320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    mässan siin oma sateliiditüüneriga ning olen suht ummikus :S

    Oskab keegi öelda "astra 1B E19.2" sagedused vms. (high band ja low band)

    ma ei tea kas see mind edasi aitab aga proovida ju võib...
    Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

    Kommentaar


      Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
      mässan siin oma sateliiditüüneriga ning olen suht ummikus :S

      Oskab keegi öelda "astra 1B E19.2" sagedused vms. (high band ja low band)

      ma ei tea kas see mind edasi aitab aga proovida ju võib...
      lyngsat satellite frequency chart transponder mux TV radio Lyngemark analog digital channel MPEG-2 MPEG-4 AVC HEVC DVB DVB-S DVB-S2 DVB-S2X DSS ISDB Digicipher ABS FTA SR FEC SID PID PAL HD UHD Viaccess Conax Irdeto Mediaguard Cryptoworks Videoguard RAS BISS PowerVu free FTA

      Kommentaar


        Algselt postitas ffs Vaata postitust
        Kuidas on võimalik, et ühe teatud riigi jalgpalliliit, peatreener ega koondise mängija ei tunne UEFA reegleid ja ei oska algklassi tasemel matemaatikat, et 1+1 kokku liita?



        Ma pidin täna naerust püksi tegema, kui selle kodanik mistaniminüüdoligi hala uudistes nägin. Loll ja nutab veel pealekauba.
        Kahel viimasel on targematki teha, kui muretseda, kas jalgpalliliidus on ikka piisavalt targad inimesed, et 1+1 kokku liita.
        20 LEGEND

        Kommentaar


          Ah, et Eesti jalgpallurite puhul kehtibki siis reegel, et ega peaga palli mängimine ajule hästi ei mõju. Kurb iseenesest, siit võite ka ilmselt otsida tagamaid, miks neil pallimäng sugugi ei edene. Lolli pallitagumisega kaugele ei jõua, kambapeale võiks veidi ajusid ka olla. Kaarte jagatakse mängu jooksul tavaliselt siiski ühekohaliste numbrite jagu, ei tohiks ju olla eriti raske meeles pidada palju neid juba saanud oled.

          Igastahes edu teile õhtuks, vähemalt on vabandus olemas ja äkki saaks isegi mõne vandenõuteooria välja mõelda, noh et näiteks inglased (kuidas neid postimehes nimetatigi - "värisevad rüütlid?" irw, millest nad värisevad, külmast või?) maksid jalkaliidule ja kohtunikule, et teie kõva mees, kes kindlasti võidu oleks toonud kõrvaldat alatul moel või midagi.

          Kommentaar


            Kui su pea tõepoolest nii hästi töötaks, siis sa võiksid ka ise jõuda mõtteni, et ehk Piiroja kahtleski oma olukorras ning seepärast uuriski üle selle kohta kellegi käest, kes peaks teoreetiliselt seda tüüpi UEFA reeglitega rohkem kursis olema. Või tahad sa mulle väita, et sul on kõik UEFA reeglid peas? Aga vaadates sinu ülejäänud postitusi, siis ainuke asi mida sa oskad on vingumine.
            20 LEGEND

            Kommentaar


              Ei, ei ole kõik reeglid peas. Kuid mulle, kui täiesti keskmisele fännile, on mänge vaadates kollase kaardi reegel nö "külge jäänud", seetõttu ongi mul raske mõista, et elukutseline seda ei tea. Kuid okei, see selleks.

              Kommentaar


                kuidas saada mittepopulaaseks seelikukütiks?

                Kommentaar


                  Hakka salaküttima.

                  Kommentaar


                    profiili alt " muuda avatari " saan valida ainult kindlaid avatare.
                    kuidas on võimalik valida mingi muu, browsida arvutist vms.
                    osadel on teised avatarid ka siin...

                    Kommentaar


                      Saadad kümnekrooise SMS-i. Või oli see 25.-?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                        Saadad kümnekrooise SMS-i. Või oli see 25.-?
                        esmakordselt 25 eeku. Hiljem kümpa. http://foorum.soccernet.ee/showthread.php?t=3267
                        Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                        Kommentaar


                          Millepärast Marko Kaljuveer jalgapalli ning sporti üldiselt kommenteerib?
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Miks tahtis Devil mind purjus peaga õllega visata?

                            Kommentaar


                              Sest õlle loopimine on jalgpallikultuuri lahutamatu osa. Alati paiskavad kaotanud meeskonna toetaja eespool olijatele oma õllejäägid selga. Seepärast soovitataksegi jalgpallimängudele kuivad varuriided kaasa võtta. Me oleme nüüd ametlikult kultuursete jalgpalliriikide seas.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas IndrekL Vaata postitust
                                Miks tahtis Devil mind purjus peaga õllega visata?
                                Sest ta oli purjus?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X