320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Et kust leiaks Põhja Iirimaa-Eesti mängu tsarterreisi info?Jalka liidu kodukal on ainult Sloveenia reisi info.Või on nende hinnad üldse üks ja sama?

    Kommentaar


      Algselt postitas Stok
      Kui lukk teistpidi ette panna, et liblikas on väljapool ja lukk seespool, siis on õigetpidi. Küllap rootslastel on teistpidised uksed kombeks..
      Nagu me näeme on ka soomlastel uks teist pidi, sest ilmselgelt astutakse siin uksest välja.
      BVB - Vaprus

      Kommentaar


        Algselt postitas Meintz Vaata postitust
        Et kust leiaks Põhja Iirimaa-Eesti mängu tsarterreisi info?Jalka liidu kodukal on ainult Sloveenia reisi info.Või on nende hinnad üldse üks ja sama?
        saadad e-maili diana@jalgpall.ee ja küsid

        Kommentaar


          Ma ei osanud täna oma lapsele vastata küsimusele: "Miks tatikollid on soolased??!"
          Ainuke vastus oli mul säärasele küsimusele see, et ei söö tatikolle
          Aga miks nad siis on soolased? Kas on ?

          Kommentaar


            Algselt postitas maarios Vaata postitust
            Ma ei osanud täna oma lapsele vastata küsimusele: "Miks tatikollid on soolased??!"
            Ainuke vastus oli mul säärasele küsimusele see, et ei söö tatikolle
            Aga miks nad siis on soolased? Kas on ?
            Kurat, pidin ma just siia klikkima kui sõin.
            Victoria Concordia Crescit

            Kommentaar


              kuulge, mis nüüd need uued striimiküljed on?

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                kuulge, mis nüüd need uued striimiküljed on?
                Ma tean ühte: lshunter
                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  kuulge, mis nüüd need uued striimiküljed on?

                  Ei tea küll mis sinu jaoks uus on, aga.... Ise avastasin alles hiljuti oleoletv.com-i, mis on parim nendest, mida kasutanud olen. Jookseb hästi ja kvaliteet on keskmisest parem.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                    Ei tea küll mis sinu jaoks uus on, aga.... Ise avastasin alles hiljuti oleoletv.com-i, mis on parim nendest, mida kasutanud olen. Jookseb hästi ja kvaliteet on keskmisest parem.
                    Myp2p enam ei tööta ja nüüd olen ma kurb.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Myp2p enam ei tööta ja nüüd olen ma kurb.
                      Mis, kes nende heateo kõrvaldas?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Myp2p enam ei tööta ja nüüd olen ma kurb.
                        Muutsid pisut nägu ja tegu lihtsalt: http://www.wiziwig.eu/

                        Kommentaar


                          Seoses ülikooli õppima minemisega on plaan soetada ka sülearvuti, et olla n-ö mobiilsem. Kas keegi asisem kodanik annaks mulle nõu, et mis firma läpparit osta? Ise olen kuulnud, et Dell on igati vastupidav ja usaldusväärne...
                          Algselt postitas Plechazunga
                          Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

                          Hmm, that didn't really work.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Rebellion Vaata postitust
                            Seoses ülikooli õppima minemisega on plaan soetada ka sülearvuti, et olla n-ö mobiilsem. Kas keegi asisem kodanik annaks mulle nõu, et mis firma läpparit osta? Ise olen kuulnud, et Dell on igati vastupidav ja usaldusväärne...
                            Endal sama küsimus, tore kui keegi teadja midagi arukat soovitada oskab. Praegu kaalun Delli ja Applet. Sellesuhtes, et Apple tundub kindlam ning otstarbekam, aga hinnavahe Delli ja Apple vahel on ka küllaltki müstiline, pean silmas seda, et põhimotteliselt saab ühe Apple läpaka hinna eest 2 Delli...

                            Kommentaar


                              No selles suhtes võin isegi mina nõu anda, et Apple on selline fäänsipoiste värk ja "kuum mood" hetkel. Oma hinda ta kindlasti väärt ei ole.
                              Algselt postitas Plechazunga
                              Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

                              Hmm, that didn't really work.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Pähkel Vaata postitust
                                Endal sama küsimus, tore kui keegi teadja midagi arukat soovitada oskab. Praegu kaalun Delli ja Applet. Sellesuhtes, et Apple tundub kindlam ning otstarbekam, aga hinnavahe Delli ja Apple vahel on ka küllaltki müstiline, pean silmas seda, et põhimotteliselt saab ühe Apple läpaka hinna eest 2 Delli...
                                Õuna ostmine on mõttekas siis, kui seda endale (ja seejärel kõikidele teistele, kes sind snoobiks ja brändihooraks tembeldavad) selgelt põhjendada oskad. Kuna sa (ja ma) ei oska, siis parem säästa raha.

                                Soovitan soojalt siit miskit välja valida: http://www.notebooks.ee/default/sule...ieri-kampaania – head hinnad, usaldusväärne koht.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X