320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    1. Kas Soulseek on maas? Mul ei ühenda ära...Võib ka minu ühenduse piirangutes probleem olla.
    nope, still running
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
      nope, still running
      Siin ütleb sulle, et kõik timmis?
      Soulseek is an ad-free, spyware-free, just plain free file sharing application.

      Kommentaar


        ütleb, et ei ole ja on vaja seadeid muuta, kuid sellele vaatamata kilod liiguvad...
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Uurin hetkel erinevate spordiasutuste andmeid ning paljudel juhtudel jääb silma selline trend, kuigi neil on oma .ee veebiaadressid olemas, siis meiliaadressiks on ikka mingi @hot.ee. Mis neil viga on?
          DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
          Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

          AD e. Andekas Disainer...

          Kommentaar


            Oot mis kell laupäeval Levadia - Ajax mäng on? Kas 11.00 või 14.00 erinevates kohtades on erinevad andmed.

            Kommentaar


              Algselt postitas ericbana Vaata postitust
              Oot mis kell laupäeval Levadia - Ajax mäng on? Kas 11.00 või 14.00 erinevates kohtades on erinevad andmed.

              EJLi lehel on kirjas 11.00
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                11.00

                Kommentaar


                  Paluks abi! arvuta järgmiste gaasihulkade ruumala normaaltingimustel
                  a) 1,5 mol CO( siisseealuminekaks)
                  b) 4 mol H (aluminekaks.)

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Jose Vaata postitust
                    Paluks abi! arvuta järgmiste gaasihulkade ruumala normaaltingimustel
                    a) 1,5 mol CO( siisseealuminekaks)
                    b) 4 mol H (aluminekaks.)
                    ääm. see on see moolide arv korrutada 22,4 kuupdetsimeetrit?

                    a) 33,6 kuupdetsimeetrit
                    b) 89,6 kuupdetsimeetrit

                    Kommentaar


                      V=n*Vm e. 22.4*1.5 ja 22.4*4
                      edit: ericbana oli kiirem

                      Kommentaar


                        Tänud!

                        Kommentaar


                          Kas ma olen ainukene, kelle ajusi Mozilla peale uuendust vahetpidamata mingi "plugincontainer.exe"-ga k***b ?
                          Kui ei ole ja keegi sellega midagi asjalikku on suutnud ette võtta siis võiks head nõu anda (peale selle, et Chrome peale üle minna).

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vtp Vaata postitust
                            Oli, aga mõtlesin, et teravam variant pakub rohkem huvi.

                            Alates küsimärgist kellaosuti liikumise suunas on 0,1 ; 5 ; 10 ; 25 ; 1 ; 2,5 ; 10
                            ma esimese hooga oleks vbla 25 pakkund.

                            Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                            Kas ma olen ainukene, kelle ajusi Mozilla peale uuendust vahetpidamata mingi "plugincontainer.exe"-ga k***b ?
                            Kui ei ole ja keegi sellega midagi asjalikku on suutnud ette võtta siis võiks head nõu anda (peale selle, et Chrome peale üle minna).
                            ma ka mõelnud, et mis kurat see on. aga vist kuidagi flashiga seotud (???). ja mälu sööb. ja Mozilla on ka ise hakanud korralikult mälu sööma, nagu thunderbirdki

                            Kommentaar


                              Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                              ma ka mõelnud, et mis kurat see on. aga vist kuidagi flashiga seotud (???). ja mälu sööb. ja Mozilla on ka ise hakanud korralikult mälu sööma, nagu thunderbirdki
                              Ma selle suutsin siiski välja uurida, millega tegemist on : http://support.mozilla.com/en-US/que...2#answer-12545
                              Aga sealt jäi küllaltki arusaamatuks see, mis ma sellega peale peaksin hakkama. Mulle toodab see kordi rohkem kahju, kui kasu. Mozilla pidevalt hangub ära ja siis hakkab seletama, et mingi script on "unresponsive" vms.

                              Kommentaar


                                keegi oskab õelda mis filmist see klipp pärit on ?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X