320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    season 9 episode 11.

    Kommentaar


      Kust algab ja lõpeb verepilastus?

      Pean silmas, et mul on ilmselt kümneid sugulasi (nt selliseid, kellega mul on ühised vaarvanemad), kellest mul aimugi pole. Ja kui ma siis peaks kogemata mõne sellisega, ee, pärast pidu koju tulema, oleks pisut kõhe.

      e: Ahah, mõtlesin natuke järgi. Kui ainult pärast pidu koju tulla, pole hullu midagi. Jamaks läheks siis, kui ma ei taha, et ta ära läheks.

      Kommentaar


        Algselt postitas Meireles Vaata postitust
        Kust algab ja lõpeb verepilastus?

        Pean silmas, et mul on ilmselt kümneid sugulasi (nt selliseid, kellega mul on ühised vaarvanemad), kellest mul aimugi pole. Ja kui ma siis peaks kogemata mõne sellisega, ee, pärast pidu koju tulema, oleks pisut kõhe.

        e: Ahah, mõtlesin natuke järgi. Kui ainult pärast pidu koju tulla, pole hullu midagi. Jamaks läheks siis, kui ma ei taha, et ta ära läheks.
        Kaks põlve loetakse üldiselt selleks piiriks. Ehk kui on teie lähedus kaugem kui ühine vanaema-isa, siis on seaduse mõttes ok. Vist.

        Kommentaar


          Miks peab inimene kellel on B katekooria juhiluba, ARKis A, C jne kategooria lubasid tehes uuesti teooriaeksami tegema?
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Algselt postitas elevant Vaata postitust
            season 9 episode 11.
            siiski mitte ju.

            Kommentaar


              no riigil ju raha vaja

              Kommentaar


                Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                siiski mitte ju.
                siis mul vale nimega arvutis lihtsalt. aga http://en.wikipedia.org/wiki/Friends_of_Peter_G. igastahes.

                Kommentaar


                  Algselt postitas z3ro Vaata postitust
                  kuidas saab skype kasutajat sisselogimise ekraanil ära kustutada?
                  Uninstall...
                  DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                  Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                  AD e. Andekas Disainer...

                  Kommentaar


                    miks hoiatuste/bännide teema lukus on?
                    tahtsin just öelda, et sellele musketäriroju trollimisele võiks vee lõplikult peale tõmmata, aga pole enam kohta, kus seda teha.
                    buy the ticket, take the ride.

                    Kommentaar


                      Mul on seal teema lõpus nupp " Sulge teema ", aga noh see ei tööta :S

                      Kommentaar


                        Kas keegi, kes siit hästi saksa keelt jagab, viitsiks kirjutada väikese tasu eest ühe lühikese tekstijupi? Asjaga üsna kiire.

                        Kommentaar


                          mis tekstijupi
                          slimm.ee

                          Kommentaar


                            Kes teha viitsiks, andke teada, selle kirjutan teadetesse täpsemalt.

                            Edit: Olemas.

                            Kommentaar


                              kui mahukas tekst üldse, no ma võin kirjutada. sõltub muidugi, milline tekst
                              slimm.ee

                              Kommentaar


                                Kas mingi 7-11 aastaste seas on teise Justiniks või Bieberiks nimetamine mingi uus sõimusõna või? Kuulen sellist asja suht tihti
                                Hala Madrid !

                                Kommentaar

                                Working...
                                X