320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ericbana Vaata postitust
    Peamiselt jah. Külmub nii hapraks, et pärast esimest lööki vastu köögikappi vms on ühest tervikust jäänud järele kaks juppi. No aga ju ma ostan siis nii ebakvaliteetselt sitta kraami. tuleb vist nende kilede peale üle minna, aga samas on sealt pask kuubikuid kätte saada, sest näpud hakkavad külmetama eriti siis, kui vaja rohkemas koguses seda kuhugi. intrigeeriv igatahes
    krt mees, osta poest jääkuubikuid, 0,5 EURi kott Balbiino omad, jagub kenasti üheks (peo)õhtuks. Kodus lammuta kott laiali ja üksteise külge kinni külmunud kuubikud eralda teineteisest ja pane kõik ühte anumasse (mingi plastkarp) sügavkülma ja mure murtud.

    Kommentaar


      nii teengi edaspidi

      Kommentaar


        mis asi on NBA tööseisak, kaua kestab ja miks sündis?

        Kommentaar


          Mehed tahavad rohkem palka saada, klubid ei taha maksta ning tahavad hoopis vähem maksta. Kõik on omavahel tülis ja korvpallurid lähevad supermarketitesse ja hiinasse/itaaliasse tööle. Ja kestab seni kuni kõik on õnnelikud ja jõuavad kokkuleppele. Mina olen nii aru saanud

          Kommentaar


            Sest sissetulekud on ebavõrdselt jagatud. Osad meeskonnad kaotavad raha ja lepingud mängijatega on sitad. Omanikud on ihned, mängijad pole kõige targemad ja nende managerid on ihned. Kuna vaidluses peavad saama 2 poolt kokkuleppele, kes oma keskel ise ei ole kõiges nõus, siis võib öelda et iial ei tea millal kokku lepitakse. Võimalik et lähimal ajal. Võimalik et aasta pärast.

            Kommentaar


              Algselt postitas ericbana Vaata postitust
              Peamiselt jah. Külmub nii hapraks, et pärast esimest lööki vastu köögikappi vms on ühest tervikust jäänud järele kaks juppi. No aga ju ma ostan siis nii ebakvaliteetselt sitta kraami. tuleb vist nende kilede peale üle minna, aga samas on sealt pask kuubikuid kätte saada, sest näpud hakkavad külmetama eriti siis, kui vaja rohkemas koguses seda kuhugi. intrigeeriv igatahes
              Mul on kummist jääkuubikualus. Selle eripära on see, et peksa, vääna või pressi kuidas tahad, kätte ei saa sealt seest midagi. Ja katki ka ei lähe, et oleks põhjust uut osta.
              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

              Kommentaar


                Laske sooja vee alt läbi. Siis tuleb lihtsalt lahti.

                Kommentaar


                  Algselt postitas fitti Vaata postitust
                  Mul on kummist jääkuubikualus. Selle eripära on see, et peksa, vääna või pressi kuidas tahad, kätte ei saa sealt seest midagi. Ja katki ka ei lähe, et oleks põhjust uut osta.
                  +1.

                  Sai ka Kaubamajast ostetud mingi kummi/plastmassi segu, mis (a) on päris suur ja mahutab mitu tükki jääd, (b) on suht robustne ja peab minu sepakäte haardes vastu ja (c) neil on mingi süsteem, millega kui jäätükki vormi alt näpuga alt vajutada, vupsab jäätükk ilusti välja.
                  "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                  Kommentaar


                    Minu kord küsida:

                    Kas keegi on lasknud Tallinnas teha mingit kohvitassi peale pildi kleepimise teenust. Sõbra sünnipäevaks oleks mõte kink teha...
                    "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                      Minu kord küsida:

                      Kas keegi on lasknud Tallinnas teha mingit kohvitassi peale pildi kleepimise teenust. Sõbra sünnipäevaks oleks mõte kink teha...

                      vanasti vähemalt sai estonia pst-l seal kus vanasti oli sopsu pubi või midagi. sellalt estonia poole veits.
                      How does Freddy Kruger wipe his butt?

                      Kommentaar


                        Tassi peale kleebivad fotopoed ning reklaamtrükiga tegelevad firmad. Neid peaks pealinnas terve p-täis olema.
                        Pärnus näiteks http://www.pilter.ee/ või http://www.siidivennad.ee/

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                          Minu kord küsida:

                          Kas keegi on lasknud Tallinnas teha mingit kohvitassi peale pildi kleepimise teenust. Sõbra sünnipäevaks oleks mõte kink teha...
                          Täna saad lausa soodushinnaga:
                          http://www.pakkumised.ee/index.php?a...s.view&id=8757


                          Pole päris pildi peale kleepimise teenus, aga midagi sinnakanti.
                          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                          Kommentaar


                            Jep. Ma nägin ka seda, aga see ei ole päris see.
                            "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                            Kommentaar


                              Kas keegi leiaks mulle üles selle video, kus mees purjus peaga valesse korterisse läheb ja seal kõik täis roojab ja lõpuks enda korteri tagasi läheb?
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                                Kas keegi leiaks mulle üles selle video, kus mees purjus peaga valesse korterisse läheb ja seal kõik täis roojab ja lõpuks enda korteri tagasi läheb?


                                Seda mõtled?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X