320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts



    Oskab ehk keegi öelda, mis laul selle video alguses kõlab...esimesed 14 sekundit. Aitäh juba ette ära (biit iseenesest tuntud, keegi ikka händlib ära)!

    Kommentaar


      Algselt postitas elx Vaata postitust
      aga sa ära mine lihtsat vastupanuteed ja vasta hoopis "ei" ning põhjenda ära.
      Kuigi ei ole lõpuni õigeid ja valesi vastuseid, siis vähemalt mina leian, et Sinu pakutud variant, et IIMS ei oleks saanud ära hoida oleks OLULISELT raskem põhjendada ja argumenteerida.

      Kommentaar


        Kuidas Smart kõnekaardilt raha välja kantida?

        Sinna laetud mingi x eur ja lepingule üle minnes kaoks see ära. Niisama ära raisata ei taha..kuidas see pangakontole saada?

        Kommentaar


          Algselt postitas St_Oliver Vaata postitust


          Oskab ehk keegi öelda, mis laul selle video alguses kõlab...esimesed 14 sekundit. Aitäh juba ette ära (biit iseenesest tuntud, keegi ikka händlib ära)!
          Robert Miles - Children

          Kommentaar


            Keegi oskab öelda, kas Põlvas, Mesikäpa hallis on wifi?

            Kommentaar


              Algselt postitas Horatio Vaata postitust
              Keegi oskab öelda, kas Põlvas, Mesikäpa hallis on wifi?
              Jah, on küll.

              Kommentaar


                Oleks vaja vinüülikale nõela.Praegune läks katki , miskine ГЗМ-155II .Kust Tallinnast tasuks otsida ja on kel mingeid kogemusi,kas äkki hakkab mõni lääne alternatiiv ka ?
                "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                Kommentaar


                  Kas keegi oskaks pakkuda mingisugust head netiraadiot, kus pidevalt hea ja uus tantsumuusika? iPartyRadio, top100station ja power.ee enam ei meeldi, tahaks midagi uut. tnx

                  Kommentaar


                    Spin FM.
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Kui soome spinni mõtled, ehk spinfm.fi siis päris sellist ei otsi

                      Kommentaar


                        Eesti oma mõtlesin.
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          di.fm Seal saad valida erinevate muusikastiilide vahel.

                          Kommentaar




                            Kes see punapäine poiga tibi siin saates on?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Rein Vaata postitust
                              Spin FM.
                              Kui vähem Shakirat Ja Black Eyed Peas'i tuleks oleks täitsa okei jaam.
                              You need people who score goals, that's how you win games.

                              Kommentaar


                                Kuidas youtubesse upitud loole saaks maximaalselt suure pildi? Movie makeriga panin loo taustaks selle pildi, aga nii movie makeris ,kui ka youtubes tuleb pilt selline suht väike, kuigi tegemist on hiiglasliku ja hea kvaliteet- pildiga! aitäh!
                                Näiteks nii!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X