320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
    Ei õnnestu, see on mingi tundmatu eesti kirjaniku tundmatu teos, mida 80-tel ehk mõnesajalises tiraazhis välja anti...
    Ega siis jäägi muud üle, kui pead küsima mida nad asemele tahavad või mis trahvisummaks on. Vangi sind kindlasti ei panda.
    BVB - Vaprus

    Kommentaar


      Algselt postitas elx Vaata postitust
      Ega siis jäägi muud üle, kui pead küsima mida nad asemele tahavad või mis trahvisummaks on. Vangi sind kindlasti ei panda.
      Noh nii profulaktika mottes voiks ikka paar nadalat ara istuda aga ilmselt kahjuks toesti seda ei juhtu!!!

      Kommentaar


        Miks nii palju tärne?

        Kommentaar


          Mismõttes palju? 8 tärni, sest nad on võitnud 8 korda ( 1993/94, 1994/95, 1997/98, 1998, 2001, 2002, 2003, 2010 ) Eesti Meistriliiga.

          Kommentaar


            Kas keegi oskab netiavarustest leida A-Teami osa, kus Murdock viib läbi matusetalitust orelil/klaveril ?
            Tänud ette.

            Kommentaar


              Spin FM ketrab päris tihti U2- With or without you remixi.
              Kelle remix see on?
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Oskab öelda keegi kui pikad järjekorrad spordiarstile hetlel olla võivad`?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kelonaator Vaata postitust
                  Oskab öelda keegi kui pikad järjekorrad spordiarstile hetlel olla võivad`?
                  Eestis on nagu ainult 1 spordiarst, jah?

                  Kõige lihtsam soovitus, helistada soovitud spordiarstile!
                  AILTON

                  Kommentaar


                    Ega alati pea järjekorras ootama. Maksad rohkem raha ja saad suht kiiresti
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Kelonaator Vaata postitust
                      Oskab öelda keegi kui pikad järjekorrad spordiarstile hetlel olla võivad`?
                      trennikaaslane pani aja kinni detsembris ja sai aja aprilliks. ei oska öelda, kuidas hetkel asjad on. väga ei usu, et palju paremad.

                      Edit: Audentesesse

                      Kommentaar


                        mis see selline tränalik technolaul on mingi naine laulab refrääni ja siis robotliku häälega" ... always look at the bright side"( seda osa ütleb kiiresti) spinfm-ist tuleb ka seda

                        Kommentaar


                          Mul on selline küsimus, et mille kuradi pärast läks Suarez LIVERPOOLI ??????????????????????????????????????????????????
                          No vot minu mõistus seda kinni ei võta, mitmed konkurentsivõimelisemadki klubid olid temast huvitatud ja jutt käis suurematestki summadest. Ja nüüd järsku selline otsus ????? Absoluutselt ei mõista.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                            Mul on selline küsimus, et mille kuradi pärast läks Suarez LIVERPOOLI ??????????????????????????????????????????????????
                            No vot minu mõistus seda kinni ei võta, mitmed konkurentsivõimelisemadki klubid olid temast huvitatud ja jutt käis suurematestki summadest. Ja nüüd järsku selline otsus ????? Absoluutselt ei mõista.
                            Palganumber on äkki nii kõva?

                            Kommentaar


                              Kuulge, kui alaealine jookseks täis peaga mendi eest ära ? Palju trahv on ?
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Algselt postitas K Punkt Vaata postitust
                                Kuulge, kui alaealine jookseks täis peaga mendi eest ära ? Palju trahv on ?
                                halvimal juhul 3 kuud noortevanglas

                                parimal juhul 1 kuu

                                Kommentaar

                                Working...
                                X