320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rixxer Vaata postitust
    Otsi üks paraja paksusega ja mitte kõige pikem toru (ikka utiilne, ära solgitoru hakka kaevama). Lõika piki pooleks. Puid saad metsast või naabrimehe kuurist. Head isu.
    Kui see ei sobi, siis ma olen ka ämbris grillinud.
    Ja kui see ka ei sobi, siis vt säästumarketist vms...
    Kui juba loomingulise lähenemise peale läks ja kiired jalad on, siis alati võib ju kaubanduskeskuse parklast ostukäru ka laenata. Pärast viid ilusti tagasi. Sõbraga koos käies saab lisaks teepeal natuke jackassi teha - topeltrõõm.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      mis on selle filmi nimi kus tulevad igasugused koletised maa alt ja söövad inimesi ? 5 osa oli kui ma ei eksi .
      iHala Madrid !

      Kommentaar


        The Simpsons - Burns' Heir

        Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
        Nonii, otsige juutuubist üles see koht, kus lisa simpson eestis mainib?

        It got me thinking a bit about the other times I have seen Estonia depicted in foreign media. Amazingly it was fairly often.

        For instance. There is a recurring character on the Simpsons simply referred to as The Estonian Midget. He is hired to impersonate Lisa Simpson and via due diligence he shadows her for several weeks to get her character right. Lisa, who is surely a New Yorker reader, is thrilled. “That midget taught me a lot about his native Estonia,” she says.
        GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
        GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
        (Seinfeld, The Pitch)

        Kommentaar


          Algselt postitas Peeretav draakon Vaata postitust
          mis on selle filmi nimi kus tulevad igasugused koletised maa alt ja söövad inimesi ? 5 osa oli kui ma ei eksi .
          Tremors(Värinad) - http://www.imdb.com/title/tt0100814/?
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Kõne ajal läheb telefoni ekraan lukku. Kui tahan kõne lõpetada, siis pean:
            1) Vajutama nuppu, et ekraani aktiivseks teha
            2) Slaidima üle ekraani, et lukk maha võtta
            3) Vajutama END nuppu, et kõne lõppeks

            Kuna olen kogu elu 1 liigutusega saanud kõne lõpetada, siis tundub üsna vastuvõetamatatu see shit. Telefoniks Samsung i5800. Et mis ma valesti teen või kuidas oleks loogiline kõne mugavalt lõpetada?

            Kommentaar


              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
              Kõne ajal läheb telefoni ekraan lukku. Kui tahan kõne lõpetada, siis pean:
              1) Vajutama nuppu, et ekraani aktiivseks teha
              2) Slaidima üle ekraani, et lukk maha võtta
              3) Vajutama END nuppu, et kõne lõppeks

              Kuna olen kogu elu 1 liigutusega saanud kõne lõpetada, siis tundub üsna vastuvõetamatatu see shit. Telefoniks Samsung i5800. Et mis ma valesti teen või kuidas oleks loogiline kõne mugavalt lõpetada?
              Mul pole küll päris sama telefon, aga ehk saad automaatse luku maha võtta?

              Kommentaar


                mida kasulikku teha veel enne esmaspäevast kirjandit?

                Kommentaar


                  kas Kerli tuleb rabarockile?
                  Invest In Africa

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Peeretav draakon Vaata postitust
                    mis on selle filmi nimi kus tulevad igasugused koletised maa alt ja söövad inimesi ? 5 osa oli kui ma ei eksi .
                    Tremors? esimene on täitsa hea, Kevin baconiga ja puha.
                    Naah, Jasper jesper ja joonatan...
                    Last edited by _AI_; 22.04.11, 19:28. Põhjus: jõuti ette
                    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Calva Vaata postitust
                      mida kasulikku teha veel enne esmaspäevast kirjandit?
                      Sõltub sellest, mida kasulikku seni teinud oled.
                      Ma soovitan kirjutada mõned mõtted paberile kirja visata (1-3 lauset, mingi mõte või teema millest kirjandis terve lõigu kirjutad. Näiteks: Kas eestlane on primitiivne. Kivirähk oma romaanis "Rehepapp" kujutles eestlaseid küllaltki primitiivsete inimestena, kes pärast seda, kui oma silmarõõmu oli k**pinud, peremehle peksa andnud ja seepi söönud, enam muud teha ei osanudki, kuna kõik tema unistused olid juba teostatud).
                      Kui Sa pole just ülim grammatika guru, siis võiksid üle vaadata vead, mida ise sagedamini kipud tegema.
                      Paar head (kõrge punktisumma) saanud kirjandit võiksid enne läbi lugeda.
                      Kui mõne raamatu sisu, mida saaks kirjandis kasutada, on juba ununenud, siis võid nende sisukokkuvõtteid lugeda.
                      Ei teeks ka paha, kui Sul oleks mõned tsitaadid peas (millega näiteks sissejuhatust alustada).

                      Edu kirjandil !

                      Kommentaar


                        Kust saaks norm hinnag priimust osta.Ei lähe Himaalajasse ega Munamäele,kord või paar aastas oleks vaja. Kullatud ja teemantlisanditega mitte pakkuda!
                        Invest In Africa

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Calva Vaata postitust
                          mida kasulikku teha veel enne esmaspäevast kirjandit?
                          Käi jalutamas, mängi sõpradega jalkat, vaata mingit normaalset filmi ja lase pea kirjandist täiesti vabaks. Viimase hetkeni tõmblemine on BS:

                          Kommentaar


                            Hei, kuidas dailymotioni videosi foorumis saab postitada?

                            Kommentaar


                              Kas murukorkidega kunstil on väga vale? Rääkige miinustest.
                              "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                                Hei, kuidas dailymotioni videosi foorumis saab postitada?
                                Nagu kõiki teisigi - 'insert video', kopeerid avanevasse aknasse aadressi ja vajutad ok...
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X