320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Ära levita valeinfot palun.
    Aga polnud siis väää?
    Ma poole kõrvaga kuulasin ja mu arust küll oli.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      Algselt postitas Rein Vaata postitust
      Aga polnud siis väää?
      Ma poole kõrvaga kuulasin ja mu arust küll oli.
      Risto Sarapik pettis su pool kõrva osavalt ära
      a ole mureta, paljusid pettis.
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Kui vana (noor) on Ott Järvela?
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Tuvastada video. Absoluutselt õrna aimu pole, missugune peale selle,et mingid vastused on; Another beer, ja nascar, beacuse they turn left;. Kui keegi suudab selle üles leida, siis suured suured tänud.

          Kommentaar


            Mingit head nba e-poodi mis saadaks asju ka Eestisse..?
            Postikulu võiks kah ikka normaalne olla.. Mitte mingi haigelt suur

            Kommentaar


              Algselt postitas Shaq Vaata postitust
              Kes/Mis on oss? Ootan pikemat vastust, kui sõidavad bemmidega ja kuulavad mussi. Ehk oskab keegi veits laiemalt seletada vms
              Stereotüüpne oss on madala haridustaseme ja piiratud huvideringiga noor mees. Nad käivad koledalt riides, kandes dressi- või kilepükse. Nende maailmavaade on peksta kõiki ja kõike, mis ette jääb, kuulata igapäevaselt POWER (S)HIT RADIOT, teha sageli rumalate kuid ilusate neidudega seksivärki, juua end iga nädalavahetus sõna otseses mõttes laua alla ja vanemas eas BMW-dega linnas tuusata. Pea eranditult on nad kiilakad ja vihkavad normaalseid ning ilusaid inimesi, kes vähegi hallist massist eralduvad. Neid on Eestis palju, väga-väga palju. Neid võiks tembeldada ka meie väikese riigi häbiplekkideks.
              Ma rohkem ei viitsi sulle kirjutada, ehk said aru.
              “I am Zlatan. Who the hell are you?”

              Kommentaar


                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                Kui vana (noor) on Ott Järvela?
                peaks 83 olema sündinud.
                How does Freddy Kruger wipe his butt?

                Kommentaar


                  Algselt postitas alehis Vaata postitust
                  Stereotüüpne oss on madala haridustaseme ja piiratud huvideringiga noor mees. Nad käivad koledalt riides, kandes dressi- või kilepükse. Nende maailmavaade on peksta kõiki ja kõike, mis ette jääb, kuulata igapäevaselt POWER (S)HIT RADIOT, teha sageli rumalate kuid ilusate neidudega seksivärki, juua end iga nädalavahetus sõna otseses mõttes laua alla ja vanemas eas BMW-dega linnas tuusata. Pea eranditult on nad kiilakad ja vihkavad normaalseid ning ilusaid inimesi, kes vähegi hallist massist eralduvad. Neid on Eestis palju, väga-väga palju. Neid võiks tembeldada ka meie väikese riigi häbiplekkideks.
                  Ma rohkem ei viitsi sulle kirjutada, ehk said aru.
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Kas te saaksite öelda, mis laul seal selle video - Sulle valiti - alguses kõlab?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas eestimees Vaata postitust
                      Kas te saaksite öelda, mis laul seal selle video - Sulle valiti - alguses kõlab?

                      http://sullevaliti.ee/video/1298457385228
                      ?
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                        Kes/Mis on oss? Ootan pikemat vastust, kui sõidavad bemmidega ja kuulavad mussi. Ehk oskab keegi veits laiemalt seletada vms
                        ÕS aitab
                        os's <20ssi, .ossi> nalj liha

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Teiresias Vaata postitust
                          ÕS aitab
                          os's <20ssi, .ossi> nalj liha
                          Seletav sõnaraamat on värskem.

                          oss II ‹-i 21› s. SLÄNG rullnokk.

                          rull|nokk HLV peam. autodest, alkoholist ja kaklemisest huvitatud rumalavõitu noormees. Nokkmütsis rullnokad. Maanteedel omavolitsevad rullnokad. *Stiilne rullnokk roolis pingutab kõigest väest, et kõrval istuvale tüdruksõbrale vinge venna muljet jätta. T. Vabamäe.
                          "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                          RocknRolla (2008)

                          Kommentaar


                            Kas võib olla, et ma nägin presidendi vastuvõtul taustal paistmas Saab 93'e reklaami?
                            DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                            Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                            AD e. Andekas Disainer...

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                              Kes/Mis on oss? Ootan pikemat vastust, kui sõidavad bemmidega ja kuulavad mussi. Ehk oskab keegi veits laiemalt seletada vms
                              Enamik "ehitajaid" on sulaselged ossid.

                              Videonäide Eesti kuulsaimatest ossidest:
                              Türgi mägede hirm, kitsekarjuste kuningas ja Atamani kuri naaber...

                              Kommentaar


                                Palun soovitage neid lehekülgi, kust saab teha onlines küsitlust( panen oma küsimuse ja valikuvariandid 'n shit)!!!! AITÄH!!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X