320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kuidas ma kodus arvuti taga istudes saan testida, kas mu krediitkaart ja parool toimib. Mingit tehingut kusagil teha ei taha hetkel, lihtsalt testida kas parool õige.

    Kommentaar


      Algselt postitas CD7 Vaata postitust
      Parem klikk "save target as"?(eri brauserites eri nimega see, aga alati on parem klikk ja Operas on "Save linked content as" )
      See pole siiski see mida ma küsisin. Sinu juhiste järgi tõmbab ta faili, mis on wvx formaadis, ehk see lihtsalt link streamile sealt leheküljelt. Aga mul oleks see kuidagi alla tirida sealt, nii, et ma saaksin seda veel prst Sony Vegases kasutada, editida jne
      Oskab keegi aidata?
      Pareiko sõimab kaitset, aga see on sama mis seinaga rääkimine..

      Kommentaar


        Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
        Tahaks ka teada ühte lugu. Lugu on sõnadega ja seal figureerivad kitarr, basskitarr ja trummid. Lugu ei lasta või lastakse raadiost üliharva. Andke tuld .
        mhmh. ja ometigi oli esimene reaalne pakkumine täpselt soovitud lugu.
        Rebimis katse ei tulnud paraku välja aga ürita ikka edasi, teinekord ehk tuleb midagi humoorikat ka

        Kommentaar


          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
          Kuidas ma kodus arvuti taga istudes saan testida, kas mu krediitkaart ja parool toimib. Mingit tehingut kusagil teha ei taha hetkel, lihtsalt testida kas parool õige.
          Mis parooli sa silmas pead? PIN-i? seda sa arvuti taga küll proovida ei saa, pead sularahaautomaadi juurde näiteks kõmpima.
          BVB - Vaprus

          Kommentaar


            Aga kui ma kusagil internetis sellega maksan, siis küsib ju ka pin-i, ei?

            Kommentaar


              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
              Aga kui ma kusagil internetis sellega maksan, siis küsib ju ka pin-i, ei?

              Kaardi taga on 3 kohaline number ja seda küsitakse makse kinnitamisel.
              Edit- pinni ei küsita.
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Kuidas saab Alma kohukese reklaamis olla kassidel lehm pojaks? wtf?

                Kommentaar


                  Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                  Kuidas saab Alma kohukese reklaamis olla kassidel lehm pojaks? wtf?
                  Olen seda isegi mõelnud.. ja siis veel seda nendest välireklaamidest, et lehm hoiab kolme kohukest väga strateegilistel kohtadel ning kiitleb, et nende kohukeste pakendid on tema pildiga aga ühelgi neist pole lehma, vaid on muud loomad.
                  Seega jääb vastus andmata.
                  BVB - Vaprus

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Rein Vaata postitust
                    Kaardi taga on 3 kohaline number ja seda küsitakse makse kinnitamisel.
                    Edit- pinni ei küsita.
                    Kui ma leian maast Vasja krediitkaardi, siis mis takistab mul tema raha eest endale netist head ja paremat ostmast?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                      Kui ma leian maast Vasja krediitkaardi, siis mis takistab mul tema raha eest endale netist head ja paremat ostmast?
                      Südametunnistus ja kartus vahele jääda, sest igast liigutusest jääb jälg järele. Erilised "mõttehiiud" on isegi kauba oma kodusele aadressile tellinud. Aga ilmselt ilma tankistita eriti välja ei mängi. Kui sa aga juba selleks valmis oled, siis polegi enam suurt vahet, kas selle kasutamine on nii kerge või peksad lihtsalt omanikult koodid välja.
                      Aga see on jah just see põhjus, miks ma krediitkaarti tavalise deebeti asemel ei kasuta (nagu paljudel see kombeks on). Muide, kui tahad lihtsalt internetist osta, siis on palju targem hakata SEB-i kliendiks ja kasutada sealset virtuaalset krediitkaarti - teed kaardi täpselt selle summa peale, mida ostuks vaja läheb ja pole karta, et keegi kunagi su kaardi andmeid sinu tahte vastaselt kasutaks.
                      BVB - Vaprus

                      Kommentaar


                        Kas Justin Bieber teeb muusikat?
                        I was raped today. Oh, wait, did I say "raped"? I meant to say someone text messaged me.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                          Kuidas saab Alma kohukese reklaamis olla kassidel lehm pojaks? wtf?
                          kavalad kassid kasvatavad endale pensionieaks, kui nad enam hiiri püüda ei viitsi, piimalooma.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas metsaline Vaata postitust
                            Kas Justin Bieber teeb muusikat?
                            Ta on koorijuhataja, tüdrukukoori. Nagu Eve Viilup või see noh, see lõngus mees, kes alati ETV tüdrukukoori juhendab.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                              Kuidas saab Alma kohukese reklaamis olla kassidel lehm pojaks? wtf?
                              Kuidas saab Barnie reklaamis karu lennukiga sõita ja samal ajal inimkeeles laulda? Lihtne, tegu on multifilmiga.

                              Ei ole küll Alma reklaamiga kursis, aga seda võin öelda, et lehm ei saa kuidagi pojaks olla, küll aga tütreks. Loodetavasti heaks tütreks, kui ta ei taha lastekodusse tagasi sattuda, kust ilmsed kassid ta üles korjasid.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas kyps Vaata postitust
                                Kuidas saab Barnie reklaamis karu lennukiga sõita ja samal ajal inimkeeles laulda? Lihtne, tegu on multifilmiga.

                                Ei ole küll Alma reklaamiga kursis, aga seda võin öelda, et lehm ei saa kuidagi pojaks olla, küll aga tütreks. Loodetavasti heaks tütreks, kui ta ei taha lastekodusse tagasi sattuda, kust ilmsed kassid ta üles korjasid.
                                Alati on ju võimalus, et selle lehma kostüümi sees oli kassipoeg, kes läheb kooli stiilipeole. Ja inimkeeles laulmine pole üldse keeruline.Proovi sinagi ! Näiteks hiljuti nägin just ühte videot, kus lammas oskas Akoniga täpselt sama hääletämbriga laulda ja ükski koer ei haukunud. Ja kui karud oskavad jalgrattaga sõita, siis miks nad ei võiks ka lennukiga sõita.. Lihtsuses peitub võlu.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X