320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Rein Vaata postitust
    Mis selle Raasiku Jokkeriga juhtus, et nad see aasta ei osale liigas?
    Mehhakas või pipiiupppuviuaua äkki oskab vastata?
    tiim läks laiali. mõned poisid saadeti kure ja mõned sörve alla
    Algselt postitas Tofoa
    Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

    Kommentaar


      Algselt postitas NOT Vaata postitust
      tiim läks laiali. mõned poisid saadeti kure ja mõned sörve alla
      Mis põjustel ta siis laiali läks?
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Kuidas Reinule E-Type meeldis?

        DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
        Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

        AD e. Andekas Disainer...

        Kommentaar


          Meeldis, väga meeldis.
          Kui USB juhtme saaksin, siis saaks ka videot näidata.
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Kus kohas tlnas peale viru veel monster energy-d müüakse ? Ja palju hind on ?

            Kommentaar


              Algselt postitas xrip55 Vaata postitust
              Kus kohas tlnas peale viru veel monster energy-d müüakse ? Ja palju hind on ?
              Mis sa seda rämpsu ikka otsid taga, hind on niikuinii rohkem kui asi väärt.
              Joga Bonito!!!

              Kommentaar


                Mosilla tegi update, videod enam ei mängi v.a youtubes. Youtube lingid embaddituna kuhugi teisele leheküljele ei tööta. Tõmbasin uue adobe flash playeri, ei aidanud. Kuidas asi tööle saada?!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Joks Vaata postitust
                  Mosilla tegi update, videod enam ei mängi v.a youtubes. Youtube lingid embaddituna kuhugi teisele leheküljele ei tööta. Tõmbasin uue adobe flash playeri, ei aidanud. Kuidas asi tööle saada?!
                  Kasuta Google Chrome'i.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Joks Vaata postitust
                    Mosilla tegi update, videod enam ei mängi v.a youtubes. Youtube lingid embaddituna kuhugi teisele leheküljele ei tööta. Tõmbasin uue adobe flash playeri, ei aidanud. Kuidas asi tööle saada?!

                    Reinstall browser

                    Kommentaar


                      Kus kohast ma leiaksin samasuguse/võimalikult lähedase info Sotside, Keski ning Roheliste (kus nad on iseenda maailmavaate paika pannud, programm mind hetkel ei huvita) kohta?


                      Tänane Eesti on paljuski Reformierakonna nägu – meie algatusel ja eestvedamisel on sündinud mitmed Eestile edu toonud otsused. Loe lähemalt.

                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                        Kasuta Google Chrome'i.
                        Amen !
                        Täna mul viskas ka Mozilla lõplikult üle ja kolisin Chrome. Varem ei viitsinud paroolide ja boomarkside pärast hakata vahetama...

                        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                        Kus kohast ma leiaksin samasuguse/võimalikult lähedase info Sotside, Keski ning Roheliste (kus nad on iseenda maailmavaate paika pannud, programm mind hetkel ei huvita) kohta?


                        Tänane Eesti on paljuski Reformierakonna nägu – meie algatusel ja eestvedamisel on sündinud mitmed Eestile edu toonud otsused. Loe lähemalt.

                        http://www.irl.ee/et/Erakonnast/Maai...-ja-poliitikad
                        Rohelistel polegi maailmavaadet. Tähendab on küll aga selle saab koondada ühte sõnasse - kilekotimaks !
                        SDE : http://uus.sotsdem.ee/maailmavaade/
                        Keskerakonna lehele ma parem oma jalga ei tõsta .

                        Kommentaar


                          Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                          Rohelistel polegi maailmavaadet. Tähendab on küll aga selle saab koondada ühte sõnasse - kilekotimaks !
                          SDE : http://uus.sotsdem.ee/maailmavaade/
                          Keskerakonna lehele ma parem oma jalga ei tõsta .
                          Sotse reklaamides ei tohiks teise vasakpoolse erakonna maailmavaade täitsa kaugustesse ka jääda.Kui jääb siis ei tea sa ise ka mis sa tahad.
                          "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
                            Sotse reklaamides ei tohiks teise vasakpoolse erakonna maailmavaade täitsa kaugustesse ka jääda.Kui jääb siis ei tea sa ise ka mis sa tahad.
                            Ei reklaami absoluutselt kedagi. Ta küsis kust leida, ma panin siia lingi. Korra juba läksin KE lehele ka ja onu Edgar hakkas minuga kohe rääkima, ma panin igaks juhuks kiiresti jooksu.

                            Kommentaar


                              Krt kõik teised netilehed töötavad, aga kui lähen Liverpooli kodulehele, siis ei saa seal mitte midagi teha. Arvutihiirega millegi peale vajutades ei juhtu mitte midagi. Milles probleem võib olla ?
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Algselt postitas K Punkt Vaata postitust
                                Krt kõik teised netilehed töötavad, aga kui lähen Liverpooli kodulehele, siis ei saa seal mitte midagi teha. Arvutihiirega millegi peale vajutades ei juhtu mitte midagi. Milles probleem võib olla ?
                                Proovi teise brauseriga. Minu näiteks Chrom'iga probleemi pole.
                                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X