320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ei hullu, Pappone. Paraku olen juba nii mõnestki muusikapoest küsinud selle kohta...

    Aga manitaaz, kodumaine ansambel Fix ikka jah.

    Kommentaar


      njah, ei oska muud soovitada, kui et supermarketitesse sattudes vaata ka prismade-selverite-rimide muusikavalik läbi. ehk on mõni Fix'i kogumik sinna veel jäänud...
      olgem kristlased, vabandused on esitatud

      Kommentaar


        Ma saan Fixi albumi kuhugi üles panna aga seda alles homme. Lisaks on ka film Indrek. Homme annan lingi kust neid leida võib.

        Kommentaar


          Probleem selles et mul pole õrna aimugi Tallinnast ning oleks vaja saada Bussijaamast Baltijaama, jalgrattaga. Oskab keegi mingi kaardi üles lasta vms. aadressid oleks ka kasulikud. Ma ei suutnud Balti jaama kodukalt üles leida aadressi :S. Kuskilt leidsin et Balti jaam asub vist Koplis ja Bussijaam Tartu mnt.-l ja Tramm nr 2 sõidab nende vahet vms. Tramm nr.2 liinikaart oleks ka päris hea.

          Ärge siis naerma hakake . Maapoisil on lihtsalt suurlinna asja natuke
          Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

          Kommentaar


            Algselt postitas fitti Vaata postitust
            ...aga olgu siis veel seekord: Mis laul kõlas eile staadionil, kui Sevilla karika kätte sai? Ja ma ei pea silmas seda eminemi vms, mis enne seda mängis?
            Pole teist ikka miskit abi. Chelsea Dagger by The Fratellis on loo nimi, selgub peale pikki otsinguid. dararam dararam. Universaalne vutihümn in the making, ütleb wiki.
            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

            Kommentaar


              Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
              Probleem selles et mul pole õrna aimugi Tallinnast ning oleks vaja saada Bussijaamast Baltijaama, jalgrattaga. Oskab keegi mingi kaardi üles lasta vms. aadressid oleks ka kasulikud. Ma ei suutnud Balti jaama kodukalt üles leida aadressi :S. Kuskilt leidsin et Balti jaam asub vist Koplis ja Bussijaam Tartu mnt.-l ja Tramm nr 2 sõidab nende vahet vms. Tramm nr.2 liinikaart oleks ka päris hea.

              Ärge siis naerma hakake . Maapoisil on lihtsalt suurlinna asja natuke
              tallinna ühistranspordi kaart

              siit peaksid abi saama trammiliini kohta

              Kommentaar


                Algselt postitas dobermann Vaata postitust
                tallinna ühistranspordi kaart

                siit peaksid abi saama trammiliini kohta
                suured tänud
                just midagi sellist ma otsisingi
                Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                Kommentaar


                  mis laulu viimases normanni shows hitler laulis?

                  EDIT: sain juba teada.....tuli välja et mul oli see arvutis olemas isegi
                  Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                  Kommentaar


                    kuhu saaks minna vaatama cl finaali? pole väga pubi inimene muidu. nimetad,buldogid ja hiiud on nagunii ülerahvastatud. niiet pakkuge mõnd sellist kohta kust saaks vaadata aga ei ole väga täis.
                    forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                    Kommentaar


                      kuskandis sa elad? vaata seal läheduses mõni normaalsem asutus ja voilaa
                      olgem kristlased, vabandused on esitatud

                      Kommentaar


                        kuidas enda arvuti ip-d muuta?
                        AILTON

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
                          kuidas enda arvuti ip-d muuta?
                          Tõmba modem välja. Tee disconnect. Või ava cmd kirjuta sinna "'ipconfig /release" ja siis "ipconfig /renew". Muidugi kui sul on staatiline ip (püsiv) siis seda muuta ei saagi.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas manitaaz Vaata postitust
                            Muidugi kui sul on staatiline ip (püsiv) siis seda muuta ei saagi.
                            siis on jama jah, peab homseni ootama. muidu probla selles et sendspacesist sai 1GB päeva normi täis
                            AILTON

                            Kommentaar


                              Norbiti sube enyone?
                              AILTON

                              Kommentaar


                                vanalinnas sõidab suviti üke rong ringi.
                                oleks vaja mingit kontakti või kasvõi rongi nime vms

                                kas rongi nimi oli järsku "Väike Tom"? netist ei leidnud selle nime kohta midagi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X