320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas football2u Vaata postitust
    Kas netipulga lepingut saab sõlmida ka alaealine?

    Milline kõige etem (leviala ja kiiruse poolest)?
    Omast kogemusest - Elisa mint on lepingu, kuumaksu ja suurema levikiiruseta vigur.
    tulevik on tunni aja pärast

    Kommentaar


      Kas ETV täna Kaia Kanepi mängu ei näitagi, sai ju nagu välja lubatud aga see mäng on väljakul, kus pole kaameraid.
      Hala Madrid !

      Kommentaar


        Algselt postitas Teiresias Vaata postitust
        kondiväänaja? hmm.. mis ta ametinimetus on ja kust sellist selli üldse leida võiks?
        Pärnus on üks väga hea massöör ja kondiväänaja vahepealne härra, kes ragistab kõik kohad sul lahti. Ma ei leia sulle numbrit praegu kahjuks :s Ja siis on veel dr. Tuudor, kes on Pärnu parim kondiväänaja vast.
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Kuidas kurat ma saan näha, kui mitu tundi ühe delli läpaka aku vastu peab? Mitte ühelgi faking lehel ei ole seda kirjas, sh ka delli kodukal, kuid ma ei saa ju osta siga kotis.... ! :@

          Kommentaar


            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
            Pärnus on üks väga hea massöör ja kondiväänaja vahepealne härra, kes ragistab kõik kohad sul lahti. Ma ei leia sulle numbrit praegu kahjuks :s Ja siis on veel dr. Tuudor, kes on Pärnu parim kondiväänaja vast.
            Kristo Klemmi motled voi?
            Catalunya is not Spain!

            Kommentaar


              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
              Pärnus on üks väga hea massöör ja kondiväänaja vahepealne härra, kes ragistab kõik kohad sul lahti. Ma ei leia sulle numbrit praegu kahjuks :s Ja siis on veel dr. Tuudor, kes on Pärnu parim kondiväänaja vast.
              Aga ürita äkki leida?!?! Sest mu kiroprtk on puhkusel ning ma lähen vist Gunnar Männiku juurde, kes peaks olema Liivimaa parim kondiväänaja? Tema teeb ikka korda (loodan!)
              "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

              Kommentaar


                Kus tehakse kõige odavamalt t-särkidele kuumpresstrükki ja mis võiks ühe numbri seljale trükkimine umbes maksma minna?
                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                Algselt postitas taku*
                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                Kommentaar


                  Millises päälinna poes on kõige parem viskivalik?
                  Invest In Africa

                  Kommentaar


                    Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                    Kristo Klemmi motled voi?
                    ei mõtle. Margus keegi ... telefonis oli ta nr olemas, aga see kustus ära, nüüd ei mäletagi ta nime enam ...
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Mõned massöörid/arstid, kelle eesnimi on Margus.

                      Margus Kiin,Margus Viigimaa,Margus Luht. Need peaks olema töötanud või töötavad praegugi Pärnus.

                      Võibolla keegi neist?
                      Hala Madrid !

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                        Kus tehakse kõige odavamalt t-särkidele kuumpresstrükki ja mis võiks ühe numbri seljale trükkimine umbes maksma minna?
                        Kunagi olen seal teinud, aga seda, kas tegemist kõige odavamaga, ma kahjuks öelda ei oska.

                        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Teiresias Vaata postitust
                          Kuidas kurat ma saan näha, kui mitu tundi ühe delli läpaka aku vastu peab? Mitte ühelgi faking lehel ei ole seda kirjas, sh ka delli kodukal, kuid ma ei saa ju osta siga kotis.... ! :@
                          http://www.1a.ee/arvutitehnika/sulea...brandid=385846 - vajuts läpaka peale ja seal alalehel on täitsa kirjas.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                            Kus tehakse kõige odavamalt t-särkidele kuumpresstrükki ja mis võiks ühe numbri seljale trükkimine umbes maksma minna?
                            Tallinnas? Ja siiditrükk ei sobi?
                            olgem kristlased, vabandused on esitatud

                            Kommentaar


                              Algselt postitas CD7 Vaata postitust
                              http://www.1a.ee/arvutitehnika/sulea...brandid=385846 - vajuts läpaka peale ja seal alalehel on täitsa kirjas.
                              kahjuks on seal samamoodi nagu mujal, on vaid kirjas: Li-lon 6 cell

                              täiesti uskumatu juhtum ju... kuigi kahtlane on see, et klicki kliendlehes on mõnedel mudelitel see inff olemas, kust nemad siis seda saavad, kui isegi delli kodukal pole?

                              Kommentaar


                                No tglt on see info niikuinii täiesti mööda, sel juhul peaks nende andmete juures olema ka see, kuidas see tulemus saadi. Samas kui kõik kergelt üle pakuvad, siis ehk mingi pildi saab ette. Aga kui sul on reaalselt võimalus mõnda mudelit kusagil poes näppida, siis tõmbad lihtsalt juhtme tagant ning vaatad palju aega antakse
                                BVB - Vaprus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X