320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Millisest poest Tallinnas Warsteinerit saab?

    Kommentaar


      MSN ise blockib mõningaid kontakte. Milles probleem, mida ma vajutama peaksin ?

      Kommentaar


        Miks on nii, et kui msn-is kellegiga räägin, siis lõpetan konve ja tuleb uuesti jutt, millega ta konvet alustas?
        "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

        Kommentaar


          Algselt postitas football2u Vaata postitust
          Miks on nii, et kui msn-is kellegiga räägin, siis lõpetan konve ja tuleb uuesti jutt, millega ta konvet alustas?
          Endal sama kala. Ise kahtlustan seda, et kasutan ikka nö vana msni.
          Ning samuti vahest blokib lambist inimesi.

          Kommentaar


            Kuidas FB-s "jaga oma seinal ja osaled loosimises"-kampaaniate korraldajad kontrollivad, et ma seda ka päriselt tegin? Lihtsalt "jagatud" hõiskamine pole ju piisav kinnitus ja ükshaaval kõikide Wall'e (mille saab seadetest nkn võõraste eest ära peita) nad vaevalt üle vaatavad. Mingid mehhanismid/FBi featuurid, millest tavakasutaja pole teadlik?

            Kommentaar


              Minu loll arvamus ütleb, et kui sa võidad, siis nad vaatavad üle. Kui sa pole pannud, siis uus võitja.

              Kommentaar


                Ehk on keegi teadlik,mis jalgpallisõpradele väga tuntud tegelane tuleb kultuuripealinna turniirile mängjaid nö mängude alguses tervitama jne. TV6 ülekandes öeldi, et tuleb, aga ei tahetud mainida.
                Hala Madrid !

                Kommentaar


                  Algselt postitas -SharK- Vaata postitust
                  Ehk on keegi teadlik,mis jalgpallisõpradele väga tuntud tegelane tuleb kultuuripealinna turniirile mängjaid nö mängude alguses tervitama jne. TV6 ülekandes öeldi, et tuleb, aga ei tahetud mainida.
                  Ma pakun, et kui ei mainitud, siis pole see veel päris täpselt paigas. Ja lisaks ma ei usu, et iga mängu eel täpselt sama isik on.
                  BVB - Vaprus

                  Kommentaar


                    On kellelgi kogemusi, kas Foorumi keskuses asuvas kodakondsus- ja migratsioonibüroos on harilikult järjekorrad arvestatavas kestus ca pool päeva (nn ARK-i fenomen) või saab ka alla tunnise ootamisega letti? Viimasest kogemusest antud asutuse eelkäijas Lastekodu tn-l on jäänud pigem see esimene mälestus.
                    Vaja pass välja vahetada ja mõtlen, et kas piisab kui tööpäeva lõpust tunnike näpistada ja poole 5-ks sappa minna (avatud on see kella 18-ni).

                    Kommentaar


                      Kas keegi oskab viidata soccernetis kunagi elutsenud teemale, kus Nigeeria vm petukirja ohvrile tüssu tehti?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                        On kellelgi kogemusi, kas Foorumi keskuses asuvas kodakondsus- ja migratsioonibüroos on harilikult järjekorrad arvestatavas kestus ca pool päeva (nn ARK-i fenomen) või saab ka alla tunnise ootamisega letti? Viimasest kogemusest antud asutuse eelkäijas Lastekodu tn-l on jäänud pigem see esimene mälestus.
                        Vaja pass välja vahetada ja mõtlen, et kas piisab kui tööpäeva lõpust tunnike näpistada ja poole 5-ks sappa minna (avatud on see kella 18-ni).
                        Kui ma üks esmaspäev kohal käisin ja seal totaalne hullumaja oli, siis küsisin kohalikult ametnikult ja ta soovitas esmaspäevi vältida. Teistel päevadel pidavat rahulikum olema ja hiljem kolmapäeval käies pm saingi kohe leti taha.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas olegtoivo Vaata postitust
                          Kas keegi oskab viidata soccernetis kunagi elutsenud teemale, kus Nigeeria vm petukirja ohvrile tüssu tehti?


                          KMA kontoris olen aga nii Lastekodus kui ka Foorumis sattunud ilmselt headele päevadele, sest mõlemad korrad olen saanud kiiresti hakkama.
                          BVB - Vaprus

                          Kommentaar


                            Kust leiaks lisainfot Meeste 2011a. Eurobasketi lisavalikturniiri kohta? Netist midagi korraliku pole leidnud.
                            Hala Madrid !

                            Kommentaar


                              Algselt postitas -SharK- Vaata postitust
                              Kust leiaks lisainfot Meeste 2011a. Eurobasketi lisavalikturniiri kohta? Netist midagi korraliku pole leidnud.
                              ei kujuta selle jutu põhjal küll ette, mis on see "korralik lisa", aga siin linkidel miskit leidub:





                              alles augustis toimuva turniiri kohta midagi veel täpsemat hetkel leida on vist ka veidi palju tahetud.
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                Kas keegi siin foorumis on nii kunn, lennuotsingutega, et leiaks piletid juuli lõpuks Tallinnast Sydneysse alla 1000€. Võib olla ükskõik kui palju ümberistumisi ja pole vahet mis linnades, peaasi, et võimalikult odav tuleks. Vaatasin bookinghouse´i ja lastminute.comi natuke, aga seal suht ulmehinnad...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X