320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui Elioni digiTVga telekas näitab, et teemapakett on tellitud, aga e-teenindus seda ei näita, siis kuidas persest ma selle maha peaksin võtma.

    Kommentaar


      Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
      Kui Elioni digiTVga telekas näitab, et teemapakett on tellitud, aga e-teenindus seda ei näita, siis kuidas persest ma selle maha peaksin võtma.
      Kas sa tühistasid oma teemapaketi e-teeninduses?
      Minu arust (100% kindel pole) ei saa e-teeninduses neid pakette tühistada. Pead selleks teenindusse minema.
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Rein ajab paska.

        Netis (e-teenindus) saab tühistada. Kui seal tühistatud ja telekas näitab et tellitud, siis kas sa reaalselt seda kanalit näed?

        Üldiselt helista teenindusse ja naad teevad kaugteel korda. Sul vaja vaid restart teha hiljem. Mul on mitu korda see jama, et tahaks vaadata mängu, näitab et tellitud (tegelt pole ja pilti ei näe) ja ei lase uuesti tellida.

        Kommentaar


          Keegi teist või te lähedastest sisekujundusega tegeleb?

          Kommentaar


            Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
            Keegi teist või te lähedastest sisekujundusega tegeleb?
            Scooter
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
              Rein ajab paska.

              Netis (e-teenindus) saab tühistada. Kui seal tühistatud ja telekas näitab et tellitud, siis kas sa reaalselt seda kanalit näed?

              Üldiselt helista teenindusse ja naad teevad kaugteel korda. Sul vaja vaid restart teha hiljem. Mul on mitu korda see jama, et tahaks vaadata mängu, näitab et tellitud (tegelt pole ja pilti ei näe) ja ei lase uuesti tellida.
              Reaalselt kanaleid nägin. Helistasin, tehti korda, maksma ei pea.

              Kommentaar


                Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
                Kuidas youtubesse upitud loole saaks maximaalselt suure pildi? Movie makeriga panin loo taustaks selle pildi, aga nii movie makeris ,kui ka youtubes tuleb pilt selline suht väike, kuigi tegemist on hiiglasliku ja hea kvaliteet- pildiga! aitäh!
                Näiteks nii!
                tee mingi 1080p video. või siis vähemalt 16:9 formaadis video. sellest peaks piisama. küsimus on ilmselt faili settingutes. kindlasti peab vaatama, et pikslid on jaotatud 16:9 formaadi järgi, kuigi videoreso võib olla 720x576. või noh midagi sellist

                Kommentaar


                  kas keegi teab seda laulu, ??? mis tuleb viimasel ajal suht tihti raadiost, see " Dont hate cuz im beautiful"??? ok, ma tglt ei tahtnud niivõrd küsida, kui öelde et see laul on minu järgi tehtud MUIDEKS

                  Kommentaar


                    Mis sellest kuradima 5+6 reeglist on saanud? Euroopa parlament kukkus streikima, aga edasi?

                    Kommentaar


                      Kas nädal aega vana telefoni saab tagastada selle müünud firmale? Telefoni pole kasutatud ja kõik pakendid ning värgid on alles.
                      Oskab keegi öelda?
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Pmst on 14 päeva aega, tootega tutvuda. Peaks saama.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Rein Vaata postitust
                          Kas nädal aega vana telefoni saab tagastada selle müünud firmale? Telefoni pole kasutatud ja kõik pakendid ning värgid on alles.
                          Oskab keegi öelda?
                          Kui firma nõustub tagasiostma, siis saab, kuid selleks kohustatud nad ei ole.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                            Pmst on 14 päeva aega, tootega tutvuda. Peaks saama.
                            14 päeva seadust kehtib juhul, kui oled ostnud internetipoest.
                            Tavamüügis sellist seadust ei ole.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                              Mis sellest kuradima 5+6 reeglist on saanud? Euroopa parlament kukkus streikima, aga edasi?
                              mitte keegi?

                              Kommentaar


                                kas meil siin elektrikuid on?

                                Nimelt vaja pliidile 5 x 1,5mm2 elekter külge sokutada, ent skeemil on kasutatud teisi värve kui minu paigaldatud kaablil.
                                Maandusest saab aru eksole, mis on kollane rohelise triibuga, ent mida ma peaksin faasi(de) ja nulliga tegema?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X