320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas maarios Vaata postitust
    laseb USAst tuua või toob ise.
    Kas seal mingi regioonide jama ei ole, a la et kui Eesti kaart sisse panna, ei ole päris see. Ma tegelt tahaks päris puhast telefoni ilma igasuguste lahtikräkkimiste jms bs-ita.
    "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

    Kommentaar


      Kui on arvutis windows, siis siit saad kätte - http://download.cdburnerxp.se/minima...31_minimal.exe

      CD burner XP siis nimeks.
      BVB - Vaprus

      Kommentaar


        Algselt postitas vello99 Vaata postitust
        Kas seal mingi regioonide jama ei ole, a la et kui Eesti kaart sisse panna, ei ole päris see. Ma tegelt tahaks päris puhast telefoni ilma igasuguste lahtikräkkimiste jms bs-ita.
        Klick ju müüb. 679 euri, vist.
        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

        Kommentaar


          Algselt postitas Shaq Vaata postitust
          Üldjuhul võib sellist infot leida saatekavast, aga see aasta jah ETV ei näita, küll aga näitab VSB üsna paljusid mänge.
          TV6 peaks ka hakkama alates veerandfinaalidest üle kandma.
          Algselt postitas Blue Moon
          Kingi löögid on nagu Kaagvere kooli kasvandikud – allumatud, kontrollimatud ja seiklushimulised.

          Kommentaar


            Algselt postitas vello99 Vaata postitust
            Kas seal mingi regioonide jama ei ole, a la et kui Eesti kaart sisse panna, ei ole päris see. Ma tegelt tahaks päris puhast telefoni ilma igasuguste lahtikräkkimiste jms bs-ita.
            Et saaks kasutada igast muid programme (kui aint tasulisi), siis peaks jailbreak-i niikuinii tegema - enne ostmist peaks uurima, kas sellel mudelil on olemas - süber ootas enda versioonile 3-4 kuud et saaks jailbreak-i ja eesti kaardiga kasutada.

            Kommentaar


              Öelge nüüd see nimisõna - kui nt lähed loogilist teedpidi, jõuad järjest järeldusteni ning ikka jõuad a la samasse kohta tagasi või loogilist teedpidi minnes jõuad ebareaalselt väära vastuseni. et nagu kulg on olemas aga vastust pole. mul keelel rsk

              Kommentaar


                Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                Öelge nüüd see nimisõna - kui nt lähed loogilist teedpidi, jõuad järjest järeldusteni ning ikka jõuad a la samasse kohta tagasi või loogilist teedpidi minnes jõuad ebareaalselt väära vastuseni. et nagu kulg on olemas aga vastust pole. mul keelel rsk
                Seenetripp.

                Kommentaar


                  Anomaalia?
                  Algselt postitas Plechazunga
                  Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

                  Hmm, that didn't really work.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Stok
                    Kõlab tõesti nagu kupatamata seened, aga ehk mõtled paradoksi?

                    No täpselt, paradoks! Seentest oli seekord asi kaugel . aga aitäh!

                    Kommentaar


                      Kust saaks Eesti 2:0 Belgia täispikkuses?
                      Pareiko sõimab kaitset, aga see on sama mis seinaga rääkimine..

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Janinho Vaata postitust
                        Kust saaks Eesti 2:0 Belgia täispikkuses?
                        Kasutaja users talletas kõiki koondisemänge kunagi, tea kas enam.

                        Kommentaar


                          M-agent, Orbit ja muud staar-reisijad. Kui tahan suvel USAsse minna, siis kust lennupiletite parimaid pakkumisi otsida? Täptne sihtkoht ja kuupäevad pole veel paigas.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                            M-agent, Orbit ja muud staar-reisijad. Kui tahan suvel USAsse minna, siis kust lennupiletite parimaid pakkumisi otsida? Täptne sihtkoht ja kuupäevad pole veel paigas.
                            Ma pole küll staar-reisija, aga kõige lihtsama varjandi leiab siit. PTV.

                            -e- võid veel meililisti ennast lisada http://reisiekspert.ee/ liigselt ei spämmi. Paar kolm pakkumismeili nädalas. Estravelil peaks ka ingi oma maililist olema. www.estravel.ee

                            Kommentaar


                              Nii palju kui mina reisinud olen, siis mingitelt eesti lehekülgedelt nüüd küll USA pileteid otsida pole mõtet (lennupiletid.ee a´la) ikka kuskilt välismaa pakkumistest. Ise pead tööd kõvasti tegema ja odavamate firmade pakkumisi läbi lappama tuimalt.

                              Kommentaar


                                Mis koht Tartus(kesklinnas) teisipäevast koondise mängu võib näidata?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X