320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas maarios Vaata postitust
    Kui mu jalalabad on erinevat mõõtu, ehk siis üks jalanumber on 45,5 (parem) ja teine 45 (vasak), kas ma siis poes saan osta kahte erinevat jalavarju nii, et mitte osta kahte paari ja siis ise kokku kombineerida? Meeletu rahakulu ju muidu.
    Pigem on mõistlikum osta jalatsid parema jala järgi ja teise jalatsisse mingi topelt sisetald panna, et jalats jalas püsiks. Endal mul enam-vähem sama ongelma ja mõnikord olen antud lahendust kasutanud, kui 90% juhtudes on see poolenumbrine jalalabasuuruse erinevus suht märkamatu. Vaevalt ükski pood on nõus tossupaare nö lõhkuma.

    Kommentaar


      osta 2 paari tosse.

      Kommentaar


        kui kuradil on vastutusrikas töö karistada patuseid, siis miks ta paha on?
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
          sry kui küss on teemaks olnud, aga mis krdi rahvusest Freddie Mercury oli? Täpiga poiss või iraanlane?
          Ei see ega teine. Parsid pole päris sama mis iraanlased ning Indiasse kolis ta ka alles noore poisina.

          Kommentaar


            Kus ma googlemapsis selleüles leiaks? http://ohtuleht.ee/436882

            Kommentaar


              Algselt postitas ericbana Vaata postitust
              Kus ma googlemapsis selleüles leiaks? http://ohtuleht.ee/436882
              Futaisi Island

              Kommentaar


                Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                Ei see ega teine. Parsid pole päris sama mis iraanlased ning Indiasse kolis ta ka alles noore poisina.
                mkay, kes need parsid siis on?

                või noh, ma lugesin, et nad on pärslased, kes pidid enda usu tõttu jalad kõhu alt välja võtma ja Indiasse kolima. See tähendaks seda, et Freddie oli iraanlane (sündinud küll Aafrikas ja suuremaks kasvanud Indias ning rokkinud maailmas).
                Küll aga on teadlased teinud mingeid dna-teste ja muud huia-bella-napolit mille järgi justkui nood pagenud parsid juhuslikult Indiasse ei läinud, sest nad olevat sealt opis alguse saanud... .
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  olin sunnitus kuulama elmari raadiot ja seal keegi tütarlaps laulis.et ta on supernaine ja poiss laskis ta üle,tea kes on see suurepärane solist? või koguni neidudegrupp?
                  Invest In Africa

                  Kommentaar


                    Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                    osta 2 paari tosse.
                    Jube kulu ju.
                    Mure tegelt tuli endalegi ootamatult. Kingapoes ostan alati suurema nubriga kingad aga sportimiseks on mugavam kui jalats on täpne ja istub jalas kenasti mitte ei loksu (ei meeldi lisatallad ja topeltsokid).
                    Varem lihtsalt sponsorid tõid jalatseid vastavalt vajadusele ja muret polnud, aga nüüd siis suurem sporditegemine seljataga ja hobikorras peaks nagu ise jalatsid muretsema ja nüüd siis käin mööda poode ja uurin kust saaks niimoodi. Aga suht keeruline

                    Kommentaar


                      Põhimõttelisel saad poes ilusast oma komplekti kokku panna ja kassas vaevalt keegi märkab. Ja kui märkad, siis ütled UPS...
                      Aga ära nii tee, sest see on paha!

                      Kommentaar


                        Põhimõtteliselt võid ju otsida ka inimese, kelle üks jalanumber on 45,5 (vasak) ja teine 45 (parem)
                        olgem kristlased, vabandused on esitatud

                        Kommentaar


                          ja kui ta on naine ning karvane, siis saad teda kutsuda big foot'iks
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            kas "domestic partner" võiks tõlkida kui vabaabielu/ kooselu?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                              kas "domestic partner" võiks tõlkida kui vabaabielu/ kooselu?
                              Jah, põhimõtteliselt küll.
                              Newton Heath 1878

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                                Kus ma googlemapsis selleüles leiaks? http://ohtuleht.ee/436882

                                Kommentaar

                                Working...
                                X