320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas pesus väljaveninud pulloverit annab kuidagi korda saada?
    Kuidas juutuubist videosid MP4 formaadis tõmmata (telefoni)?
    "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Õnneks oli mul neegrite ühikas tüdruksõber ja sai tema juures magada. Pubides ka seetõttu jalksi ei näidatud.
      Kui see oli neegrite ühikas, siis tüdruksõber oli neeger?

      Algselt postitas football2u Vaata postitust
      Kuidas juutuubist videosid MP4 formaadis tõmmata (telefoni)?
      Kirjuta googlese "youtube mp4 converter"

      Kommentaar


        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
        Kui see oli neegrite ühikas, siis tüdruksõber oli neeger?
        Seal oli umbes nii, et esimene korrus oli mingid duširuumid jms.
        teisel Eesti tüdrukud; India paarike, kus mees peksis naist; mingid Iraagi illegaalid, kellel oli kombeks võtta lits ja seda lahtise ukse ees põrutada, et ikka kõik näeksid, kui kõvad nad on; afgaanid, kes olid väga toredad; vietnamlased, kes hautasid lehmaudarat, et terve koridor haises ja kirtsutasid mulgikapsa peale väga nina.
        Kolmandal oli hunnik erinevast rahvusest musti poisse, kus ka siis mina jalksi vaatasin ja mingi kogus korealasi, kes pidid käima korrus madalamal süüa tegemas, kuna mustadel oli öösiti kombeks kusele minnes komberdada köögini ja kraanikaussi lasta. Peldikud olid neil ka võimsad.
        Neljas ja viies oli vist samasugused mustade korrused, aga sinna ma väga ei sattunud. Viiendal olid ka mingid marokolased ja muud vennad Aafrika kõrbeosast, kes pidasid samal ajal esimesel korrusel baari nimega Drushba, kuskohast sai litse, aga kuna marokolased olid omavahel suured sõbrustajad, siis pidi seal iga päev kiirabi käima, et kellegi murtud nina või noahaavaga kintsu lappida.

        Kommentaar


          Algselt postitas football2u Vaata postitust
          Kas pesus väljaveninud pulloverit annab kuidagi korda saada?
          Kuidas juutuubist videosid MP4 formaadis tõmmata (telefoni)?
          kasuta Youtube Dowloaderit ja seal saad konvertida nii kuidas sul vaja.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Seal oli umbes nii, et esimene korrus oli mingid duširuumid jms.
            teisel Eesti tüdrukud; India paarike, kus mees peksis naist; mingid Iraagi illegaalid, kellel oli kombeks võtta lits ja seda lahtise ukse ees põrutada, et ikka kõik näeksid, kui kõvad nad on; afgaanid, kes olid väga toredad; vietnamlased, kes hautasid lehmaudarat, et terve koridor haises ja kirtsutasid mulgikapsa peale väga nina.
            Kolmandal oli hunnik erinevast rahvusest musti poisse, kus ka siis mina jalksi vaatasin ja mingi kogus korealasi, kes pidid käima korrus madalamal süüa tegemas, kuna mustadel oli öösiti kombeks kusele minnes komberdada köögini ja kraanikaussi lasta. Peldikud olid neil ka võimsad.
            Neljas ja viies oli vist samasugused mustade korrused, aga sinna ma väga ei sattunud. Viiendal olid ka mingid marokolased ja muud vennad Aafrika kõrbeosast, kes pidasid samal ajal esimesel korrusel baari nimega Drushba, kuskohast sai litse, aga kuna marokolased olid omavahel suured sõbrustajad, siis pidi seal iga päev kiirabi käima, et kellegi murtud nina või noahaavaga kintsu lappida.
            norra vanlga?
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
              norra vanlga?
              Norra vangla on sellega võrreldes lasteaed.

              Kommentaar


                ei usu. mujal pole võimalik ühte majja nõnda palju erinevat elusat kaadrit kokku ajada.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Mis sellel myp2p'l muidu viga on et vähemalt minul pole 2 päeva leht avanenud?

                  Kommentaar


                    Palju Elioni tehnikavennad oma Kodupaketti üles seadmise eest tahavad umbkaudselt?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                      Palju Elioni tehnikavennad oma Kodupaketti üles seadmise eest tahavad umbkaudselt?
                      Liiter head viina(Smirnoff näiteks)

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                        Palju Elioni tehnikavennad oma Kodupaketti üles seadmise eest tahavad umbkaudselt?


                        Samas eeldusel, et käed just p..sest välja ei kasva, tasub siiski ise see väike vaev ära näha, selmet paari karbi juhtmetega ühendamise eest vanas rahas ligi kuus sotti maksta. Aga noh maitse asi muidugi.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Katk Vaata postitust
                          Mis sellel myp2p'l muidu viga on et vähemalt minul pole 2 päeva leht avanenud?
                          Tõmmati vist vesi peale. Töö olukorra parandamiseks juba käib
                          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                          Kommentaar


                            Mingi tüüp pani lõustaraamatusse ülesse sellise asja:
                            Leiad kauplusest kingad, mis maksavad 97 eurot, kuid sul ei ole raha.
                            Laenad isalt 50 ja emalt 50 eurot.
                            50+50=100 eurot
                            Ostad kingad ja saad 3 eurot tagasi.
                            ...Annad 1 euro isale, 1 euro emale ja 1 euro jätad endale.
                            ...Nüüd oled võlgu isale 49 eurot ja emale 49 eurot
                            49+49=98 eurot ja sinu enda 1 euro = 99 eurot
                            Kus kurat on 1 euro??


                            ja nüüd see painab mind.. Keegi hea inimene võiks aidata ja öelda, kus see euro on?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas piimamees Vaata postitust
                              Mingi tüüp pani lõustaraamatusse ülesse sellise asja:
                              Leiad kauplusest kingad, mis maksavad 97 eurot, kuid sul ei ole raha.
                              Laenad isalt 50 ja emalt 50 eurot.
                              50+50=100 eurot
                              Ostad kingad ja saad 3 eurot tagasi.
                              ...Annad 1 euro isale, 1 euro emale ja 1 euro jätad endale.
                              ...Nüüd oled võlgu isale 49 eurot ja emale 49 eurot
                              49+49=98 eurot ja sinu enda 1 euro = 99 eurot
                              Kus kurat on 1 euro??


                              ja nüüd see painab mind.. Keegi hea inimene võiks aidata ja öelda, kus see euro on?
                              49+49=97+1
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                                49+49=97+1
                                geenius mina... antud tehtes on viga see, et võlale on liidetud otsa järelejäänud euro, millega kokkuvõttes saadi kuskilt "õhust" 1 euro. ole tänatud

                                Kommentaar

                                Working...
                                X