320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
    2004 a bmw 316i ja business radio, ehk bmw oma audiosüsteem on sees.
    Kas pean tõesti kogu business radio ära laskma lammutada ja klassikalise raadio sisse panema, et ta mul mp3 faile mängiks?
    Panin paar lugu CD-R plaadile aga teine ei mänginud. Kas asi on äkki plaadis või siis failis(näiteks peaks muutma mp3 faili WMAks vms?)
    Ütlen veel, et AUX ja USB puuduvad. Mida teha?
    Abi oleks rohkem kui vaja!
    Transmitter abiks.
    See on selline vidin kuhu saad mp3 mängija ühendada ja see muudab siis muusika teatud sageduseks ja saad muusikat autoraadiost kuulata. Olen näinud nii patarei toitel kui sigaretisüütaja toitel töötavaid. Soovitan viimast, siis ei ole ende patareidega nussi.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      Kui su makk mp3 faile ei mängi, siis pead tegema AUDIO plaadi mitte DATA plaadi..eeldusel et see asjandus ikka harilikku muusika cd-d mängida oskab.

      Või siis Reinu pakutud variant on ka võimalus. Googelda FM transmitter

      Kommentaar


        Kitarrikeeled tuleks siis ära vahetada, kui pill enam hääles ei püsi.
        Pillipoest saad uued keeled, poode kesklinnas jagub. guugelda!
        olgem kristlased, vabandused on esitatud

        Kommentaar


          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
          Kui su makk mp3 faile ei mängi, siis pead tegema AUDIO plaadi mitte DATA plaadi..eeldusel et see asjandus ikka harilikku muusika cd-d mängida oskab.

          Või siis Reinu pakutud variant on ka võimalus. Googelda FM transmitter
          kas audio plaadi tegemiseks on eraldi programmi vaja? Mina panin tühja plaadi arvuti sisse ja kohe tuli ekraanile et BURN siis valisin failid ja oligi valmis. Probleem vist tõesti on selles, et ma ei teinud AUDIO, vaid data plaadi..

          Kommentaar


            Suure tõenäosusega tegid DATA plaadi jah , ehk et mängijas , mis mp3 formaati toetab , oleks ilusti tööle läinud.Ma ei tea mis operatsioonisüsteem sul on ning seetõttu ei oska ka esimesele küsimusele päris pädevalt vastata,aga kindlasti saad sa audio cd-d kõrvetada näiteks Neroga.Ka Windows Media Player peaks seda suutma(jällegi , kui tegu on maci/linuxiga siis ei oska selles vallas kaasas rääkida).Nero tuleb muidugi igasuguste kellade ja viledega, seega kui korra kuus või harvem on vaja üks audio plaat kirjutada, siis on kindlasti olemas mõni väiksem ja vabavaraline programm,mis asja ära ajab.Google aitab.
            Windows media playeri jaoks on isegi microsoft mingisuguse õpetuse valmis teinud, näed siit http://www.microsoft.com/windowsxp/u...ed/burncd.mspx
            "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

            Kommentaar


              Igal programmil peaks ju tegelikult see valiku variant olemas olema, et mis tüüp plaati teha soovid. Usutavasti ta seda ka küsib, kui asjaks läheb.

              Samal teemal nii palju, et mul on millegi pärast nii, et teatud tüüpi plaadid ei mängi autos ja teised jällegist mängivad. Kõrvetamise protsess ja muu kõik on sama. Nii juhtub tihti peale, et plaate ostes läheb raha lihtsalt põhimõtteliselt raisku.

              Kommentaar


                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                1. Kuidas ma tean, et on aega kitarrikeeled ära vahetada? Ükski katki ei ole, aga vist kui kuidagi puisemaks jäänud need ajaga...
                2. Kust ma uued keeled saad Tallinnas? Kesklinnas/Kristiine/Mustamäel mingit pillipoodi on?
                Rävala puiesteel Solarise ja Kaubamaja vahel oli varem mingi muusikapood. Tulles Kaubamaja poolt paremat kätt.

                Kommentaar


                  Sidrun.
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas TorresFan99
                    Mis on selle granaadi värgi nimi, mille ära tõmbad ja siis viskad? Tra ei tule meelde

                    E: Splint?
                    Selle värgi nimi on sitt lõpp, kui splint minema visata ja granaat pihku jätta.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                      Selle värgi nimi on sitt lõpp, kui splint minema visata ja granaat pihku jätta.
                      Haha, tegid mu hommiku

                      Kommentaar


                        tere! küsimus järgmine: keegi teab mõnd normaalset pubi Riia keskklinna kandis, kus regulaarselt inglise vutti näitaks, et siis sooviks teada nime ja kui võimalik ka aadressi. aitäh

                        Kommentaar


                          reedel staadionil pileteid müüakse ?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                            Selle värgi nimi on sitt lõpp, kui splint minema visata ja granaat pihku jätta.
                            päris nii hull ka pole, granaadil on käepide ka veel

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                              1. Kuidas ma tean, et on aega kitarrikeeled ära vahetada? Ükski katki ei ole, aga vist kui kuidagi puisemaks jäänud need ajaga...
                              2. Kust ma uued keeled saad Tallinnas? Kesklinnas/Kristiine/Mustamäel mingit pillipoodi on?
                              zazil on õigus, kui enam pill hääles ei püsi. aga lihtsalt ka, kui ise tunned, et kõla pole enam selline nagu tahaks. pauerit ja särtsakust jääb puudu. uued keeles võid saada is musicust rävala pst'lt, stanford musicust raua tänavalt või r-musicust pronksi tänavalt. stanford ja r-music asuvad põhimõtteliselt üksteise vastas. vaata kodulehekülgedelt täpsemalt.
                              forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                              Kommentaar


                                Kas A le coq arena parkla on tasuline?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X