jõudmiseks.
    www.skyscanner.net oli vanasti täitsa asjalik selliste asjade jaoks. seal sees ka odavlennufirmad, mida reisibüroode süsteemid üldiselt ei kata.

    Kommentaar


      Kui kuradi palju need iluuisutajate uisud siis maksavad, et vendadel on ainult üks sissesõidetud paar ja kui see katki läheb, siis jäävad EM ja muud sellised võistlused pooleli? Ei suudeta siis endale kahte paari osta?

      Kommentaar


        Algselt postitas ericbana Vaata postitust
        Kui kuradi palju need iluuisutajate uisud siis maksavad, et vendadel on ainult üks sissesõidetud paar ja kui see katki läheb, siis jäävad EM ja muud sellised võistlused pooleli? Ei suudeta siis endale kahte paari osta?
        asi polegi niivõrd rahas vaid sissesõitmises, mis võtab rohkem aega kui kaarsilla tapeetimine.

        Kommentaar


          Miks ma ei saa Triobetis raha välja võtta? Sain küll selle alustusraha, aga endaarust olen piisavalt panuseid juba teinud, et välja võtta. Ütleb nii:
          "Sinu vahendid ei võimalda hetkel väljamaksetaotlusi. Rohkem informatsiooni leiad rubriigist “Minu konto” ja “Piiratud vahendid”. "

          Kommentaar


            Algselt postitas erxu Vaata postitust
            Miks ma ei saa Triobetis raha välja võtta? Sain küll selle alustusraha, aga endaarust olen piisavalt panuseid juba teinud, et välja võtta. Ütleb nii:
            "Sinu vahendid ei võimalda hetkel väljamaksetaotlusi. Rohkem informatsiooni leiad rubriigist “Minu konto” ja “Piiratud vahendid”. "
            Sul vähemalt 15 euri on ikka kontol ??
            Newton Heath 1878

            Kommentaar


              Algselt postitas erxu Vaata postitust
              Miks ma ei saa Triobetis raha välja võtta? Sain küll selle alustusraha, aga endaarust olen piisavalt panuseid juba teinud, et välja võtta. Ütleb nii:
              "Sinu vahendid ei võimalda hetkel väljamaksetaotlusi. Rohkem informatsiooni leiad rubriigist “Minu konto” ja “Piiratud vahendid”. "
              oled ikka piisavalt läbi mänginud? pead pealepandud summa + boonuse kolmekordselt läbi mängima ju. ehk kui panid 5 euri peale, said boonuseks veel 5, ehk kokku 10 ja kolm korda läbi ehk vähemalt 30 euri pead olema läbi mänginud, enne kui saad ülekande teha.

              Kommentaar


                Peale panin 3 v 4 euri algul ja siis tuli see boonus ja siis võitsin ca 20euri. Hetkel kontoseis 22euri + mõned panused ootavad ka tulemust.

                Kommentaar


                  Algselt postitas erxu Vaata postitust
                  Peale panin 3 v 4 euri algul ja siis tuli see boonus ja siis võitsin ca 20euri. Hetkel kontoseis 22euri + mõned panused ootavad ka tulemust.
                  no nagu ma ütlesin, siis ei loe see palju sa võidad, vaid see palju sa läbi mängid!!!! oletades et sa panid peale 4 euri, said peale boonust 4 juurde ehk kokku siis 8. 8 x 3 = 24, ehk sa pead vähemalt 24 euro väärtuses panuseid tegema( ei pea olema 1 panus, vaid mitu tükki ) olenemate võidetud summadest. Muideks, mõnikord on lisareeglite ja tingimuste lugemisest kasu ka.

                  Kommentaar


                    Okei jätan meelde, ole sa tänatud.. :P

                    Kommentaar


                      panusta ikka nii, et saad korraliku klotsi, siis saad selle boonuse triole lihtsalt kinni maksta ja võid välja kanda.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Mingi 10 aastat tagasi jätsin raamatukogusse laenatud raamatud tagasi viimata kuna ühe laenatud raamatu kaotasin ära. Nüüd üritasin astuda ühe teise raamatukogu liikmeks aga tuli välja see vana lugu sest vahepeal andmebaasid ühendatud vms. Õnneks see kunagine asi oli nii ammu, et inkasso enam ilmselt tülitama ei hakka kui nad seda seni teinud ei ole. Aga: tea kas sellise diiliga on mõtet välja ilmuda, et viin lihtsalt laenatud raamatud tagasi ja selle ühe kaotatud asja asemel annan neile kasvõi virna muid raamatuid asemele? Ma muidugi helistan neile enne kui oma dokumendi neile letti löön ja juttu teen aga äkki kellelgi umbes sama probleem olnud. Kui reaalne see oleks, et niimoodi kaubale jõuda?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                          panusta ikka nii, et saad korraliku klotsi, siis saad selle boonuse triole lihtsalt kinni maksta ja võid välja kanda.
                          päris niimoodi ikka ju ei saa?!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                            Mingi 10 aastat tagasi jätsin raamatukogusse laenatud raamatud tagasi viimata kuna ühe laenatud raamatu kaotasin ära. Nüüd üritasin astuda ühe teise raamatukogu liikmeks aga tuli välja see vana lugu sest vahepeal andmebaasid ühendatud vms. Õnneks see kunagine asi oli nii ammu, et inkasso enam ilmselt tülitama ei hakka kui nad seda seni teinud ei ole. Aga: tea kas sellise diiliga on mõtet välja ilmuda, et viin lihtsalt laenatud raamatud tagasi ja selle ühe kaotatud asja asemel annan neile kasvõi virna muid raamatuid asemele? Ma muidugi helistan neile enne kui oma dokumendi neile letti löön ja juttu teen aga äkki kellelgi umbes sama probleem olnud. Kui reaalne see oleks, et niimoodi kaubale jõuda?
                            noh, eks ta ole selline riski peale välja minek... aga kui tahad kindla peale välja minna, siis jäta oma vana kaart kus seda ja teist ja hangi endale uus identiteet, siis ei tule kindlasti probleeme

                            Kommentaar


                              Sama raamatut kuskilt hankida ei õnnestu? Ma kunagi suutsin raamatu ära kaotada ja ostsin pm sama raamatu asemele ja oli tšill. Mingi 2 päeva hiljem leidsin muidugi paar kuud kadunud olnud raamatu üles. Krossi "Tahtamaa" oli. Õudne raamat.

                              Kommentaar


                                Ei õnnestu, see on mingi tundmatu eesti kirjaniku tundmatu teos, mida 80-tel ehk mõnesajalises tiraazhis välja anti...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X