320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    miks sa ei osta telefoni mis mängib muusikat? 70eur eest saab kindlasti ja lisaks ei pea mitut asja (telefon ja mp3-e mängija) kaasas tassima.
    Telefon on selline nagu vana hea kohvimasin e tahaks vaid kohvi teha, mitte avastada, et ekraanilt filmi vaadates on aku tühi ja tuleb kuuma veega leppida. Telefon on mul helistamiseks (ja noh, selline väike nostalgiline).
    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

    Kommentaar


      mis sul ipodide vastu on
      slimm.ee

      Kommentaar


        Algselt postitas JanK Vaata postitust
        mis sul ipodide vastu on
        Mõttetult kallid.
        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

        Kommentaar


          http://www.euronics.ee/tootekaart/36.../NWZB152FB_CEW

          Endal hetkel selline. Veits üle 2 aasta tagasi ostetud, töötab ilusti. Empekatest pole paremat näindki. 15 tundi umbes kestab aku, laeb mingi poolteist tundi. Miinuseks see, et seda jublakat ei saa kaasa, millega pistikus laadida, ise kasutan telefoni oma...
          Pluss poolele veel kõrvaklapid, hea bassi ja kujuga.

          Kommentaar


            Mis on parimad poed Tallinnas, kust saaks endale skimboardi soetada ?

            Kommentaar


              Kas keegi suudab mulle leida E. Sundja variandi Eesti gimnist?

              Kommentaar


                Spordiaasta tähed 2010 galal esines Iris looga " Melyse ", kas seda lugu on vöimalik kuskilt netist ka kuulata? Siiamaani pole leidnud ( v.a mingi laiv ), aga äkki keegi tarkpea teab. Tänud ette.

                Kommentaar


                  Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                  Igastahes, soovitage miski mõistliku hinnaga (kuni 70 euri või pisut üle) mp3 mängijat (Ipodi palun mitte pakkuda, ei soovi kohe kindlasti). Sporditegemiseks ei kasuta, küll aga jalutamisel ja reisimisel. Eelmine creative ütles täna üles. Kahju. Tänud ette.
                  Mul (ja Kasel ka näiteks) on ipod Shuffle 4G juba mingi kaks aastat. Mulle meeldib, et on mönus pisike ja hästi igale poole kinnitatav (ehk siis jooksmiseks/rattasöiduks hea). Klapid on ka väga head, seni kuni nad katki muidugi lähevad. Mingi 10h on kindlasti mänguaega.
                  Halb on see, et eraldi laadija tal, mis on USB otsaga, ehk siis seda peab ka kaasas vedama. Mis on tyytu.
                  Last edited by Nurmekas; 14.07.11, 15:00. Põhjus: Veits gei oli sönastus algus

                  Kommentaar


                    Algselt postitas K Punkt Vaata postitust
                    Kui ma sõidan Aegviidu poolt ronginga Tallinnasse, siis mis peatuses ma peaksin maha minema, et oleks kõige otsem tee Kalevi Keskstaadionile ? Tallinn, Kitseküla või Ülemiste ? Ja kus kuradi kohas see staadion üldse asub ?
                    Ülemistel maha, kõnni ''Majaka Põik'' trammi peatusesse..ükskõik kumb tramm, kas 2 või 4.. ainukesed mis sõidavad seal.
                    Autobussijaamas maha tulla ning siis kõndida. kokku läheb umbes 25 minutit.

                    Vaata http://soiduplaan.tallinn.ee/?a=p.ro...id=search&l=ee

                    Seal pane lähtepeatus Majaka Põik ning sihtpeatus Autobussijaam. Näed asukoha ka ära.

                    Kommentaar


                      Kuidas ma nüüd seletangi/küsin.

                      Üleval nurgas eks ole on see guugli kiirotsingumootor. Varem on see kenasti suunanud google.ee'sse aga üks päev suutsin selle kuidagi moodi ümber seadistada nii, et see viskab nüüd google.comi. Jah, neil on vahe küll täitsa olemas. Täitsa ebameeldiv on see. Eriti minusugusele suurele guuglimaagile.

                      Oskab keegi jagada instruktsioone, kuidas vana seis taastada?

                      Ja mis Hatem Trabelsist sai?

                      Kommentaar


                        vajutad sinna noole peale mis selle googli märgi juures on, sealt menüüst kõige alumine valik. eestikeeles on ta halda otsingumootoreid. ja seal kastis on omakorda all nurgas mingi vanade sätete taastamine, iseasi kas tast abi on.

                        Kommentaar


                          Miks on kava.ees pandud eraldi Eurosport 2 ja Eurosport 2 bundesliga? Kas tegelikult on ka need 2 erinevat kanalit

                          Kommentaar


                            Ühel sõbral on netipulk, aga kui ta on away, siis messengerid ja asjad disconnectivad, aga netiühendus nagu säilib. Googeldades sai sõber teada et mingid pingi hoidjad on olemas vms. Et kuna internetipulk on mõeldud "kasutamiseks" ja kui tuvastab et sa ei kasuta hetkel ühendust, siis disconnectib et seda ühenduse värki jagada neile, kes seda ka kasutavad ja vajavad antud hetkel. Aidake mu sõber välja nüüd palun , ahja tal on windows 7 ja ta on süütu!
                            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Kas keegi suudab mulle leida E. Sundja variandi Eesti gimnist?
                              +1
                              Ei suuda leida.

                              Kommentaar


                                hiljaks jäid...juba kõlas
                                b-day

                                Kommentaar

                                Working...
                                X