320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Reisimisest veel...

    Mingil kummalisel põhjusel on EM2012 piletid vabalt saadaval teatud mängudele. Kokku 8 erinevat mängu kahes erinevas linnas. Lviv ja Donetsk. Kas sinna on eriti sitt reisida või mis nuss on?

    Kommentaar


      Kas peale eika on veel kedagi, kes foorumi avalehel olevat Shoutboxi ei näe?

      Kommentaar


        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
        Kas peale eika on veel kedagi, kes foorumi avalehel olevat Shoutboxi ei näe?
        mina.
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
          Kas peale eika on veel kedagi, kes foorumi avalehel olevat Shoutboxi ei näe?
          mina.
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
            Kas peale eika on veel kedagi, kes foorumi avalehel olevat Shoutboxi ei näe?
            mina.

            Kommentaar


              Kuidas tehanii, et mul ei oleks hotmailis msn lahti. Pm mingi hakatakse seal rääkima, paned Hotmaili kinni ja pärast ei tea, mis just juhtus...
              "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

              Kommentaar


                vasakul peaks olema lingike log out from msn vms. kusagil keskel umbes.

                Kommentaar


                  Algselt postitas zelee Vaata postitust
                  vasakul peaks olema lingike log out from msn vms. kusagil keskel umbes.
                  Sain!!! Tääänks, düüd!
                  "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                  Kommentaar


                    Kui keegi seda laulu teaks, oleks ma väga tänulik:
                    "‎"tea et kurbusest saab naeratus, tea et hämarast saab jälle valgusvoog."

                    Kommentaar


                      keegi siit foorumist hispaania keelt jagab?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
                        keegi siit foorumist hispaania keelt jagab?
                        Mina.

                        Kommentaar


                          http://www.youtube.com/watch?v=W3BO_LJFuIU

                          Kas 0.18 0.39 peal on see kes kollases kiles on ja lipuga vehib Anu Säärits ?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Meintz Vaata postitust
                            http://www.youtube.com/watch?v=W3BO_LJFuIU

                            Kas 0.18 0.39 peal on see kes kollases kiles on ja lipuga vehib Anu Säärits ?
                            Muidugi mitte.

                            Kommentaar


                              Meesmuiste ja teised, kuidas ma etv videod tööle saan? Silverlight on installitud, aga see ring jääbki laadima

                              Kommentaar


                                Kasutad Explorerit?

                                Mul Exploreriga sama jama, aga Google Chromei ja Mozillaga videod töötavad. Äkki aitab ka sind.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X