320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Teiresias Vaata postitust
    kas on mingit appi/progret nigu kalendrimoodi asja vms, kuhu saaks tähtsad kuupäevad ja asja panna. umbes nagu see sticky notes aga mitte nii annoying piece of shit. tahaks midagi sellist mis windows vistal seal paremal pool on (seal kus need kuupäevad ja asjad on jne... eijah, done.
    Google Calendar on väga hea vahend sündmuste ja ülesannete kuupäevaliseks ülesmärkimiseks.

    Olen kuulnud, et Soccerneti tüübid pidid seda isegi oma valvetoimetajate süsteemi haldamiseks kasutama.
    Last edited by wiiner; 11.10.11, 09:15.

    Kommentaar


      Milline on Eesti koondise kõige kiiremini löödud värav?

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Milline on Eesti koondise kõige kiiremini löödud värav?
        Ma arvan, et eelmine värav Kostja teine koll põhjaiirlaste vastu oligi, kuna palli tabamiseks kulus 1 puutega väga vähe aega ja therefore see oli kõige kiiremini löödud.

        Kommentaar


          Algselt postitas Teiresias Vaata postitust
          Ma arvan, et eelmine värav Kostja teine koll põhjaiirlaste vastu oligi, kuna palli tabamiseks kulus 1 puutega väga vähe aega ja therefore see oli kõige kiiremini löödud.
          Oi, näe, aasta post tuli siit.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Milline on Eesti koondise kõige kiiremini löödud värav?
            1.minut?

            Kommentaar


              Algselt postitas Lambimees Vaata postitust
              Hmm. Aga taasiseseisvumise ajal?

              Kommentaar


                link kust saab Samir Handanovici Sloveenia särki tellida?
                Algselt postitas JT8055
                Olge aktiivsemad!

                Kommentaar


                  Kust saab väljaspool Eestit koondise särki tellida?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
                    link kust saab Samir Handanovici Sloveenia särki tellida?
                    Jah, praegu on emotsioonide ajel väga lahe tellida särk ja olla lahe ja särki-värki, aga kui jõuab kätte aeg, kui pead emme käest raha küsima särgi jaoks, siis on nutuvõre suu ümber? Eriti kui play-offis tuleb vastu tugevam tiim ja Eesti pähe saab, siis on jalkatuhin üldse üle läinud ja siis on sul lausa mark käia ringi mingi LAMBIANTSU särgiga, sest ma väga kahtlen, et sa hoiad kätt pulsil Udinese käekäigul ja vaatad nende mänge. Ning siis sa hakkad koondise mängudel käima ka SLOvEENNIA fännisärgiga?? Hmm, selline "fänlus" on lausa tülgastav.. ja ma loodan, et sa oma postitusega vähemalt kellegi silmis said oma ristikese kirja, et oled lahe. SA OLED PÕLASTUSVÄÄRNE !!!!!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
                      link kust saab Samir Handanovici Sloveenia särki tellida?
                      Jah, praegu on emotsioonide ajel väga lahe tellida särk ja olla lahe ja särki-värki, aga kui jõuab kätte aeg, kui pead emme käest raha küsima särgi jaoks, siis on nutuvõre suu ümber? Eriti kui play-offis tuleb vastu tugevam tiim ja Eesti pähe saab, siis on jalkatuhin üldse üle läinud ja siis on sul lausa mark käia ringi mingi LAMBIANTSU särgiga, sest ma väga kahtlen, et sa hoiad kätt pulsil Udinese käekäigul ja vaatad nende mänge. Ning siis sa hakkad koondise mängudel käima ka SLOvEENNIA fännisärgiga?? Hmm, selline "fänlus" on lausa tülgastav.. ja ma loodan, et sa oma postitusega vähemalt kellegi silmis said oma ristikese kirja, et oled lahe. SA OLED PÕLASTUSVÄÄRNE !!!!!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Teiresias Vaata postitust
                        Jah, praegu on emotsioonide ajel väga lahe tellida särk ja olla lahe ja särki-värki, aga kui jõuab kätte aeg, kui pead emme käest raha küsima särgi jaoks, siis on nutuvõre suu ümber? Eriti kui play-offis tuleb vastu tugevam tiim ja Eesti pähe saab, siis on jalkatuhin üldse üle läinud ja siis on sul lausa mark käia ringi mingi LAMBIANTSU särgiga, sest ma väga kahtlen, et sa hoiad kätt pulsil Udinese käekäigul ja vaatad nende mänge. Ning siis sa hakkad koondise mängudel käima ka SLOvEENNIA fännisärgiga?? Hmm, selline "fänlus" on lausa tülgastav.. ja ma loodan, et sa oma postitusega vähemalt kellegi silmis said oma ristikese kirja, et oled lahe. SA OLED PÕLASTUSVÄÄRNE !!!!!
                        Mis see sinu asi on kus ma käin selle särgiga? Sinu kahtlused mind ei jebi üldse. Ja sinu tülgastus võiks sulle kurku kinni jääda.

                        Üldiselt Mazz, kaua selliste väntate pedereerimist kannatama peab?
                        Algselt postitas JT8055
                        Olge aktiivsemad!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
                          Mis see sinu asi on kus ma käin selle särgiga? Sinu kahtlused mind ei jebi üldse. Ja sinu tülgastus võiks sulle kurku kinni jääda.

                          Üldiselt Mazz, kaua selliste väntate pedereerimist kannatama peab?
                          wow, sa tahad, et bännitakse ära vend, kes lihtsalt sulle isiklikult ei sümpatiseeri? põhikoolis on sul vist eriti raske....

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Teiresias Vaata postitust
                            wow, sa tahad, et bännitakse ära vend, kes lihtsalt sulle isiklikult ei sümpatiseeri? põhikoolis on sul vist eriti raske....
                            OT. Teiremisiganes, kahjuks on sul selline haigus, mida isegi konsiilium Ennet, Kolga, Haug ei suuda ravida. Äkki põed ise kodus läbi ning püüad mõned päevad arvutist eemale hoida.
                            Haiguste ravi kontrollitud.
                            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Teiresias Vaata postitust
                              wow, sa tahad, et bännitakse ära vend, kes lihtsalt sulle isiklikult ei sümpatiseeri? põhikoolis on sul vist eriti raske....
                              ei põhikoolis sümpatiseerivad kõik, seal on väga tore kollektiiv.
                              Algselt postitas JT8055
                              Olge aktiivsemad!

                              Kommentaar


                                a. Malli tüüp (Template): Ennast tutvustav resümee (Circles Resume). Sisaldab tööotsinguks vajalikku infot.
                                b. Kohustuslik koosteüksus (Building Block, valid alajaotisest Quick parts): Jalus
                                c. Uus koosteüksus, mis on nimetatud vastavalt matrikli numbrile: tekstikast vasakul leheserval
                                d. Uus laad (Style), nimetatud vastavalt eesnimele ja millel on järgmised tunnused:

                                i. Tähe määrangud (Font):

                                1. Font Arial
                                2. suurus 11 pt
                                3. eriefektid: rasvane (Bold text )

                                ii. Lõigu määrangud (Paragraph):

                                1. Paigutus (Alignment): vasakpoolne joondus
                                2. Vasak taane (Left indent): 2cm
                                3. Lõiguvahed (Spacing): 12 pt ennem lõiku

                                iii. Lehe seaded (Page settings):

                                1. Ülemise ja alumise serva kõrgus 3cm
                                2. 3,5 cm vasakult ja paremalt
                                3. Lehe asetus: portree

                                Loo malli põhjal uus dokument, kasutades hulgipostitust (Mail Merge) 6 erineva kliendi jaoks. Lõpptulemus: malli põhjal loodud, vähemalt 6 leheline Word dokument, mis on väljasaatmiseks sobivale kujule kohandatud.

                                Davai, kes ilusti ja arusaadavalt kõik ära seletaks, kuidas mida teha, sellele teen 6packi välja.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X