320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tulpe
    Nelke ikka!
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      ei ostnud tulpe. Kollaseid roose hoopis.

      Kommentaar


        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
        ei ostnud tulpe. Kollaseid roose hoopis.
        wtf?
        mina ostan neid tavaliselt ja eile samuti.
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Punased roosid, selverist. Hommikul olid ilusad, õhtuks nässakad. Petukaup.

          Samas olid müügil ka tulbid. Vist 3 eur arvatavasti 20tk (või oli see 2 eur, ei mäleta).

          Kommentaar


            Hei, vanad reisigurud. Seletage mulle ära Ryanairi loogika. Üritasin täna kell 14.00 osta piletit ühte kohta ja tagasi, aga kuna mul polnud krediitkaarti kaasas, siis jäi katki. Piletite hind oli siis 120 euri. Seejärel tulin koju ja ostsin kell 19.00 täpselt samadele lendudele, samade seadete ja kõige muuga ning piletihind oli 70 euri. Like what?

            Kommentaar


              ei oska kommenteerida, aga igatahes you are one lucky bastard.

              Kommentaar


                Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                ei oska kommenteerida, aga igatahes you are one lucky bastard.
                Praegu saab veel ka. Euroopa liiga finaaliks Dublinisse ja tagasi 70 euroga.

                Kommentaar


                  Ryanairi hinnaalgoritmis on muutujatena sees lennuni jäänud aeg ning ka konkreetsele lennule ostetud piletite arv. Aga lisaks veel midagi, mida nad ilmselt ei avalda. Spekuleerida võib, et on sisse programmeeritud ka valem, mis muudab hinda vastavalt piletite üldisele ostusagedusele näiteks päeva jooksul vms. Noh, mitte nii primitiivselt nagu see kõlab, sest selle hammustab reisija läbi. Samas midagi sellist.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                    Ryanairi hinnaalgoritmis on muutujatena sees lennuni jäänud aeg ning ka konkreetsele lennule ostetud piletite arv. Aga lisaks veel midagi, mida nad ilmselt ei avalda. Spekuleerida võib, et on sisse programmeeritud ka valem, mis muudab hinda vastavalt piletite ostusagedusele näiteks päeva jooksul.
                    Mina pakun seda loogikat, et äkki nad lihtsalt kõigutavad hinda, et inimene ei saaks aru, et palju see hind nagu "normaalsena" on. Ehk kui ta on algul 50 euri, siis mingi hetk 120 ja korraga võib näiteks ka 100 odav tunduda. Igatahes joppas mul, muud pole öelda.

                    Kommentaar


                      FB-st


                      sa oled ilmselt varem vaadanud töö arvutist selle pileti hinda, tal on meeles ip aadress ning et sa oled huviline, proovib ta juba kallimalt müüa. koduse ip pealt olid sa ilmselt siis "uus külastaja", kellele oli tarvis head hinda anda

                      Airbalticul on sama loogika nagu Jan kirjutab; samas Ryani puhul on üldse nii, et ma olen paaril korral ka ainult nädal-paar enne lendu väga hea hinna saanud, mingi varasem ostmine nende puhul on suures osas müüt

                      Kommentaar


                        Kusjuures, mul oli sama asi, aga Finnairiga - paar päeva tagasi uurisin-puurisin ja sain hinna. Täna vaatasin jälle, ning täpipealt sama asi oli +40 euri vahepeal muutunud. Niiet selge, puutumatu IP pealt vaadata igaks juhuks kui broneerimiseks läheb. Tänud!
                        Victoria Concordia Crescit

                        Kommentaar


                          See IPst lähtuv hinnastamine tundub küll rohkem linnalegendina, ausalt öeldes.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                            See IPst lähtuv hinnastamine tundub küll rohkem linnalegendina, ausalt öeldes.
                            Ei loomulikult sinu pakutud algoritm tundub loogiline, aga huvipärast saab seda siis kontrollida.
                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                              See IPst lähtuv hinnastamine tundub küll rohkem linnalegendina, ausalt öeldes.
                              Miskipärast teavad päris mitmed sama linnalegendi...

                              Kommentaar


                                kui tallinki kruiis kehtib kuni 31.märts 2011, kas see 31.märts on ikka viimane mineku kuupäev eks?
                                forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                                Kommentaar

                                Working...
                                X