320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
    Kuidas on tõenäosusega saada praegu Tartus augusti lõpuks normaalne elamispaik normaalse rahaga? Kas keegi oskab soovitusi ka jagada?
    Oleneb mis su eelarve on ja uutel pakkumistel tuleb kohe sarvist haarata.

    Kommentaar


      Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
      Kas netipulk jalka striimi veab välja?
      Normaaltingimustel peaks venitama. Mina olen pulga kaudu vaadanud ilma probleemideta, EMT netipulk.
      Newton Heath 1878

      Kommentaar


        Kiiruse taha jah asi ei jää kui signaal olemas

        Kommentaar


          Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
          Kuidas on tõenäosusega saada praegu Tartus augusti lõpuks normaalne elamispaik normaalse rahaga? Kas keegi oskab soovitusi ka jagada?
          iga hommik ärkad kell kaheksa või varem ja hakkad kiirelt kinnisvaraportaale läbi lappama. nii on võimalik, muidu mitte
          How does Freddy Kruger wipe his butt?

          Kommentaar


            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
            Kiiruse taha jah asi ei jää kui signaal olemas
            Ma kodus (Kiili vald) saan pulgaga signaalitugevuse vaid ca 44% ja sellega on suht häiriv surfata, sest kvaliteet üsna hüplik. Ei kujuta ette, et kannataks vutimängu niimoodi vaadata.
            Peab tunnistama, et eile tehtud test läbi bluetoothi mobiiliga surfata tundus isegi veidike etem. Kuna seda meetodit läbi PC Suite kasutades kahjuks signaalitugevust ei näe (või ei oska ma seda vaadata), siis võis parem kvaliteet ka vaid minu ettekujutus olla.
            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

            Kommentaar


              Oleneb piirkonnast...soovitav oleks, et siiski 3G ühendus on...siiani on Androidi funktsioonid (mobiil netis ja wifi hotspotiks tehtud) väga palju paremini toiminud kui need erinevate operaatorite pulgad.

              Kommentaar


                Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                Kuidas on tõenäosusega saada praegu Tartus augusti lõpuks normaalne elamispaik normaalse rahaga? Kas keegi oskab soovitusi ka jagada?
                Ütlen ausalt et väga väike. Head odavad korterid liiguvad tutvuste kaudu. Üldine hinnatase on kõrge ja saadaval olevad odavamad korterid viletsad.(Kui sa just mitme peale ei võta mõnda 3-4 toalist.) Kui soovid ahjuküttega korterit siis asi jamam, pigem leiab keskküttega. Pane kindlasti ise ka kuulutus. Näiteks infoLainesse http://www.infolaine.ee/. Ise Tartus 5 aastat ja igal aastal korterit vahetanud parema korteri otsingul. Kui tahad head korterit siis sebi ennast mõne sõbra juurde paariks kuuks ja vaata mida oktoobris pakutakse. Madalhooajal pakutakse parema hinnaga kuna nõudlus väheneb tunduvalt. Juhul kui ükspäev asja on võid ülikooli raamatukogus läbi käia, sinna pannakse ka kuulutusi. Samuti on semula suur abimees sulle. Pane kirja , et otsid ja las sõbrad levitavad ning äkki näkkab.

                Kommentaar


                  Ise sama künka otsas. Õhtul lähen üht 3toalist vaatama, algne üür olevat 350eur. Aga eks näis, kas saab kaubale. Samuti tutvuste kaudu siis.

                  Kommentaar


                    Kolige kokku.

                    Kommentaar


                      Kas keegi tunneb kedagi, kes tunneks kedagi, kes on soeta.ee veebipoest miskit tellinud? On usaldusväärne asutus?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas eika Vaata postitust
                        Kolige kokku.
                        Kahjuks juba on kõik toad "kinni".

                        Kommentaar


                          palju tartus spordibaasis õlu maksab? ja palju seal rahvast käib tavaliselt? kas on võimalus türgi - eesti mänguks mõni laud saada, kui ette ei broneeri?

                          Kommentaar


                            Kus ma saan näha oma vanu postitusi?Praegust mul kõige esimesi postitusi ei näita

                            Kommentaar


                              Algselt postitas sunnik Vaata postitust
                              palju tartus spordibaasis õlu maksab? ja palju seal rahvast käib tavaliselt? kas on võimalus türgi - eesti mänguks mõni laud saada, kui ette ei broneeri?
                              mängudel käib ikka rahvast. laua ma paneks kinni enne igaksjuhuks ja paljui õlu maksab? hui teab, väga palju mitte - tartu ikkagi.
                              How does Freddy Kruger wipe his butt?

                              Kommentaar


                                Kus on bakugani teema
                                slimm.ee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X