320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Multšeriga muruniiduk on selline aparaat, mis lõigatut külje pealt välja ei viska ja kuhugi kotti ei kogu, vaid peenestab rohu peeneks pudiks ja jätab selle liblede vahele väetiseks vms.

    Mul on siseinfot, et kui keegi veel multšimisest midagi kirjutab, siis see foorum plahvatab.

    Kommentaar


      Miks erinevates USA multikates ( Simpsonid , Family Guy) pidevalt Fox telekanalit mõnitatakse/pilatakse? On selleks ka mingi sügavam põhjus?

      Kommentaar


        kust kohast võtab www.flashscore.com oma tulemused ?
        Seoses viljandi - tammeka mänguga näitas flash juba 1-1 kui flora lehel oli alles 1-0.
        ja fcf-is tuli alles ~3 minta hiljem värav kirja

        Kommentaar


          on olemas asutused, mis müüvad seda statistikat igasugu livescore lehtedele ja kihlveokontoritele jne. Staadionil on inimene kes sisestab jooksvalt infot. Mul isegi üks tuttav tegi seda asja ja pakkus mullegi.

          Kommentaar


            Algselt postitas ericbana Vaata postitust
            Miks erinevates USA multikates ( Simpsonid , Family Guy) pidevalt Fox telekanalit mõnitatakse/pilatakse? On selleks ka mingi sügavam põhjus?
            Fox on ära tabanud, et teatud ideoloogiaga laetud "uudistekanal" on just see, mida sama maailmavaadet kandvad inimesed vaadata tahavad. E siis konservatiivne parempoolne (less government, guns and god), seevastu ajakirjandus/meedia on traditsiooniliselt USAs vasakpoolne (jumal hoia, mitte muidugi Euroopa mõistes). Eks sealt see siis tule.
            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

            Kommentaar


              See Fox'i tögamine oli juba "love and marriage" ajal, kus Bundy'd võtsid antenniga mingi erilise asendi sisse, et FOX kanalit näha.

              Kommentaar


                Algselt postitas Nurmekas Vaata postitust
                See Fox'i tögamine oli juba "love and marriage" ajal, kus Bundy'd võtsid antenniga mingi erilise asendi sisse, et FOX kanalit näha.
                Geniaalne värk see oli.

                Kommentaar


                  Kui ma sõidan Aegviidu poolt ronginga Tallinnasse, siis mis peatuses ma peaksin maha minema, et oleks kõige otsem tee Kalevi Keskstaadionile ? Tallinn, Kitseküla või Ülemiste ? Ja kus kuradi kohas see staadion üldse asub ?
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Algselt postitas TorresFan99
                    Keegi teab kus saab teha Kuressaares prillidele laserkeevitust? Juhtus siis nii et sain kogemata enda löögist tagasipõrkanud palliga prillidesse ja need seisavad vaid väga napilt..
                    Norman Optika, Tasku 1
                    E-R 10-18, L 10-15, P suletud
                    maksab 25 euroraha

                    Kommentaar


                      Kui tööpakkumises on öeldud, et kandideerida alates teisest kursusest, kas siis see tähendab, et mul peab teine kursus lõpetatud olema või piisab sellest, et mul on esimene lõpetatud ja teine läheb tegemisele?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas K Punkt Vaata postitust
                        Kui ma sõidan Aegviidu poolt ronginga Tallinnasse, siis mis peatuses ma peaksin maha minema, et oleks kõige otsem tee Kalevi Keskstaadionile ? Tallinn, Kitseküla või Ülemiste ? Ja kus kuradi kohas see staadion üldse asub ?
                        kõige otsem ja lihtsam (jalgsi, rattaga) on vast Ülemiste (Keskuse juure olev peatus, Ülemiste Keskus asub siis aadressil Suur-Sõjamäe 4). Sealt liigud Tallinna Bussijaama (Lastekodu 46) ja sealt edasi mööda Juhkentali tänavat kuni Staadioni tänav jääb vasakut kätt (ristmiku nurga peal on kool-lasteaed vms) ning siis kõnnid mööda Staadioni tänavat kergelt ülesmäge, kuni vasakut kätt jääb colosseum.

                        võta mingi Tallinna kodukal olev planeerija või mõni teine kaart ette ja pilt saab selgeks.

                        ja Kalevi Keskstaadion asub seal, kus on veel Kalevi Spordihall ja Tallinna Spordihall (Kergejõustikuhall) ning Kalevi Keskstaadioni harjutusväljak (kunstmurukattega).

                        e: jalgsi siis ca 30 minutit kõndida
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                          kõige otsem ja lihtsam (jalgsi, rattaga) on vast Ülemiste (Keskuse juure olev peatus, Ülemiste Keskus asub siis aadressil Suur-Sõjamäe 4). Sealt liigud Tallinna Bussijaama (Lastekodu 46) ja sealt edasi mööda Juhkentali tänavat kuni Staadioni tänav jääb vasakut kätt (ristmiku nurga peal on kool-lasteaed vms) ning siis kõnnid mööda Staadioni tänavat kergelt ülesmäge, kuni vasakut kätt jääb colosseum.

                          võta mingi Tallinna kodukal olev planeerija või mõni teine kaart ette ja pilt saab selgeks.

                          ja Kalevi Keskstaadion asub seal, kus on veel Kalevi Spordihall ja Tallinna Spordihall (Kergejõustikuhall) ning Kalevi Keskstaadioni harjutusväljak (kunstmurukattega).

                          e: jalgsi siis ca 30 minutit kõndida
                          Tänud, küll ma kuidagi selle üles leian.
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Algselt postitas xrip55 Vaata postitust
                            kust kohast võtab www.flashscore.com oma tulemused ?
                            Seoses viljandi - tammeka mänguga näitas flash juba 1-1 kui flora lehel oli alles 1-0.
                            ja fcf-is tuli alles ~3 minta hiljem värav kirja
                            Küsimusele ma kahjuks otseselt vastata ei oska.
                            Küll aga, olen ise ka seda juba ammu tähele pannud, et Flashscore'i jõuab info oluliselt kiiremini.
                            Soovitan kasutada, sest lisaks operatiivsusele on seal ka väravalöömise heli täitsa olemas ning siis ei pea pidevalt arvuti taga passima ja refreshima Õnneks küll sel hooajal teeb Soccernet enamus Meistriliiga mängudest LIVE-ülekanded, niiet flashi väga tihti just kasutada ei tule.

                            Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!


                            Kommentaar


                              Ei viitsi uut teemat teha, kuigi siia teemasse palve vist väga ei sobi. Igastahes, soovitage miski mõistliku hinnaga (kuni 70 euri või pisut üle) mp3 mängijat (Ipodi palun mitte pakkuda, ei soovi kohe kindlasti). Sporditegemiseks ei kasuta, küll aga jalutamisel ja reisimisel. Eelmine creative ütles täna üles. Kahju. Tänud ette.
                              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                              Kommentaar


                                miks sa ei osta telefoni mis mängib muusikat? 70eur eest saab kindlasti ja lisaks ei pea mitut asja (telefon ja mp3-e mängija) kaasas tassima.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X