320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mis progrega saab teha videot nö. arvuti sees, et näitab seal seda arvutiekraani (ei tea kas saite aru ?
    Algselt postitas Blue Moon
    Kingi löögid on nagu Kaagvere kooli kasvandikud – allumatud, kontrollimatud ja seiklushimulised.

    Kommentaar


      Algselt postitas sherf Vaata postitust
      Mis progrega saab teha videot nö. arvuti sees, et näitab seal seda arvutiekraani (ei tea kas saite aru ?
      Google otsingusse Camstudio või Fraps
      Hala Madrid !

      Kommentaar


        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
        Osad inimesed on ristitud ja leeritatud. Kus see informatsioon kirjas on?

        Kirikuraamatud
        Meetrikaraamatud on registrid, mis sisaldavad kronoloogilises järjekorras sündide, abiellumiste ja surmajuhtumite sissekandeid. Sünnimeetrikais on märgitud lapse sünni ja ristimise aeg, vanemate elukoht (mõis ja majapidamine), lapse nimi, vanemate nimed koos seisuse ja ametiga ning vaderite nimed. Abielumeetrikasse on sisse kantud laulatuse kuupäev, peigmehe ja pruudi nimed, elukohad, vanused ja abiellujate vanemate nimed. Surmameetrikasse on kirjutatud surma ja matuse aeg, lahkunu viimane elukoht, nimi, seisus või amet, sünnikoht, vanus, sugu, perekonnaseis ja surma põhjus
        GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
        GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
        (Seinfeld, The Pitch)

        Kommentaar


          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
          Torino Juventus – Vana Daami renoveerimine 158 5

          Mis fenomeniga juventusejutt nii palju hääletajaid sai?
          Isegi imestasime. Ju mingit botid möllasid vms.

          Kommentaar


            MSN-i pole arvuti lasknud sisse logida juba nädal vähemalt, alates veerand tundi tagasi ei lase isegi enam ebuddy-st sisse logida. Milles keeks?

            Kommentaar


              Kasuta Skype, MSN on ilge pask.
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Algselt postitas SoccerGoal Vaata postitust
                MSN-i pole arvuti lasknud sisse logida juba nädal vähemalt, alates veerand tundi tagasi ei lase isegi enam ebuddy-st sisse logida. Milles keeks?
                see annab sulle ju ometi mingi veateate või error koodi. Et need ei ole seal moe pärast, vaid informatiivsel eesmärgil

                Kommentaar


                  Algselt postitas SoccerGoal Vaata postitust
                  MSN-i pole arvuti lasknud sisse logida juba nädal vähemalt, alates veerand tundi tagasi ei lase isegi enam ebuddy-st sisse logida. Milles keeks?
                  Ilmselt on tegu spämmiga, mida su mailiaadress laiali saadab ja seetõttu oled blokeeringu saanud ajutiselt. Endal oli sama jama, kirjutasin kuhugi Windows Live Helpi kirja ja mõne päevaga tehti aadress lahti. Samas mailbox saadab siiani mingit jama teistele laiali, nii et lihtsalt oleks kas uus aadress teha või Skypele üle minna, mille võlusid avastan ka ise viimasel ajal.

                  Kommentaar


                    Homme hommikul keegi autoga Tallinnast Tartu poole ka liigub, nii umbes.. et kell 10 Tartus on?

                    Kommentaar


                      Mul on küüs sisse kasvanud, ise viilisin ääre ära - enam sisse ei kasva, aga mäda on veel sees. Kuskohas (mis arst) selle koha mul puhtaks võiks teha?
                      slimm.ee

                      Kommentaar


                        Mida tähendab väide, et a la ManU sõlmis Nikega 100 miljoni dollarilise varustustehingu. Kas

                        1) Manku plekib Nikele kraami eest 100 milli? (seda ma ei usu)
                        2) Nike annab Mankule 100 milli väärtuses kraami? (tundub loogiline)
                        3) Nike annab Mankule kraami ja maksab 100 milli ka peale? (tundub ebaloogiline)

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                          Mida tähendab väide, et a la ManU sõlmis Nikega 100 miljoni dollarilise varustustehingu. Kas

                          1) Manku plekib Nikele kraami eest 100 milli? (seda ma ei usu)
                          2) Nike annab Mankule 100 milli väärtuses kraami? (tundub loogiline)
                          3) Nike annab Mankule kraami ja maksab 100 milli ka peale? (tundub ebaloogiline)
                          Nike maksab Mankule 100 milli, et nad võistleksid järgmiste aastate jooksul nende kraamis.

                          Kommentaar


                            Ehk siis 3? Päris profitaabel värk.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas JanK Vaata postitust
                              Mul on küüs sisse kasvanud, ise viilisin ääre ära - enam sisse ei kasva, aga mäda on veel sees. Kuskohas (mis arst) selle koha mul puhtaks võiks teha?
                              Puhasta varvast kaks korda päevas ja mätsi teda korralikult sidemaga kinni, siis parneb ise ära.
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                sänks vanamees
                                slimm.ee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X