320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Miskipärast teavad päris mitmed sama linnalegendi...
    Aga jumala eest...seda saab ju väga lihtsate eksperimentidega testida

    Kommentaar


      Mida tähendab "annussõltuv" ?

      Kommentaar


        Sõltub annusest?

        Kommentaar


          nu jah, kuid ehk keegi suudab mingit.... noh keerulisemat mõistet välja pakkuda

          edit: ah tglt see lihtne ja loogiline seletus kärab väga hästi

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Miskipärast teavad päris mitmed sama linnalegendi...
            Linnalegendi omapära ongi see, et seda teab terve kimp inimesi. Muidu kutsutaks seda iseäralikuks asjaoluks, mida teab vaid üks persoon.

            Kommentaar


              Muusikaalane küsimus....

              Kust ma leian kõige pädevama tabeli selle kohta palju mingi artist on singleid/plaate müünud läbi aastate (eelmisel aastal, viimase 5a jooksul...)?
              oleksin muusika teemas küsinud, aga mingil kummalisel põhjusel kannab nime greenday ja seega on see mingi nali.

              Kommentaar


                mingi www.riaa.com võibolla
                forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                Kommentaar


                  Miks makse peab maksma aktsiate pealt ja kui suured need maksud on?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Horatio Vaata postitust
                    Miks makse peab maksma aktsiate pealt ja kui suured need maksud on?
                    Aktsiate võõrandamiselt saadav tulu (müügi- ja ostuhinna vahe) on maksustatav tulumaksuga, tavalise määraga (21%).

                    Kommentaar


                      kas Kristiine keskuses on mõnda poodi kus Pläskut saaks? Või kui seal mitte siis kus mõistliku asukohaga poest saaks?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                        kas Kristiine keskuses on mõnda poodi kus Pläskut saaks? Või kui seal mitte siis kus mõistliku asukohaga poest saaks?
                        Kui suurt sul vaja on? Võin enda omasid laenata.
                        Mul kõige suurem küla peal laenus, aga kodus on kaks veel.
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                          kas Kristiine keskuses on mõnda poodi kus Pläskut saaks? Või kui seal mitte siis kus mõistliku asukohaga poest saaks?
                          Mis viga, ei kannata reedeti enam tööpäeva lõpuni ära ja vaja enne lõunat jooma hakata?
                          Aga mingites jahimeeste poodides ehk ikka müüakse ja träni- (novalux, tiimari) poodides võibolla müüakse.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Rein Vaata postitust
                            Kui suurt sul vaja on? Võin enda omasid laenata.
                            Mul kõige suurem küla peal laenus, aga kodus on kaks veel.
                            tänan pakkumast, aga mul on kingituseks vaja.

                            Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                            Mis viga, ei kannata reedeti enam tööpäeva lõpuni ära ja vaja enne lõunat jooma hakata?
                            Aga mingites jahimeeste poodides ehk ikka müüakse ja träni- (novalux, tiimari) poodides võibolla müüakse.
                            oskad öelda kust ma leian sellise poe...Kristiine-Mustamäe-kesklinna piirkonnast?

                            Kommentaar


                              Pakume kvaliteetseid jahindus-, kalandus ja matkatarbeid, samuti taktikalist varustust eriti laias valikus soodsate hindadega. Külasta meie kauplusi Tartus, Pärnus, Tallinnas või vaata e-poodi.
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Lähem koht on Kosmose vastas ehk pood kompass või matkatarbed või midagi sellist. Militaarpood. Koduleht on http://www.matkatarbed.ee/abi/kontakt.html
                                Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                                My spell checking is second to nine!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X