320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas erxu Vaata postitust
    Võibolla väga loll küsimus aga - nimelt koguaeg räägitakse, et araabia sheigid ülirikkad ja ostavad kõiki asju ära ja teevad igast asju (jah tõsi see on ja kõik seda näinud isegi jalgpallis) aga vaadates maailma statistikat miljardäride kohta siis näiteks araabia ühendemiraadid on aasia arvestuses alles 15 kohal ja kirjutab et 4 miljardäri on seal. Ühesõnaga kuidas seal nii vähe miljardäre on kuigi mulje jääb küll, et kõik seal ülirikkad inimesed?
    Araabia Ühendemiraatides elab 8.5 miljonit inimest millest vaid 9.5 % on araablased (selle alla kuuluvad need šeigid). Muidugi on AÜE-l miljardäre palju vähem kui nende rahvaarv on kõvasti väiksem kui näiteks Hiinal ja Indial kellel on elanikke rohkem kui miljard.

    Kommentaar


      Algselt postitas erxu Vaata postitust
      Võibolla väga loll küsimus aga - nimelt koguaeg räägitakse, et araabia sheigid ülirikkad ja ostavad kõiki asju ära ja teevad igast asju (jah tõsi see on ja kõik seda näinud isegi jalgpallis) aga vaadates maailma statistikat miljardäride kohta siis näiteks araabia ühendemiraadid on aasia arvestuses alles 15 kohal ja kirjutab et 4 miljardäri on seal. Ühesõnaga kuidas seal nii vähe miljardäre on kuigi mulje jääb küll, et kõik seal ülirikkad inimesed?
      Rikkad sheigid ja kuningapere liikmed on siiski rohkem Saudi Araabias, sest seal seda musta kulda ikka kordades rohkem saadaval.
      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

      Kommentaar


        Miks Viasat Sport Balticust Nalad-Djokovic finaal ei käi vaid mingi poolfinaali näidatakse, kas Roomas on ilmaga probleeme?
        Hala Madrid !

        Kommentaar


          Algselt postitas -SharK- Vaata postitust
          Miks Viasat Sport Balticust Nalad-Djokovic finaal ei käi vaid mingi poolfinaali näidatakse, kas Roomas on ilmaga probleeme?
          Jah, vihma tõttu alustati kõvasti hiljem ja praegu käib naiste finaal (Eurospordi pealt muide nähtav, kui huvi on). Seal alles teise seti algus, nii et meeste oma läheb ilmselt otsapidi päris öösse.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Algselt postitas vincent Vaata postitust
            Jah, vihma tõttu alustati kõvasti hiljem ja praegu käib naiste finaal (Eurospordi pealt muide nähtav, kui huvi on). Seal alles teise seti algus, nii et meeste oma läheb ilmselt otsapidi päris öösse.
            Väga kahju, kuna üle mitme turniiri oli Viasatil finaali ülekanne kavas otse, veel ülipõneva mänguga ning siis mängib ilm vingerpussi. Halb on selle juures ka see, et isegi kui see mäng täna jätkub siis järjekordne finaal nähtavasti jääb otsepildis nägemata, kuna hoki MM finaal tuleb peale(mitte et see halvem oleks).
            Hala Madrid !

            Kommentaar


              Nüüd kui Pareiko võitis Poola meistritiitli(ja juhul kui teda maha ei müüda), saab nüüd Wisla CL-sse ja Pareikost teine eestlane Champions League-s?

              Kommentaar


                Poola meister otse meistrite liigasse ei saa vaid peab mängima ikkagi eelringi. Lodetavasti nad aga murravad sealt läbi, sest Pareiko on kohta CLis kindlasti väärt.
                Hala Madrid !

                Kommentaar


                  Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
                  Nüüd kui Pareiko võitis Poola meistritiitli(ja juhul kui teda maha ei müüda), saab nüüd Wisla CL-sse ja Pareikost teine eestlane Champions League-s?
                  Esialgu kval. II ring ehk samal tasemel kui eestlased Tallinna Floras.
                  May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                  Kommentaar


                    Vaja minna kuu aja pärast Soome.

                    Vaatan LindaLine kodulehel hindu (http://www.lindaline.ee/?p=123) ja ütleb et 26/36EUR olenevalt suunast ja kellaajast.
                    Vaadates https://laevapiletid.ee/ lehel, näitab tunduvalt soodsamaid hindu?

                    Minu küsimus, et kas ma vaatan midagi valesti? Või kust ma peaks vaatama et pädevat infot saada?

                    Kommentaar


                      Kui laevapiletid.ee kaudu odavamalt saad, siis telli sealt (ise kasutanud pole seda saiti).
                      Aga pakun, et reisibürood saavad paremaid diile pakkuda. Ise ka eelmine aasta üllatusin kui Pärnus mingis reisibüroos sain Lindale pileti vist mingi 10euri odavamalt kui Lindaline'i kodukal näidatud hind.
                      Joga Bonito!!!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cannuman Vaata postitust

                        Vaatan LindaLine kodulehel hindu
                        Iseenesest juba see suht riskantne valik sul. Käisin nädalavahetusel Naissaarel mingi pähklikoorega ja sai sõidetud väga ilusti. Hiljem lugesin netist, et LindaLine tühistas samal ajal kõik reisid, sest tuul oli liialt tugev.

                        Kommentaar


                          kui tihti sellist jama on praktikas? Ja mina, kui suvajorss odavate piletitega saan lihtsalt raha tagasi ja mingile teisele laevale ka ei topita ilmselt eks sellises olukorras?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                            kui tihti sellist jama on praktikas? Ja mina, kui suvajorss odavate piletitega saan lihtsalt raha tagasi ja mingile teisele laevale ka ei topita ilmselt eks sellises olukorras?

                            Täpselt ei ole kursis sellega, aga fakt on see, et tuulise ilma korral on just LindaLine esimene, kes reisid ära jätab. Samas kui kuu aja pärast lähed, siis tõenäoliselt sellist asja ei juhtu, sest juunis sellist ilma ikka pigem harva, kus reisid ära jäävad. Minu meelest saad lihtsalt raha tagasi või saad mõne järgneva päeva laevale vahetada need.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                              Vaja minna kuu aja pärast Soome.

                              Vaatan LindaLine kodulehel hindu (http://www.lindaline.ee/?p=123) ja ütleb et 26/36EUR olenevalt suunast ja kellaajast.
                              Vaadates https://laevapiletid.ee/ lehel, näitab tunduvalt soodsamaid hindu?

                              Minu küsimus, et kas ma vaatan midagi valesti? Või kust ma peaks vaatama et pädevat infot saada?
                              Raadiost ketrab mingit reklaami, et laevapiletid.ee müüb eriti hea hinnaga soome pileteid.

                              Kommentaar


                                jah..see mu segadust tekitaski. 10.99 üks suund on seal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X