320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    soccerneti v EJL kaudu tuli Baltmani uudiskiri ag ma kustutasin selle kogemata enne lugemist ära. mis on kirja sisu ????? help please. Calva@windowslive.com saatke keegi se kiri

    Kommentaar


      Algselt postitas Calva Vaata postitust
      soccerneti v EJL kaudu tuli Baltmani uudiskiri ag ma kustutasin selle kogemata enne lugemist ära. mis on kirja sisu ????? help please. Calva@windowslive.com saatke keegi se kiri

      Kommentaar


        Algselt postitas Joks Vaata postitust
        Otsin laulu, mille ainuke fraas, mida ma mäletan on "I see you dancing" või siis "I wanna see you dancing". Tugeva briti aktsendiga. Eurospordi pealt reklaamib naiste MMi ja see laul mängib taustaks.
        foundfoundfound

        Kommentaar


          Rääkige enda kogemustest Tele2-ega.

          Kommentaar


            large netipakett on aeglasem kui perodua kelisa kiirendus nullist sajani
            slimm.ee

            Kommentaar


              kunagi oli leviga palju probleeme.

              Kommentaar


                Ja kunagi kuulus Tele2 eelkäija Mustale Q-le.

                Kommentaar


                  jajah . aga kuidas praegu leviga on ? Ja olen kuulnud, et vanasti nad panid ka arvele lampi juurde . Kuidas praegu sellega lood on ?

                  Kommentaar


                    palju eesti meistriliiga mängu pilet maksab. või on tasuta. nt tänane tammeka kodumäng

                    Kommentaar


                      Algselt postitas xrip55 Vaata postitust
                      jajah . aga kuidas praegu leviga on ? Ja olen kuulnud, et vanasti nad panid ka arvele lampi juurde . Kuidas praegu sellega lood on ?
                      võrreldes emt'iga, siis levi on vist kehvem (päris igas tln keldris ei levi), kuid kõne kvaliteet on parem. emt'iga sai kolitud tele2'e sellepärast, et 10-15 minutilise kõne jooksul katkes kõne (teiselpool toru samuti emt), sõltuvalt asukohast, ca 3 korda. erinevad telefonid, asukohad, kella-ajad jne - ikka sama jama. frustratsioon oli suur. enam ei ole. arved on ka muidugi suurusjärk olematud.
                      ja arveid soovitan olenemata operaatorist alati kriitiliselt silmata. kõige turvalisem lahendus on muidugi fikseeritud summaga leping.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Olin Tele2 klient mingi 7-8 aastat. Talvel kolisin Elisasse, tagantjärgi tarkusena võin öelda, et see oli viga.
                        Levi oli Tele2 küll parem kui Elisal.
                        Kui pead simas M-internetti, siis on see pask mõlemal.
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          Läksin sügisel EMT-st Tele2-te, nii üllatav kui see ka ei ole, siis levi on igas metsanurgas, kuhu seni tööle sattunud olen. Muudest kohtadest rääkimata. Arved läksid väiksemaks ja teenindus on ka hea. Ei saa millegi üle kurta eriti ! Telefoni andsid ka soodsa hinnaga.

                          Kommentaar


                            Andke mulle häid ideid lühianimatsiooniks. Mingi 30 sekundiliseks umbes.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                              Andke mulle häid ideid lühianimatsiooniks. Mingi 30 sekundiliseks umbes.
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Kas keegi oskab sellist asja öelda, et kui ma tellin näiteks riideid kusagilt välismaa netipoest, kas siis need saab ka kanda FIE kuludesse ?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X