320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    John Surtees

    Kommentaar


      Algselt postitas Devil Vaata postitust
      Noh kunstmuru jalgpallurid. Eile sai mängitud ja keset mängu hakkas alaselg valutama. Peale mängu valutas edasi, hommikul ja õhtul sai geeliga selga määritud aga noh, ikka on ilgelt valus istuda, kõndida. Kellegil on kogemusi selles valdkonnas, või on ainuke lahendus traumapunkt ja loota arstidele?
      Mul hetkel sama jama. Määri omale igast paska peale palju jaksad, kuid (vähemalt minu puhul) need ei aita. Mine kondiväänaja juurde ja saad asja korda - raudpolt!
      "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

      Kommentaar


        Algselt postitas football2u Vaata postitust
        Mul hetkel sama jama. Määri omale igast paska peale palju jaksad, kuid (vähemalt minu puhul) need ei aita. Mine kondiväänaja juurde ja saad asja korda - raudpolt!
        See mõte on peast täitsa läbi käinud.

        Aga jah mängin ikka kunstiomadega. Varem pole seda jama tekkinud, 10 aastat enamuses kunstmurul annab tunda.

        Kommentaar


          oh issand, mul prg sama jama - alaselg räigelt valus spordi tõttu ja isegi nii valus, et normaalselt kõndida ja liigutada ei saa... seda kinnitan ka, et kõik geelid ja välispidised määrded on puhas pask ja raharaisk, hetkel tuttav apteeker andis mingeid kapsleid ja pipraplaastreid seljale, ehk mõjub.... aga teised on jällegi ka soovitanud massööri poole pöörduda... siinkohal ka küss, kus asub pärnus hea ja odav (okei, kuna selg on tõesti valus ja peasi, et korda saaks, siis odavus ei ole vast faktor) massöör?

          Kommentaar


            teine küss ka: kas inglise keeles on "pintsaku" kohta mõni natuke... ametlikum või peenem sõna ka olemas kui lihtsalt "jacket" ?

            Kommentaar


              suit, aga see tähendab ülikonda

              Kommentaar


                Täpsem vast on siiski Jacket. Või siis coat, aga see tähendab rohkem jakki, kuube.

                Kommentaar


                  Minu soovitus: ärge pipardage ega laske masööril mudida - raharaiskamine. Pigem minge kondiväänaja juurde. Vb plekib rohekm, kuid ka kasu on rohkem. Mu olen kaks korda katki läinud ja pärast esimest seanssi on juba selg mängukorras (nagu samal päeval veidi kerge koormusega jooksu ja venitust ning teine päev juba tavaline mängimine. Valu pole, kuidigaks juhuks soovitan venitada!)

                  Tavaliselt kondiväänaja juures essa korraga tegi mul korda teine kord kontrollis! Väga viis üülirahul, soovitan!
                  "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                  Kommentaar


                    Kas tõesti mängitase juulikuus ML-i ka pühapäeval?
                    "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Teiresias Vaata postitust
                      oh issand, mul prg sama jama - alaselg räigelt valus spordi tõttu ja isegi nii valus, et normaalselt kõndida ja liigutada ei saa... seda kinnitan ka, et kõik geelid ja välispidised määrded on puhas pask ja raharaisk, hetkel tuttav apteeker andis mingeid kapsleid ja pipraplaastreid seljale, ehk mõjub.... aga teised on jällegi ka soovitanud massööri poole pöörduda... siinkohal ka küss, kus asub pärnus hea ja odav (okei, kuna selg on tõesti valus ja peasi, et korda saaks, siis odavus ei ole vast faktor) massöör?
                      Loe mu ülee-eelmist blablablaad ning tee selg võimalikult ruttu korda. Kui oled kasvav noor, siis kiirusta! Ausalt ka!
                      "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                      Kommentaar


                        kondiväänaja? hmm.. mis ta ametinimetus on ja kust sellist selli üldse leida võiks?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Teiresias Vaata postitust
                          kondiväänaja? hmm.. mis ta ametinimetus on ja kust sellist selli üldse leida võiks?
                          Ups, kiropraktik. Ma leidsin tutvuste kaudu. Sõber soovitas ühte venda, kes pidavat ülihea olema ja oligi. Kahjuks ma ta nime ei mäleta, kuid vist oli mingi ukrainlane vms...
                          "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas football2u Vaata postitust
                            Kas tõesti mängitase juulikuus ML-i ka pühapäeval?
                            Eurosarja eelringis osalevate klubide Meistriliiga mängud peetakse tõesti pühapäeval jah!

                            Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!


                            Kommentaar


                              nii, lugu selline, et peale uue firefoxi tõmbamist on mul google search seal akna ülal paremal inglise keelne. muidu oli alati eestikeelne, kuid nüüd kui ma otsin midagi, siis pean alati uuesti manuaalselt valima, et näita mulle tulemusi aint eesti faking lehtedelt.... GOOGLE Y U NO W/ ESTONIAN LANGUAGE???

                              Kommentaar


                                Kas netipulga lepingut saab sõlmida ka alaealine?

                                Milline kõige etem (leviala ja kiiruse poolest)?
                                "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X