320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas Premier liigi viies koht läheb otse Euroopa Liigasse või läheb kvalisse? Ja kas alates 6. kohast peavad meeskonnad suu Euroopast üldse puhtaks pühkima?

    e: Tänud Maarekile vastuse eest
    Hala Madrid !

    Kommentaar


      Algselt postitas BlueBlackWhite- Vaata postitust
      Kas Premier liigi viies koht läheb otse Euroopa Liigasse või läheb kvalisse? Ja kas alates 6. kohast peavad meeskonnad suu Euroopast üldse puhtaks pühkima?
      5. koht läheb play-off ringi.
      Kui see 6. koht võidab Carling Cup'i, siis saab 3. kvalifikatsiooniringi või FA Cupi, siis see saab otse grupifaasi.

      Vähemalt väidab niimoodi Wikipedia.
      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

      Kommentaar


        Algselt postitas Maarek Vaata postitust
        5. koht läheb play-off ringi.
        Kui see 6. koht võidab Carling Cup'i, siis saab 3. kvalifikatsiooniringi või FA Cupi, siis see saab otse grupifaasi.

        Vähemalt väidab niimoodi Wikipedia.
        Mina olen jällegi aru saanud, et otse grupifaasi ei saa ükski meeskond.

        Kommentaar


          Küsisin, kuna ise mängisin FIFA 12 Liverpooliga esimese hooaja lõüus just kohtadele 4-7. Sain lõpuks viienda koha ning nüüd alustan hooaega Euroopa Liia alagrupifaasis. Seejuures ei jõudnud ma ei liigakarikas, ega FA Cupis kuigi kaugele
          Hala Madrid !

          Kommentaar


            Kuna myp2p.eu läks omadega kahjuks õhtale siis ei leia kohta kust leiab alati normaalseid streame. Oskab keegi soovitada head kohta kust leiab alati streame ( atdhenet.tv on pask )

            Kommentaar


              Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
              Kuna myp2p.eu läks omadega kahjuks õhtale siis ei leia kohta kust leiab alati normaalseid streame. Oskab keegi soovitada head kohta kust leiab alati streame ( atdhenet.tv on pask )
              küsisin ka alles sama küsimuse

              Kommentaar


                Kommentaar


                  Algselt postitas CD7 Vaata postitust
                  Lae alla http://wms02.mmm.elion.ee/sport/1210...rimadpalad.wmv ja näiteks windows movie makeriga saad juba nii lõigata, kui ka ainult audio kätte.
                  Tänud, eks ma proovin ära!

                  Kommentaar


                    Mina ei saa elada livetv.ru/en ja tvpc.com/portal.html lehtedeta

                    Kommentaar


                      Kus on hetkel EMTA raamatukogu raamatud?
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Terv, probla siis toosugune, et uue msniga, ei saa enam kontaktiloendis panna neid halle(või kui online sis rohleisi ja oranže ruudukesi) vaid kõikidel on see pisike pilt. aga ma ei taha seda, kuna pildiga ei ole võimalik eriti hästi seleteda, kes on online ja kes mitte, kuna pildiäärseid värvid on liiga tahaplaanile jäetud............ SADME

                        Kommentaar


                          Paremal üleval nurgas on selline nupp, mis lülitab msni kompaktvaatele vms, aga kui ta sul juba kompaktvaatel on ja ikka need pildid on, siis tuleb minna options -> contacts ja sealt asi ära muuta.

                          Kommentaar


                            kui panen selle compacti peale. siis on ee mõtettu pask SOCIAL asi ka seal... minuarust oli mingi update vms, mille pärast seal tavalises kontaktiloendis need ruudukesed kadusid ära........ sest settingutest on mul raudelt pandud väikseima peale ja olen kõikides settingutes igast asju proovind... FFS kettas olen juba

                            Kommentaar


                              Siuke küsimus et kas Eestis kuskil veel Vapor III murubutsasid müüakse? Selliseid:


                              Edit: Ei oska vist ikka pilti lisada postitusse... http://www.footy-boots.com/files/200...II%20large.jpg selliseid sis
                              FC Otepää II

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Martinho Vaata postitust
                                Siuke küsimus et kas Eestis kuskil veel Vapor III murubutsasid müüakse? Selliseid:


                                Edit: Ei oska vist ikka pilti lisada postitusse... http://www.footy-boots.com/files/200...II%20large.jpg selliseid sis
                                Kaltsukad
                                “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                                Kommentaar

                                Working...
                                X