320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas S.Ramos Vaata postitust
    Tehke mulle selgeks, miks mul Youtube' i videotes pilt ei jookse ? Mul on flash playeri kõige uuem versioon ja mingeid blokeeringuid ega midagi pole(kuigi vähemalt iExplorer väidab vastupidist.) Jama on Mozilla, Opera kui ka IE-ga.. Samas ma näen videot, kui see on teisele saidile postitatud, nt soccernetis. Pmst ainult youtubes ei saa vaadata. Ette tänades
    Endal vist sama jama. Video laeb ära, aga ise algusest mängima ei hakka, peab mõne sekundi võrra edasi kerima ja siis ka hakib õudselt.
    Newton Heath 1878

    Kommentaar


      Algselt postitas dnb Vaata postitust
      Äkki siin on.
      Tänud, et püüdsid aidata, kuid seal on vaid viimane hooaeg ja sealgi puuduvad jagajad.

      Kommentaar


        Algselt postitas foorumid Vaata postitust
        Tänud, et püüdsid aidata, kuid seal on vaid viimane hooaeg ja sealgi puuduvad jagajad.
        Vaata isohunt'i ka.

        Kommentaar


          Mis lugu algab 3:01 ?
          Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga

          Aitäh!

          Kommentaar


            Algselt postitas ShatAp Vaata postitust
            Mis lugu algab 3:01 ?
            Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga

            Aitäh!
            Ryan Angelose lempar:
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Algselt postitas jaamu
              Mis lugu mängib algustiitridele taustaks?

              http://www.err.ee/etv2/video-ee.aspx?id=2040
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Algselt postitas Epic Vaata postitust
                Olen ma ainus, kes ei suuda ID-kaardiga Swedbanki siseneda?
                Mu emal oli sama jama, tegin ta arvutile uuendused ära ja töötas kõik korralikult jälle, niiet ei saanudki eriti aru, milles jama oli.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                  Ryan Angelose lempar:
                  Ootan neid mõnel laupäeval Amigosse.
                  DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                  Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                  AD e. Andekas Disainer...

                  Kommentaar


                    Kust ma leiaks Eesti mägede kohta kirjeldusi turistidele vms. Teemaks laud ja suusk. KIIRE! E:Pole vaja enam.
                    "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                    Kommentaar


                      koosta ise oma või sõbude kogemuse põhjal.
                      slimm.ee

                      Kommentaar


                        Kui mul homme lõppeb tervisetõend ära , kas siis juhiload kehtivad või võin ka 1 juulil uue tervisetõendi viia arki , kui hakkab uus liiklusseadus kehtima ? ( endal vahtralehed ja oktoobris saan täisload )

                        Kommentaar


                          kui pole kehtivat tervisetõendit, siis juhiload ei kehti
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                            kui pole kehtivat tervisetõendit, siis juhiload ei kehti
                            Tsitaat maanteameti lehelt
                            2011. aasta 1. jaanuaril jõustuva liiklusseaduse kohaselt peatub mootorsõiduki juhtimisõigus siis, kui juhiloa kehtivusaeg on lõppenud või saabub mootorsõidukijuhi järgmise tervisekontrolli läbimise tähtpäev. Neil, kes on läbinud tervisekontrolli enne 07.06.2009 arvestatakse tervisetõend kehtivaks kuni juhiloa kehtivuse lõpuni, sh juhul kui isik on vahepeal juhiloa kaotanud ning liiklsuregistri büroost uue juhiloa saanud.



                            Kuivõrd uus liiklusseadus pole veel tegelikult kehtiv, siis sinu väide tundub olevat eksitav.
                            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                            Kommentaar




                              Mis lillega on tegu?
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Kanakoole on selle lille nimi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X