320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Üldjuhul on siin ikka peast selged inimesed (mõningate eranditega ofkoors). Sa oled valesse seltskonda ära eksinud?

    Kommentaar


      Algselt postitas 17 Vaata postitust
      Üldjuhul on siin ikka peast selged inimesed (mõningate eranditega ofkoors). Sa oled valesse seltskonda ära eksinud?
      Soovita mulle õige seltskond, palun. Sinu võimalus.

      Kommentaar


        Kommentaar


          Ei. Mulle nö. "Rate pole elu" Ega tule ka olema.
          Soovitage mingi teine.

          Kommentaar


            Kui nendel rate.ee piltidel oled kõik ikka sina, siis sa oled nii pikkade juustega kui ka selle rõveda läikiva peaga rõve.
            Hoia oma kuradi mokk edasipidi maas, tatikas.
            forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

            Kommentaar


              Kommentaar


                Mul on näiteks selline link välja pakkuda: http://foorum.soccernet.ee/login.php...5862685c442fa1. Klikkida võiks kõik need, kes siin viimased kolm lehekülge lametsenud on. Off-topic ei ole ka päris prügikast, lisaks kandub see laga siit tihti ka teistesse teemadesse edasi. Kui on ületamatu vajadus niisama üksteise kallal klähvida, siis kasutage msn-i või midagi. Cheers.
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Algselt postitas Evu Vaata postitust
                  Kui nendel rate.ee piltidel oled kõik ikka sina, siis sa oled nii pikkade juustega kui ka selle rõveda läikiva peaga rõve.
                  Hoia oma kuradi mokk edasipidi maas, tatikas.
                  Oot-oot. See rate ei puutu siia. Hoiame sellest kaugel.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ek
                    mina näiteks olen su mõistuse ja sõnaosavuse peale kade
                    Olgem ausad. sõnaosavus pole kuigi hea, aga eks ma ka õpin ja proovin. Kui me soome keeles vaidleksime, lööksin ma teile tuhatkond auku pähe. Vot siis oleks teil mokad maas, tatikad

                    Kommentaar


                      Algselt postitas manitaaz
                      Mul on naljakas .
                      Mul juba päris mõnusad sixbackid tekkinud selle õhtuga. Kuidagi koomiline õhkkond

                      Kommentaar


                        pmst olete keskmiselt hea teema p***e keeranud

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ek Vaata postitust
                          pmst olete keskmiselt hea teema p***e keeranud
                          thanks to them. vaata millest kõikk algas. ( nagu alati .)
                          aganojah, targem lõpetab, ja seekord olen mina see kes paneb omalt osalt punkti. Seeya.

                          Kommentaar


                            Peaks mainima, et teised on ammu lõpetanud.. ?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                              Pirates of the Carribean main theme. Lisaks on Tiesto - He's a Pirate ja üldiselt saad aru, et tegu piraatide soundtrackiga
                              kas on võimalik alates sellest postist kõik järgmised ära kustutada ja edasi rumalaid küsimusi ainult esitada?

                              Kommentaar


                                miks edgar ei saa ari et teda ei sallita??
                                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                                Ott Järvela

                                Kommentaar

                                Working...
                                X