320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Installer ikka run as administrator? Ja mis op-süsteem on?
    Endal sama graafikakaart.

    Kommentaar


      Vaja teha ajutiseks näitena üks koduleht, kellegil pakkumisi kellest, millest teha ?

      Kommentaar


        Ma ei saa run as administrator teha, kuna ma ei tea parooli, keegi teine majast ei tea ja see kes teab, sellelt hetkel küsida ei saa.

        Kommentaar


          Algselt postitas ericbana Vaata postitust
          Kas keegi on neid taastumist parandavaid tuubigeele söönud? Kuidas see plöga maitseb kah?
          Natuke liiga magusad on, aga korralikult vett või spordijooki peale juues pole häda midagi.
          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

          Kommentaar


            Algselt postitas Black Magic Vaata postitust
            Ma ei saa run as administrator teha, kuna ma ei tea parooli, keegi teine majast ei tea ja see kes teab, sellelt hetkel küsida ei saa.
            Siis pead vist ootama, mina rohkem ei oska aidata.

            Kommentaar


              Kas kellelgi on veel Viasati signaaliga probleeme?
              AILTON

              Kommentaar


                Ei ole.

                Kommentaar


                  Mingi 20 minti polnud pilti ja siis tuli tagasi. Aga ju ta Viasati kala oli, sest klienditeenindus oli umbes, ei pääsenud isegi ooteliinile.
                  AILTON

                  Kommentaar


                    meenutades pronksööd, kas vastab see tõele, et kuskil pirita tee kandis oli kogunenud üsna suur kamp eestlasi, kes soovisid omavoliliselt laamendajad linnas paika panna? või see on mingi linnalegend?
                    slimm.ee

                    Kommentaar


                      Kas Tallinna kesklinnas on mõni pädev pubi, kus peale tööpäeva saaks Tour de France viimase tunni ära vaadata?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas eika Vaata postitust
                        Kas Tallinna kesklinnas on mõni pädev pubi, kus peale tööpäeva saaks Tour de France viimase tunni ära vaadata?
                        Dublineris teisipäeval näitas Eurosporti
                        tulevik on tunni aja pärast

                        Kommentaar


                          Kui kaua kehtib seaduse järgi läbitud mootorsõiduki koolitus, minu näitel siis kategooria C1? Mõlemad eksamid on tegemata.
                          AILTON

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Aílton Vaata postitust
                            Kas kellelgi on veel Viasati signaaliga probleeme?
                            Eile õhtul oli tõesti...
                            "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                            Kommentaar


                              Kas on teada, kes on see tuntud jalgpalliinimene, kes U-19 turniiril siia pidi tulema?

                              Ja Viasatil oli jah eile mõnikümmend minutit mingi jama.
                              Hala Madrid !

                              Kommentaar


                                Kust vaadata oma interneti teenuse IDd?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X